Dovolená Thajsko

Thajsko destinace

Reference Thajsko Online

thajskoonlinepngCestování je naše životní vášen. Během této cesty životem jsme poznali, že na světě existuje tisíce neobyčejných míst, které mohou být objeveny pouze při svobodném a nezávislém cestování. Uvědomujeme si obrovský rozdíl mezi předem nalinkovaným zájezdem a osobním poznáváním, kde hluboká znalost, smysl pro detail a vnímavost okolí může každou cestu proměnit v nazapomenutelný zážitek. Naši zkušení čeští a thajští průvodci precizně naladěni dle Vašich přání a spojení s místními zvyky a kulturou Vám přinesou dech beroucí okamžiky. To jsou naše služby - malé privátní zájezdy postavené na vyjímečné znalosti Thajska a smysl pro každý detail, které jsou uskutečnitelné pouze pokuď jsou ´ušité´ na míru. Jménem našich expertů na Thajsko, průvodců a ostatních členů týmu, který se podílí na přípravě Vaši snové dovolené, si Vás dovolujeme pozvat do Thajska, kde zažijete neopakovatelné momenty a uvidíte neobyčejná místa.

Užijte si neobvyklé i známé destinace v Thajsku společně s luxusem osobního průvodce a automobilu s řidičem - to vše o 25-30% levněji nežli ve většině skupinových zájezdů. To jsou naše výhodné zájezdy.Kombinace našich praktických zkušeností pro udržení provozních nákladů na co nejnižší úrovni a spolupráce s nejlepšími IT experty nám dovoluje nabídnout každému z našich klientů co nejefektivnější a nejhodnotnější řešení při zajišťení dovolené v Thajsku.

  Co to znamená pro vás? To je jednoduché: neobyčejné cestovní zážitky za bezkonkurenční cenu.

Dovolená ´ušitá na míru´
Většina lidí dnes již nechce být závislá na skupině cizinců v předem naplánovaných a pevně stanovených zájezdech a programech. Naše zájezdy jsou v podstatě každý velmi flexibilním originálem dle vašich požadavků a přání. Začněte vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.
Garance nejnižší ceny
Naše zájezdy jsou přibližně o 25% levnější než skupinové zájezdy jiné kvalitativně srovnatelné cestovní společnosti. V případě, že naleznete u jiné cestovní kanceláře zájezd, který se vám líbí, obraťte se na nás a my vám tento samý zájezd zajistíme levněji včetně ubytování, transferů, letenek apod.
Zkušení průvodci a nepřetržitá pomoc v případě nouze
Zkušení průvodci a nepřetržitá pomoc v případě nouze: Zkušení čeští a thajští průvodci, vám poskytnou  osobní a profesionální rady po celou dobu vašeho pobytu. Umožní vám tak, aby se vaše cesta opravdu stala zážitkem na celý život.
Klid na duši
Když cestujete s námi tak těžíte z výhody plně licencované cestovní kanceláře,  jejíž profesionální průvodci a zaměstnanci vám poskytnout nepřetžitou podporu a rady, které na svých cestách jistě oceníte.
Zodpovědné cestování
Zaměstnáním jednoho průvodce na každé čtyři klienty (v porovnání jednoho průvodce pro 10-12 lidí jiných cestovních kanceláří), naše společnost od samého počátku podporuje a investuje do thajské společnosti a ekonomiky.
Licencovaná cestovní kancelář
Vlastníme plnou licenci na provozování cestovní kanceláře vydanou Tourism Authority of Thailand (TAT). (Ministerstvo pro cestovní ruch)

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

 

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

 

Čti více

 
 

Facebook