Toulky po Asii

Při Vaší návštěvě Thajska není nic jednoduššího než si odskočit na pár dní do jedné z populárních destinacách Asie. Navštivte finanční centrum celé Asie - Hong Kong, nasajte atmosféru kosmopolitní metropole Malajsie - Kuala Lumpur, procházejte se v ulicích mezi mrakodrapy v jednom z největších přístavů světa - Singapur nebo se prohánějte na surfu ve vlnách Indického oceánu na populárním exotickém ostrově Bali.

Připravili jsme pro Vás možnost krátkých výletů v těchto známých destinacích. Vždy máme pro Vás krásný výlet po nejpopulárnějších památkách či atrakcích ve výše zmíněných metropolích. Kochejte se pohledem z výšky Victoria Peak na celý Hong Kong. Navštivte mimořádnou stavbu mrakodrapu Twin Towers v Kuala Lumpur. Projeďte se rikšou v nočním Singapuru. Nebo se vydejte k činné sopce Mt.Batur na Bali. Vše je nezapomenutelný zážitek

Hong Kong, Singapur, Kuala Lumpur, Bali - vše místa o kterých jste tajně snili. Nyní máte možnost si své sny splnit a na vlastní oči se přesvědčit proč tyto destinace mají nádech exotiky, dálek a nepoznaného. Neváhejte a pojeďte na výlet, na který budete dlouho vzpomínat.

HONG KONG - 3 Dny & 2 Noci

Hong Kong dovolenáPanorama mrakodrapů, které můžete pozorovat buď z výšky na Victoria Peak nebo z Kowloonu přes vody Victoria Harbour patří mezi největší zážitky při návštěve tohoto asijského finančního a obchodního centra.

KUALA LUMPUR - 3 Dny & 2 Noci

Kuala Lumpur dovolenáHlavní město Malajsie Kuala Lumpu představuje spojení kosmopolitního života s nostalgií starého světa. Kuala Lumpur nabízí spoustu možností co vidět a co dělat, nádherné hotely, dobré jídlo, fascinující bazary a obchody.

SINGAPUR - 3 Dny & 2 Noci

Singapur dovolenáSingapur je čistý, nábožensky snášenlivý, upravený, bez dopravních problémů a naprosto bezpečný. Přes malou rozlohu je místem zajímavým s obrovskými možnostmi pro prožití nádherné dovolené.

BALI - 5 Dnů & 4 Noci

Bali dovolenáNa indonéském ostrově Bali najdete všechno, co byste si pro Vaši vysněnou dovolenou přáli. Bílé pláže, sluncem prohřáté moře, dech beroucí kaskády rýžových polí a nekonečné možnosti sportovního vyžití.

ANGKOR WAT, KAMBODŽA - LETECKY - 3 Dny & 2 Noci

aw5.jpgPřed více než tisíci lety žili Khmérové hluboko v srdci kambodžské džungle. Poblíž velkého jezera Tonlé Sap postavili stovky rozsáhlých chrámů s masivními bránami a detailní výzdobou. Po mnoho let skrývala džungle fantastické skvosty, které dnes můžeme prozkoumat se zatajeným dechem stejně jako jejich objevitel H. Mouhot.

ANGKOR WAT, KAMBODŽA - MINIBUSEM - 4 Dny & 2 Noci

Angkor Wat, KambodžaPřed více než tisíci lety žili Khmérové hluboko v srdci kambodžské džungle. Poblíž velkého jezera Tonlé Sap postavili stovky rozsáhlých chrámů s masivními bránami a detailní výzdobou. Po mnoho let skrývala džungle fantastické skvosty, které dnes můžeme prozkoumat se zatajeným dechem stejně jako jejich objevitel H. Mouhot.

Vaše dovolená na míru -  Veškeré výše zmíněné tipy jsou jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovují Vaši představě o snové dovolené v Asii, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1