Dovolená Thajsko

Thajsko destinace

 • Hotely Thajsko

  Thajsko nabízí nejrůznější typy ubytování. Od tradičních dřevěných bungalovů až po luxusní 5 hvězdičkové resorty s veškerým zázemím. Thajsko nabízí nejrůznější typy ubytování. Od tradičních dřevěných bungalovů až po luxusní 5 hvězdičkové resorty s veškerým zázemím. Vřelá pohostinnost, skvělé služby a vynikající jídlo - to jsou jen některá z lákadel,která vám nabídne většina ubytování. Masáže, sportovní akce, pořádání výletů po okolních atrakcích a zajištění nejrůznějších transferů jsou samozřejmostí.Vyberte si z naší nabídky pro každou kapsu. Záleží jen na vás co hledáte a jaké máte představy. Zajistíme vše k vaší naprosté spokojenosti.
 • 1

Přehled hotelů v Thajsku

  Zde naleznete některé z hotelů v naší nabídce. Všechny doporučované hotely osobně před novou sezonou kontrolujeme, zda je dodržen nabízený standard. Naši klienti, kteří zde bydleli byli spokojeni a dokonce se na některá místa opakovaně vrací. Pokud jste si z naší nabídky nevybrali a nalezli jste si sami hotel, který se vám líbí, tak nás prosím kontaktujte - zajistíme Vám jakýkoliv hotel v Thajsku dle Vašeho přání či výběru. Neomezujte se při výběru, vyberte si podle svého gusta a zbytek nechte na nás.

  Kontakt

  CZ Telefon: + 420 222 55 29 55

  CZ Mobil:    + 420 774 545 103

  TH Telefon: + 66 903 916 520

  Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  TAT LICENSE NO. 14/00600

   

  TOPlist

  Reference klientů

  Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

   

  Čti více

   
   

  Facebook