Pattaya

Pattaya (9)

pondělí, 17 červenec 2017 00:00

Nakupování v Pattaya

Napsal(a)

pattayanakupPříležitosti k nakupování v Pattayi jsou pestré a rozsáhlé. Je sice pravda, že nejsou ve stejné lize jako například v Bangkoku, tak i přes to existuje řada možností, mezi které patří oblíbené pouliční trhy ale i nákupní střediska. Můžete najít skvělé slevy na cokoliv, od jedinečných suvenýrů až po luxusní značkové oblečení. Samozřejmě to zahrnuje i levné padělky, které jsou k dispozici na většině trhů v zemi spolu s řadou pouličních jídel, kosmetiky, elektroniky, hraček, dárkových předmětů, DVD, rostlin, domácích mazlíčků a prakticky všechno, na co jen pomyslíte. Mnoho z nákupních center je také bráno jako zajímavé atrakce. Mezi ně patří podobné trhy jako jsou v Bangkoku, Francouzského města a speciální představení, horské dráhy, muzea, kina, bowlingové dráhy a úžasné výhledy na město.

Nakupování na Pattaya Beach

Možnosti nakupování na pláži Pattaya jsou stejně rozmanité jako jsou výrobky, které prodávají. Můžete navštívit velká nákupní střediska, která se většinou nachází přímo u pláže jako místní trhy, které přitahují turisty a obyvatele stejně jako jejich úžasně levné a často překvapující zboží, mezi které patří fotbalové dresy, kraťasy, plavky, kapesní nože, etnické výrobky, sošky Buddhy, neslušná trička, falešné DVD, a dokonce i střelné zbraně. Nakupování na pláži Pattaya (stejně jako u většiny míst v Thajsku) znamená získat to za co jste si zaplatili. V obchodních centrech najdete luxusní módní značky, za které si budete muset zaplatit. Stejně jako za zboží stejné značky můžete ve stánku zaplatit méně než v obchodě, nesmíte ale počítat se stejnou kvalitou výrobku. Každá z možností je obvykle zábavou.

Nakupování Jomtien Beach

Zatímco nakupování v Jomtien je poměrně řídké poblíž pobřeží, tak okolo silnice Sukhumvit je velmi pestré s několika velkými obchodními centry, kde obchody nejsou hlavní atrakcí. Nové obchoďáky se mohou chlubit přehlídkami, které oživí den při nakupování ručně vyráběného zboží a suvenýrů, zatímco jiné se mohou pochlubit nejnižšími cenami určitých velkých módních značek. Samozřejmě můžete také najít velké slevy na (obvykle falešných) velké značky na místním trhu. Ale i tady přitahuje místní obyvatele skvělé pouliční jídlo. Nakupování na pláži Jomtien je jedinečný zážitek, kdy i nákup jednoho zboží Vám zlepší den.

Noční trh Thepprasit Road

Noční trh Thepprasit patří mezi nejoblíbenější místní bazary v Pattayi. Nachází se poblíž silnice Sukhumvit, která je vedle nákupního centra Outlet a rozkládá se na většině parkoviště před K-Hut Complex. Díky rozsáhlému parkovišti za sebou a působivému množství obchodů a stánků láká každý večer od pátku do neděle velké množství místních obyvatel a turistů. Známý jako „Pattaya Weekend Market“ a „Kankheha Thepprasit Market“, kde hlavním lákadlem pro mnoho místních obyvatel je barevná řada pouličních stánků. Postaveny v úkrytu pod plechovou střechou, kdy dvě řady prodejců prodávají veškeré thajské pochoutky od čerstvého ovoce, džusů a mořských plodů až po nudle, něco malého k zakousnutí a dezertů. Mezi prodejci a stánky jsou i stoly a židle, ale najít volné místo může být docela problém.

Central Festival Pattaya

Nákupní centrum Central Festival je vlajkovou destinací nákupní destinace v Pattayi a je neustále oblíbenou s pestrou kombinací turistů a místních obyvatel, kteří tam nakupují mezinárodní značkové oblečení, různé stravovací možnosti a zábavu pro každé počasí jako je kino, bowling a dětské herny. Festival Central má výhled na pláž a skleněnou fasádu, kde si můžete koupit levné drobnosti a polyesterová trička „Bad Boys Go To Pattaya“, které můžete najít ve stáncích obklopujících nákupní centrum po obou stranách. Byl otevřen v roce 2009 a má moderní design s výhledem na oceán, který dává návštěvníkům panoramatický výhled na záliv Pattaya a vytváří okouzlující pozadí při odpoledních nákupech.

Royal Garden Plaza na Beach Road

Royal Garden Plaza je původcem „zábavného centra“ v Pattayi, který spojuje rodinné atrakce a aktivity, restaurace a nakupování značkového oblečení. Nachází se po celém bloku mezi silnicí Beach Road a 2nd Road v Centrální Pattayi, kdy nákupní centrum je přístupné z obou stran ale pokud chcete vidět nejpůsobivější fasádu, pak jděte na silnici 2nd, kde projdete pod modelem letadla, které bije do očí a visí z horního patra obchodního centra. Letadlo patří muzeu zážitků Believe It or Not a je jedinečnou atrakcí obchodního centra.

pondělí, 17 červenec 2017 00:00

Kde a co jíst v Pattaya

Napsal(a)

pattayajidloMožnosti restaurací v Pattayi jsou úchvatné. Výběr zahrnuje spoustu domácí kuchyně a různé ceny. Vychutnejte si thajská, čínská, japonská, korejská, britská, americká, mexická, indická, francouzská, italská, německá, a dokonce i skandinávská jídla s prvotřídními přísadami, kouzelnou přípravou a neuvěřitelnou hodnotou. Prostředí těchto restaurací je stejně rozmanité a jedinečné. Stravujte se jako místní obyvatelé u pouličních prodejců nebo si vychutnejte dech beroucí výhled na pláž z nejvyššího patra v nejvyšší budově města. Přímo na pláži ochutnejte ty nejčerstvější mořské plody, které chytají místní rybáři nebo si vychutnejte luxusní prostředí v těch nejlepších restauracích. Pattaya si Vás rozmazluje svým širokým výběrem a rozmanitostí restaurací.

Restaurace na pláži Pattaya Beach

Restaurace na pláži Pattaya mohou být cokoliv od dobrodružství až k božskému potěšení, a to díky jejich úžasné nabídce. Několik metrů od sebe můžete vyzkoušet smažený hmyz z pouličních stánků ale můžete si vychutnat i nejkvalitnější kuchyni. Různorodá populace města místních obyvatel a emigrantů z celého světa je zastoupena v restauracích na pláži. Pravá chuť Thajska se přirozeně vyskytuje v pouličních stáncích, kde i tady je výběr jídel poměrně široký. Vyzkoušejte vynikající občerstvení od prodejců na pláži nebo si dejte rychlé občerstvení z vozíku. Dokonce i některé z malých restaurací na pláži Pattaya, stále vykazují známky jejich pouličního dědictví.

Restaurace na pláži Jomtien Beach

Restaurace na pláži Jomtien jsou většinou restaurace a bary, které podávají thajská jídla ze všech cenových kategorií společně s evropskou kuchyní, převážně britskou, německou a ruskou. Některá z těch nejlepších jídel se nachází na pláži, zatímco budete odpočívat na přeplněných lehátkách pod slunečníky. Prodejci přinášejí prvotřídní thajské občerstvení přímo na Váš piknikový stůl, které jsou vždy levné a chutné a nabízejí nejlepší výhled na moře v této oblasti. Dále na sever, podél silnice Thappraya (která spojuje pláž Jomtien s Phratamnak a Jižní Pattayou) jsou nejlepší restaurace na pláži Jomtien, pokud ne v celém městě, kde můžete ochutnat jídla z Francie, Švýcarska, Indie, Itálie, Číny, Holandska, Mexika a dalších.

Restaurace na plážích Naklua & Wong Amat

Restaurace na pláži Wong Amat a Naklua často odrážejí klidnou a neuspěchanou atmosféru této ospalé části města ale současně využívají krásného prostředí. Nikde jinde v Pattayi nenajdete takové možnosti stravování na pláži, doslova přímo na pláži. Tato oblast je také domovem některých místních rybářských komunit, což znamená, že thajské mořské plody jsou zde obzvláště běžné a jsou tak čerstvé, jak jen to je možné. K dispozici je také řada významných pětihvězdičkových letovisek, což znamená i několik pětihvězdičkových restaurací na plážích, také těží z vynikajícího západu slunce nad zálivem Pattaya. Díky tomu je tato část města jedním z nejlepších míst pro romantickou večeři.

neděle, 16 červenec 2017 00:00

Pattaya - základní informace

Napsal(a)

pattayainfoLetovisko Pattaya, ovlivňované jiho-západními monzuny, leží na východním pobřeží exotického Thajského zálivu. Nachází se přibližně 140 km jihovýchodně od hlavního města, kterým je Bangkok. Pattaya je druhým městem za Bangkokem ve stavbě mrakodrapů. Hodně z těchto staveb s jednoduchým vzhledem bylo postaveno převážně pro zahraniční klienty, kteří se zde usídlili. Ekonomika města těží z relativní blízkost metropole. Místem s největší návštěvností je dlouhá zakřivená pláž, která se táhne jižním směrem, kde přechází v hory a zaniká v moři. Na vrcholu tohoto kopce stojí chrám s obrovským sedícím Budhou. Při pohledu z kopce se vám naskytne nádherný pohled na panorama pattayského zálivu.

Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. To vše se honosí nejlepší euroasijskou kuchyní různých chutí a cen. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu

Podnebí

Pattaya se těší z tropického vlhkého a suchého podnebí, které se dělí do následujících ročních období : teplé a suché ( od listopadu do února ), horké a vlhké ( od března do května ) a horké a deštivé ( od června do října ). Nejvhodnější a nejlepší doba pro návštěvu letoviska se kryje s tamním vrcholem turistické sezóny tedy přes Vánoce a Nový rok.

Extrémní město

Pattaya známá také jako „extrémní město“. Je dobře známo ať už z různých knih, článků a nebo webových stránek věnovaných tomuto pozoruhodnému městu, že je to jediný konkurent neméně známého Las Vegas v Americe. Kombinací výše zmíněného a počtem mezinárodních sportovních událostí, které Pattaya hostí ( např. mistrovství světa v plážovém volejbale žen a tenisové WTA tour v roce 2003, Asijské hry a šampionát ve windsurfingu v roce 2007 ), je mnohem více než město pověstné jen pro svůj noční život.

Jak se tam dostat

Pattaya se nachází asi hodinu a půl ( 120 km ) cesty autem od Suvarnabijského letiště. Druhou možností je U-Tapaoské mezinárodní letiště které je vzdálené asi 45-ti minutovou jízdou z města. Po silnici je dostupné „Sukhumvitskou silnicí a dálnicí 7“ vedoucí z Bangkoku. Meziměstskou dopravu zajišťují dvě autobusové stanice z nichž jedna je vyhrazena pro transit s Bangkokem a druhá pro statní destinace. Donedávna jedinou možností jak se dopravovat vně města byly soukromé nebo veřejné „Song teo“ ( v překladu „dvě lavičky“ ) , které je podobné pick-upu nebo minivanu. Další možností bylo mototaxi. Nicméně v roce 2006 zde začala fungovat městská autobusová doprava a později v roce 2007 i taxislužba.

pondělí, 01 červenec 2013 00:00

Noční život - Pattaya

Napsal(a)

pattayazabavaNoční život na Pattayi je proslulý po celém světě. Nemůžete ani vyslovit Pattaya, aniž byste mysleli na Walking Street a jasnou zář neonových nápisů klubů, diskoték, barů, go-go, masážních salonů a dalších možností noční zábavy. Tato míle šílenství v jižní Pattayi je útokem na všechny Vaše smysly a je bezpochyby srdcem nočního života na celém východním pobřeží Thajska. Noční život v Pattayi je mnohem více než jen Walking Street. Existují další noční zábavné centra, z nichž každý má odlišnou atmosféru a jiné atrakce: nejlevnější drinky jsou v Sois 7 a 8, Pattayaland a Boyztown jsou plné gay klubů a Second Road je domovem několika kabaretních show. V Pattayi najdete ulici pro jakoukoliv noc.

Walking Street

Walking Street je největším a nejrušnějším místem v Thajsku, kde to žije, přičemž jen pár špičkových míst v Bangkoku ji poráží. Téměř každá budova podél délky cesty Beach Road je noční klub, go-go bar, pivní bar nebo restaurace. Každá z postranních ulic (které se rozprostírají od Soi 14 až k Soi 16 a mezi nimi je i několik jedinečně pojmenovaných ulic) je přibližně stejná, čímž mění jižní část města na bludiště zábavného nočního života, kdy si každý přijde na své. Na Walking Street je pozoruhodné to, že toho na ní je tolik, co můžete vidět a dělat, protože je všechno těsně u sebe, takže v barech můžete strávit celý týden a kromě toho, že budete mít pořádnou kocovinu, tak pořád budou nové bary, které budete moct navštívit.

Noční život na Pattaya Beach

Noční život na pláži Pattaya je slavný ale i neslavný po celém světě. Walking Street je převážně proslulá svými nekonečnými řadami nočních klubů, go-go barů a růžovou neonovou září, která je synonymem pro levné pivo a prohrané hry kulečníku nebo Connect 4 s místními ženami. Noční život na pláži nabízí velkou rozmanitost, kdy zahrnuje i kouzelné ladyboy kabaretní show, nádherné výhledy s koktejly na západ slunce, přátelské anglické hospody, diskotéky, živé kapely, thajský box a celé ulice zaměřené na gay kluby, pivní bary a go-go bary. Navzdory své pověsti si Pattayu užijete i po setmění.

Noční život Jomtien Beach

S výjimkou několika pivních barů a pár gay barů jsou večery na pláži Jomtien většinou rodinné. Ti, kteří nezamíří na Pattayu pro noc plnou klubů se rozhodnou odpočívat v jednom z několika barů a restaurací, vyrazí na kulturní představení jako je Alankarn nebo jen odpočívají v hotelu.

pondělí, 01 červenec 2013 09:28

Ostrovy blízko Pattaya

Napsal(a)

koh_larn.jpgKolem Pattaya je mnoho malých ostrůvků, které Vás vybízejí k návštěvě díky svým krásným plážím, čisté vodě a korálovým útvarům. Na ostrovy se můžete dostat buď organizovaným výletem, který většinou zahrnuje šnorchlování a plavbu na lodi s proskleným dnem nebo si můžete koupit lístek na loď sami. Loď odjíždí z Hali Bay Pier v jižní Pattaya.

 

Doporučujeme navštívit jeden z ostrovů jako celodonní výlet.

Koh Larn, Korálový ostrov

Se nachází přibližně 7,7 km západně od města a pokrývá oblast 4 km2. Ve srovnání s Pattayou jsou tu krásné pláže, čistá voda a relativně mnoho korálů. Ty je možno pozorovat přes zasklené dno lodi nebo z ponorky, případně za nimi šnorchlovat. Nejznámější je 750 metrů dlouhá pláž Ta Waen v severní části ostrova. Je lemována řadou hospůdek a obchůdků a míří sem většina lodí s návštěvníky. I další pláže Laem Thian, Samae, Ta Pan, Laem Hua Khon vás potěší bílým pískem. Na ostrově je možnost ubytování a bohaté vyžití při vodních sportech.S

Souostroví Koh Phai

Je složené z několika ostrůvků (Ko Phai, Ko Manwichai, Ko Luam, Ko Klung Badan, a atd.), z nichž největší je Ko Phai. Souostroví je od Pattayi vzdáleno přibližně 13 km a lodí se sem dostanete asi za 2 hodiny. Protože je oblast pod správou královského námořnictva nejezdí sem tolik turistů a snád právě proto je to ideální místo pro relaxaci, potápění nebo rybaření.

Koh Sak

Najdete asi 10 km západně od Pattayi (jen 600 m od Ko Lan). Je velký jen 0,05 km2 a má tvar podkovy se dvěma plážemi. Ta na severu je dlouh 250 m a zpravidla tu zastavují lodě s turisty. Naproti na jihu je druhá malá pláž dlouhá 80 m. Proti pláži je korálový útes vhodný k potápění.

Koh Krok

Je malý ostrov o velikosti 0,05 km2, přibližně 8 km od Pattayi. Většinu ostrova ovšem pokrývají skály a je tu pouze jedna 100 m dlouhá písčitá pláž na východní straně. Je to ideální místo pro pozorování korálů.

pondělí, 01 červenec 2013 00:00

Pláže Pattaya

Napsal(a)

pattayaplazPryč jsou doby, kdy byli před padesáti lety první američtí vojáci okouzleni křišťálovou vodou Pattayského zálivu. Stav moře je poplatný gigantickému množství turistů valících se sem z celého světa. Na konci minulého století dořešil magistrát kompletní odkanalizaci města a stav pláží se nesmírně zlepšil. Bohužel moře je nadále ovlivňováno průmyslovou aglomerací Si Racha na severu a tak se musíte smířit s takovým jakým je. Největší vliv na jeho momentální kvalitu má počasí a střídají se dny, kdy je azurové a nezapomenutelné, a dny kdy je kalné a vstoupí do něho jen největší otrlci. Nejmarkantnější je to v centrálním zálivu - pláž Pattaya, pláže v obou dalších zálivech bývají stabilně příjemnější.

 

 

Pláž Pattaya

pattaya_beach.jpgTato 4 kilometry dlouhá pláž je srdcem Pattayi. Táhne se od severu k jihu, na severu oddělena skalnatým mysem s hotelem Dusit a na jihu zakončena dlouhým molem přístavu a za ním dalším mysem s komplexem hotelu Royal Clif. V zátoce kotví celá flotila rychlých člunů, které zajišťují výpravy k některým z okolních ostrovů. Pláž je dnes po celé délce lemována novou pěší zónou a znovu vysázenými alejemi palem. Hned za nimi vede silnice s nekonečným proudem pickapů (thajsky "songtheo"), které tu fungují jako veřejná doprava. Za silnicí se již v pestrém pásu střídají hotely, hotýlky, hospůdky, obchody, bary a noční kluby. Nejklidněji je na severu a směrem na jih se koncentrace zvyšuje a je zakončena pěší zónou (jen večer a v noci) jménem Walking Street. Tady se na pitoreskním korzu každý večer setkává celý svět.

Pláž Jomtien

jomtien_beach.jpgTato 6 kilometrů dlouhá pláž prodělala v posledních letech velkou změnu. Bývala to velice klidná, čistá a příjemná pláž, která byla o víkendech s oblibou vyhledávána Thajci. Magistrát tu provedl rozsáhlé investice, v celé délce vybudoval pěší zónu a znovu vysázel aleje palem. V krátké době sem také vtrhnul turistický průmysl a vyrostly hotely a v podstatě totožná infrastruktura jako v centrální Pattayi. Pláž začíná pod Pattayskou věží s Aquaparkem a táhne se na jih, kde je nejklidněji a Thajci zde s velkou oblibou navštěvují řadu vyhlášených mořských restaurací. Celá pláž je oblíbeným místem surfařů a milovníků vodních sportů - samozřejmostí jsou vodní skůtry, lety na padácích atd.

Pláž Dongtan

dongtan_beach.jpgTato pláž je známá jako místo, kde se scházejí gayové a plná po celý rok. Velmi populární místo pro místní prodavače zboží všeho druhu. Pláž se nachází v Jomtien blízko Avalon Beach Resort.

 

Pláž Wongamat

wongamat_beach.jpgTato asi 1 km dlouhá pláž se nachází na severní straně Pattayského zálivu. Jako jediná si zachovala svůj původní klid a nekomerční podobu. Při jejím hledání vás povede nejznámější orientační bod ve městě - kruhový objezd se sochou tančících delfínů (thajsky "plá lomá"). Od něj kousek na sever a hned jednou z řady odboček do leva. Pláž je dnes zřejmě stabilně nejčistější a od hektiky města oddělena širokým pásmem dobrých hotelů. Pokud se vydáte po pláži pěšky na sever, dojdete až ke skalnatému mysu, na němž stojí démonická Svatyně pravdy (dovnitř ale musíte oklikou po silnici) a za ní rybářský přístav Na Klua, který si navzdory všemu zachovává stále původní podobu a tradici. Zřejmě ale ne nadlouho, protože i v jeho blízkosti vyrůstají nové hotely.

pondělí, 01 červenec 2013 00:00

Pattaya

Napsal(a)

pattayashowcasePattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. To vše se honosí nejlepší euroasijskou kuchyní různých chutí a cen. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu.

Pattaya známá také jako „extrémní město“. Je dobře známo ať už z různých knih, článků a nebo webových stránek věnovaných tomuto pozoruhodnému městu, že je to jediný konkurent neméně známého Las Vegas v Americe. Kombinací výše zmíněného a počtem mezinárodních sportovních událostí, které Pattaya hostí, je mnohem více než město pověstné jen pro svůj noční život

pondělí, 01 červenec 2013 00:00

Golf v Thajsku, Pattaya

Napsal(a)

golfmap-pattaya.gifGolf v Thajsku je velice populárním sportem. Po celé zemi jsou stovky golfových hřišť nejvyšších standardů navržené a postavené nejlepšími světovými designéry. Thajsko se stalo zemí zaslíbenou pro všechny vyznavače golfu, kteří se sem každoročně vrací. Máme pro Vás připravenou mimořádnou nabídku ve městě Pattaya. Jedním z největších tajemství Pattaya je nepochybně kvalita a množství golfových hřišť v její blízkosti. Je zde celkem 21 hřišt světových standardů, která nejsou vzdálená více než hodinu jízdy. Mnohé z nich mají vlastní bazény, masážní salony, skvělé restaurace, šatny, tenisové kurty a mnoho dalších vymožeností, které oceníte.

Řečeno velmi prostě - golf v Pattaya se dá srovnat s jakoukoliv golfovou destinací na světě. Zde ale zaplatíte pouze zlomek ceny. Hřiště nabízejí skvělý zážitek pro golfisty všech úrovní a schopností.

Většina golfových hřišť je postavena dle světových standardů nejlepšími světovými architekty: Laem Chabang postavil Jack Nicidaus, Khao Kheow Pete Dye a St. Andrews Desmond Muirhead. Nick Faldo je podepsán dokonce pod 3 golfová hřiště v této oblasti.

A golfový boom v této části Thajska pokračuje. Poslední golfové hřiště, které otevřelo své brány v roce 2008 je Siam Plantation. Staví se i další 3 nová golfová hřiště, které budou otevřeny během roku 2009.

 

 

 

 

 

 

 

Zde jsou jen některá hřiště kolem letoviska Pattaya:

  • Great Lake Golf and Country Club
  • Khao Kheow Country Club
  • Laem Chabang Golf Course
  • Phoenix Golf Course
  • Siam Country Club
  • Eastern Star Golf Course
  • St. Andrews 2000
  • Burapha Golf Resort & Country Club
  • Plutaluang Golf Course

 

Ať už jste golfista s nízkým handicapem nebo absolutní začátečník, není lepší místo pro golf v exotické zemi než na skvělých golfových hřištích blízko Pattaya.

pondělí, 01 červenec 2013 00:00

Hříšné Thajsko

Napsal(a)

Hříšné ThajskoJedna z legend, které o Thajsku kolují jsou krásné dívky, které jsou snadno k mání. Thajsko se stalo velmi populární destinací pro tak zvané sexuální turisty. Noční dobrodružství samo o sobě je poměrně levné a pro mnohé muže je opravdu nezapomenutelným zážitkem. Dívky dělají doslova cokoli, o muže neskutečně pečují, masírují ho, nekriticky jej obdivují a jsou opravdu velmi milé. Většina z nich doufá, že se do nich zákazník zamiluje a odveze si je domů do svého přepychového domu. Do výdajů za noční povyražení je však třeba započítat i ranní nákupy v supermarketu, během kterých se dívka zásobí potravinami a dalšími "maličkostmi", aby měla něco případ nouze, kdyby to s tím stěhováním do Evropy nebo Ameriky nevyšlo.

Prostituce v Thajsku

Prostituce pokud je vůbec správné používat na tomto místě tento pejorativní termín v Thajsku stejně jako v celé Asii má své tisícileté tradice a kulturu. Její kořeny sahají do starověké Indie a Číny. Novodobá podoba tohoto jevu se rozvinula zejména s příchodem amerických vojáků v období vietnamské války a zejména s bouřlivým nástupem přílivu zahraničních turistů. Prostituce je sice oficiálně zakázána, ale je velmi tolerovaná. Téměř stoprocentně je zbavena kriminalizujících jevů na které jsme zvyklí doma. Je levná a pokud pomineme nebezpečí pohlavních chorob, tak i bezpečná. Striktně se stíhá dětská prostituce, za kterou hrozí tresty až na několik desítek let.

Noční show

Hříšné ThajskoPo setmění se otevírájí náruče nejrůznějších klubů dokořán. Přímo z ulice jsou k vidění barové tanečnice kolem tyče či simulované zápasy thajského boxu. Za zavřenými dveřmi se pak odehrávají placené travesti show či proslavené "pussy show". Na jedné takové produkci, kde za 120 Kč kromě piva dostanete naservírovanou celou přehlídku aktivit, které je možné s ženským přirozením nacvičit: psaní fixou na papír, kouření cigaret, pískání na trubku, vrhání banánů do dálky, ping-pong show, show s vajíčkem, foukání jehel do balónků v publiku, přelití obsahu jedné lahve do druhé a nebo odzátkování láhve coca coly. Některá čísla se odehrávají i za nadšené asistence pánů z publika. Podrobnosti si domyslete sami - a nebo jeďte do Thajska.

Společnice na delší dobu

Pokud jste s nějakou dívkou obzvláště spokojeni, je velice výhodné, dohodnout si s ní, že s Vámi bude po celou dobu Vašeho pobytu. Bude se o Vás starat, bavit Vás, vypere Vám, bude s Vámi bydlet atd. Cena se pak nepočítá podle dnů, ale buď podle toho jak se s ní dohodnete nebo jí koupíte nějaký hodnotný dárek. To již záleží a odvíjí se od vzájemné náklonnosti.

Ladyboy

Ladyboy, ThajskoThajsko je proslulé svojí tolerancí k těmto různým "přechodným formám" pohlaví. Jsou normálně začleněni do společnosti a setkáte se s nimi téměř v každé televizní inscenaci jako s pozitivním hrdinou. Plastičtí chirurgové jsou tu mimořádně dovední a jejich výtvory bývají dokonalé. Platí zlaté pravidlo, že pokud potkáte na ulici absolutně dokonale krásnou dívku, býval to obvykle původně muž. Vyzkoušet si sex s takovouto "osobou" bývá často neopakovatelným zážitkem - to je jen podle Vašeho gusta. Existuje řada podniků různé úrovně, kde se tyto "osoby" soustřeďují a často je jejich součástí i velice slušný program, či taneční vystoupení.

Nejžhavější destinace

Hříšný Bangkok je paradoxně nesrovnatelně bezpečnější než procházka noční Prahou. Policie vše kontroluje, ale pokud si o to svým chováním řeknete, tak zřejmě okradeni budete, ale to se Vám stane všude na světě. Noste s sebou jen tolik peněz, kolik hodláte utratit. Pokud se budete pohybovat v tradičních turistických oblastech, je nebezpečí téměř vyloučeno. V Bangkoku jsou hlavní 3 oblasti, kde najdete co hledáte. Kontaktujte nás a zjistěte, které to jsou a jak se v nich pohybovat.
 
Nana Plaza, BangkokHříšné město Pattaya leží jen několik hodin jízdy od Bangkoku. Pláže sice nepatří mezi nejhezčí thajské destinace, ale přesto do Pattaya proudí tisíce návštěvníků ze všech koutů světa. Někteří jedou hledat sexuální dobrodružství, a jiní jsou jen zvědaví, jak vypadá město plné bordelů. Drtivá většina návštěvníků se mnohem více než o pláže zajímá o noční život, který je zde opravdu výjimečně pestrý. Už při procházce podél pláže každého upoutají nesourodé dvojice: mladičká krásná Thajka a starý či tlustý běloch. Můžete spatřit mnoho staříků, kterým se třesou kolena, když mají přejít silnici, ale za ruku si vedou krásnou místní prostitutku. Člověk se musí sám sebe ptát, co si s tou mladičkou kráskou počne. A nebo že by mu stačilo jen ležet vedle ní?
 

Pokud máte zájem o prožití podobné dovolené a nevíte jak na to, tak máme pro Vás připraven speciální program, který Vám s Vaší pomocí ušijeme na míru. Doporučíme Vám nejvhodnější místa v Thajsku, nejlepší podniky či bary v dané destinaci, vysvětlíme systém a podáme informace o aktuálních cenách. Díky této službě nejen že ušetříte a pojedete na jisto bez zbytečných průtahů a bádání, ale zároveň máte garantovánu tu nejlepší zábavu dle Vašeho gusta. Pro více informací nás prosím kontaktujte .

Kontakt

Siam Hope Services Co.Ltd.
378/78-79 Moo 12
20150 Pattaya, Thajsko
CZ Telefon: + 420 774 545 103
TH Telefon: + 66 899 269 589
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více