Thajsko křížem krážem

Thajsko nabízí širokou škálu atrakcí. Mezi ně patří místa vodná k potápění, písčité pláže, stovky tropických ostrůvků, pestrý noční život, archeologická naleziště, horské kmeny, výjimečná flóra a ptactvo, paláce a jiné objekty spadající do programu Světového dědictví UNESCO. Thajské národní slavnosti sahají od rozpustilého svátku Songkran, při němž se lidé vzájemně polévají vodou, k téměř pohádkovému Loy Krathong pořádanému na počest předků.

Pohoří na severu ve svém oparu skrývají údolí plná zeleně a exotické horské kmeny, zatímco v centrech jako Chiang Mai zůstaly po celé generace zachovány staré zvyky a řemesla. Podél pitoreskních východních a jižních pobřeží se nacházejí některé z nejkrásnějších pláží a ostrůvků celého světa, z nichž každý vyniká svou vlastní krásou. Na severní náhorní plošině jsou skvostné chmérské památníky z dob Angkor Wat a přírodní parky plné života divočiny. V centrální oblasti je možné nalézt působivé ruiny starých thajských metropolí a uspěchaný Bangkok plný nespočetných rozkoší.

Poradíme a naplánujeme vám dovolenou v místech jako - Bangkok, Chiang Mai, Phuket, Pattaya, Koh Samui, Koh Lanta, Krabi - a v plno dalších místech, na která si jen vzpomenete. Slonní treking, potápění, horské kmeny, pláže, chrámy a hory - to vše si s naší pomocí můžete užít. Máme pro Vás připraveny i překvapující zážitky, o kterých ani nevíte, že si je zamilujete.

 

OKOLO SEVERNÍHO THAJSKA - 9 Dní & 8 Nocí

Northern ThailandUžijte si nejvýznamnější památky v Bangkoku a kmenovou kulturu a chrámy ve městech Chiang Mai a Chiang Rai. Navštivte Golden Triangle a projeďte se na slonu. Kombinace dobrodružství, kultury a odpočinku.

 

OKOLO VÝCHODNÍHO THAJSKA - 12 Dní & 11 Nocí

tiffany_show.jpgZažijte pulzující atmosféru hlavního města, přesuňte se na pár dní na pláže hříšné Pattayi, lenošte na kouzelném ostrově Koh Samet a zakončete svoji exotickou dovolenou na malebném ostrově Koh Chang.

 

OKOLO JIŽNÍHO THAJSKA - 16 Dní & 15 Nocí

phiphiisland.jpgJižní Thajsko má vše co hledáte. Uspokojí všechny Vaše smysly, každý rozpočet a slibuje prožití úsměvem naplněné dovolené v exotickém prostředí v jedné z nejvíce vzrušujících oblastí planety.

 

 THAJSKÉ OSTROVY KŘÍŽEM KRÁŽEM - 19 Dní & 18 Nocí

kolipe.jpgProcestujte většinu thajských ostrovů. Potápějte se, trekujte, lenošte a dobře jezte na této cestě po ráji. Navštivte Koh Samui, Koh Phangan, Koh Phi Phi, Koh Tao, Koh Kradan, Koh Kut, Koh Lipe, Koh Lanta...

 

Vaše dovolená na míru. Veškeré výše zmíněné tipy jsou jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovují Vaši představě o snové dovolené v Thajsku, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...