• Thajské ostrovy

  Tolik ostrovů a tak málo času! Thajsko má mnoho malebných ostrovů a pro návštěvníka, který přijíždí do Thajska poprvé bude velmi obtížné vybrat právě ten nej. Nabízíme také návštěvu mnoha dalších méně známých ostrovů, o kterých se ve Vašem průvodci pravděpodobně nedočtete, ale podle našeho názoru mohou být těmi nejkrásnějšími z celého Thajska. Nabízíme mnoho zajímavých informací o dalších méně známých ostrovech, které podle našeho názoru mohou být těmi nejkrásnějšími z celého Thajska. Čti více
 • Bangkok

  Již přes dvě století představuje Bangkok politické, společenské a ekonomické centrum nejen Thajska, ale take velké části jihovýchodní Asie a Indočíny. Již přes dvě století představuje Bangkok politické, společenské a ekonomické centrum nejen Thajska, ale take velké části jihovýchodní Asie a Indočíny. Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních a kontrastních měst Asie. Zveme Vás do města, které na Vás neopakovatelně zapůsobí a slibujeme, že nebudete zklamáni! Čti více
 • Pattaya

  Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu. Čti více
 • Phuket

  Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami a vřelé pohostinnosti. V okolí Phuketu se také nachází řada menších ostrovů, které jistě stojí za návštěvu. Čti více
 • Krabi

  Donedávna opomíjený kout jižního Thajska je jedním z přírodně nejzajímavějších míst Andamanského pobřeží. Krasové útesy, bujná zeleň a tyrkysové moře vytvářejí nezapomenutelné scenérie. onedávna opomíjený kout jižního Thajska je jedním z přírodně nejzajímavějších míst Andamanského pobřeží. Krasové útesy, bujná zeleň a tyrkysové moře vytvářejí nezapomenutelné scenérie. Je zde méně turistů než na přelidněném Phuketu, více uvolněná atmosféra než na Koh Samui a pouze 1,5 hodiny letu z Bangkoku. Čti více
 • Chiang Mai

  Chiang Mai je zemí hor přikrytých mlhou a zemí pestré směsi domorodých kmenů žijících v kopcích. Je zemí, jenž je doslova hřištěm pro ostřílené cestovatele a rájem pro ty, co milují nakupování, potěšením pro dobrodruhy. Chiang Mai je zemí hor přikrytých mlhou a zemí pestré směsi domorodých kmenů žijících v kopcích. Je zemí, jenž je doslova hřištěm pro ostřílené cestovatele a rájem pro ty, co milují nakupování, potěšením pro dobrodruhy. Chiang Mai je místem, kde minulost a současnost hladce splývají v jedno v podobě moderních budov stojících bok po boku prastarým chrámům. Čti více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Průvodce Thajskem

thailand.jpgThajsko nabízí poutavé a hodnotné zájezdy uzpůsobené všem typům klientů - ať už cestujete spíše jako nezávislý cestovatel s batohem na zádech a toužíte objevovat nové nepoznané zážitky nebo jako turista, který se poohlíží spíše po exluzívním pobytu v tomto ráji.

Syrově přirozené zážitky při trekingu skrze hory zahalené mlžným oparem; ohromující život v tyrkysových vodách či atmosféra romantické vily s bazénem jako stvořená pro strávení ideálních líbánek - v Zemi úsměvů můžete dělat téměř cokoliv.

Mezi turisty je Thajsko vyhledávanou lokalitou již po desetiletí a jejich počet stále narůstá se zvyšujícím se počtem levnějších letů. V současnosti rovněž vzrůstá počet klientů, kteří sem přilétají za luxusem. Od tradiční kuchyně a masážních lázní, až po chrámy a kulturní zážitky - každý si tu najde to své. Thajsko je zemí fascinující buddhistické historie přesunuté do současnosti rychlého ekonomického růstu, který započal v šedesátých letech minulého století.

Thajsko Online neukazuje turistům pouze známá místa Thajska, ale zaměřuje se i na nejlépe uchovávaná tajemství a vybavuje Vás znalostmi, které potřebujete. Od získání vstupního víza i rad, jak se zachovat v případě, že zabloudíte v neznámé oblasti, vždy Vám pomůžeme k tomu, abyste se mohli při své cestě po Thajsku správně rozhodnout…

thailanda.jpgDo Thajska přijíždí každoročně více než deset milionů turistů, aby se vydali po stopách svých předchůdců. Existuje pro to mnoho důvodů. Hlavní město Bangkok přímo vybízí k navštěvám nádherných chrámů na vznešené řece Chao Phraya, dává příležitosti pro nákup jak cenově výhodných předmětů, tak i lákavých špičkových designérských děl. Možností zábavy je zde vskutku mnoho: můžete se projet na slonu nebo se vydat na výlet, při němž můžete poznat etnické menšiny v chladném a hornatém Chiang Mai , a poté si zaletět dolů na jih usrkávat vynikající koktejly a opalovat se pod kokosovými palmami, které lemují jižní ostrovy Phuket a Koh Samui .

 

Dále si můžete užít pulzující párty při úplňku – Full Moon Party, na ostrově Koh Pha Ngan nebo světově proslulé potápění u Koh Tao . Poznejte historii ukrytou ve starobylých hlavních městech Thajska Ayutthaya a Sukhothai a užijte si trochu tajemna v mystických kmérských zříceninách rozesetých v severních a severovýchodních oblastech království.

Mezi oblíbená pobytová místa snadno dostupná z Bangkoku, patří Koh Samet , vzdálený pouze několik hodin jízdy a plavby a Kanchanburi, kde je proslulý most přes řeku Kwai, známé vodopády, ale i kontroverzní Tiger Temple - Tygří chrám. Rodiny většinou jezdí do poklidného Koh Lanta a letovisko Krabi je stále oblíbené u zastánců aktivního životního stylu.

thailandc.jpgJihozápadní pobřeží Thajska zahrnující Khao Lak a Koh Phi Phi , je již zcela obnoveno po tsunami z roku 2004 a opět slouží plně turistům. Pokud chcete během své dovolené nalézt vlastní místo na opuštěné pláži nevyznačené na mapách, nebo se toulat po klikatých velkolepých, opuštěných silničkách v horách - to vše je možné.

Usrkávejte z originálního piva Chang nebo Singha při sledování romantického západu slunce nad zátočinou Mekongu v Nong Khai, objevte velkolepé národní parky Nanu či jen meditujte v lesním chrámu v Isanu a zrelaxujte své tělo i ducha v luxusních lázních v historickém Hua Hin. Můžete také docházet na lekce thajštiny v početných jazykových školách - možnosti jsou vskutku neomezené. Thajský jih s muslimskou většinou zmítáný vnitřními nepokoji, v současné době není běžnou destinací, což je škoda, jelikož se jedná o překrásnou oblast, kulturně jedinečnou oproti zbytku království.

Kromě památek, které stojí za shlédnutí, je samostatným lákadlem světově proslulá pikantní thajská kuchyně, perfektně sladěná s thajským podnebím. Od neuvěřitelně levných pochoutek v pouličních stáncích až po luxusní špičkové kulinářské podniky - všude jen těžko najdete špatné thajské jídlo. Thajské lázně rovněž patří mezi nejlepší na světě a je příjemné ukončit den thajskou masáží na pláži s bělostným pískem.

Thajsko nabízí poutavé a hodnotné zájezdy uzpůsobené všem typům klientů - ať už cestujete spíše jako nezávislý cestovatel s batohem na zádech a toužíte objevovat nové nepoznané zážitky nebo jako turista, který se poohlíží spíše po exluzívním pobytu v tomto ráji. Pojeďte do Thajska prožít své sny!

Letenky a ubytování na Thajsko online. Nejpopulárnější zájezdy do Thajska

Thajsko zájezdy - Thajsko online průvodce

Thajské ostrovy

Bangkok

Pattaya

Phuket

Krabi

Chiang Mai

Kontakt

CZ Telefon: + 420 774 545 103

TH Telefon: + 66 899 269 589

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více

 
 

Facebook