Sport - Tipy na aktivní dovolenou v Thajsku

Nabízíme Vám nejlepší aktivní dovolenou, kterou můžete v Thajsku nalézt. Ať už jste pouze příležitostným sportovcem či vrcholovým atletem, pomůžeme Vám v Thajsku udržet Vaši kondici a zároveň zažít skvělou aktivní dovolenou v exotické zemi.

Pokud chcete vyzkoušet nový sport, Thajsko je to pravé místo. Vodní sporty jako windsurfing, sailing, vodní lyžování, parasailing, rybaření, šnorchlování a potápění jsou na velmi vysoké úrovni za rozumnou cenu.

 

Na pevnině můžete vyzkoušet golf, tenis, motokáry, squash, badminton, bowling, bungee jumping, střelbu nebo můžete jen tak vyběhnout na ranní jogging po pláži

Pro všechny fanoušky jízdy na kole nabízíme mimořádnou možnost, jak na kole projet téměř celé Thajsko a zažít unikátní mix kultury, památek, místních zvyků a přírody v sedle jízdího kola. Skvělá kombinace aktivní dovolené s plážovým odpočinkem mezi jednotlivými etapami Vám zaručí maximalní využití Vašeho exotického pobytu v Thajsku.

Zkombinovali jsme pro Vás nejlepší thajské destinace a nabízíme Vám unikátní možnost pro zažití aktivní dovolené v Thajsku, na kterou jen tak nezapomenete.

 

PATTAYA GOLF BREAK - 2 Dny & 1 Noc

eastern_stara.jpgPokud jste na dovolené nebo jen projíždíte kolem a Váš program Vám nedovoluje hrát golf několik dnů, tak tento jednodenní program je právě pro Vás.

 

 

PATTAYA GOLFOVÉ ZASTAVENÍ - 4 Dny & 3 Noci

phoenixa.jpgTento 3 denní program je určen pro všechny, kterým jejich plán nedovoluje hrát golf po celý týden. Ideální příležitost pro skvělý golf za rozumnou cenu v krátkém časovém období.

 

 

GOLF V SEVERNÍM THAJSKU - 7 Dní & 6 Nocí

Golf v severním ThajskuGolfová hřiště v Thajsku jsou proslulá pro svoji kvalitu, malebnost a vysokou profesionalitu při jejich navrhování. Zahrajte si golf na místech, která Vám budou brát dech a to vše za zlomek ceny, nežli v jiných světových golfových destinacích.

 

GOLFOVÝ TÝDEN V PATTAYA - 6 Dní & 5 Nocí

ggolf.jpgTento týdenní program Vám poskytne maximální golfové zážitky na jedněch z nejlepších golfových hřišť v Asii. Minimální cestování a báječná příležitost jak zdokonalit Vaši hru v exotickém Thajsku.

 

PATTAYA TENNIS BREAK - 2 Dny & 1 Noc

tennis1.jpgPokud jste na dovolené nebo jen projíždíte kolem a Váš program Vám nedovoluje hrát tenis několik dnů, tak tento jednodenní trénink je právě pro Vás.

 

 

PATTAYA TENISOVÉ ZASTAVENÍ - 4 Dny & 3 Noci

tennis2.jpgTento 3 denní program je určen pro všechny, kterým jejich plán nedovoluje hrát tenis po celý týden. Trénink je zaměřen na procvičování všech tenisových úderů.

  • Čti více

 

PATTAYA TENISOVÝ TÝDEN - 6 Dní & 5 Nocí

tennis3.jpgTento 5 denní tréninkový program je pro hráče tenisu, který očekává okamžité výsledky. Budete pracovat s vysokou intenzitou pro zlepšení Vašich technicko-taktických dovedností, díky kterým se Vaše hra posune na vyšší úroveň.

 

 

GOLDEN TRIANGLE MOTORBIKE TOUR - 9 Dní & 8 Nocí

mototour.jpgThajsko se pyšní nejlepšímy motocyklovými silnicemi v Asii, které jsou snem pro každého motorkáře. Vychutnejte si Thajsko na motorce!

 

PATTAYA MUAY THAI KEMP - 7 Dní & 6 Nocí

boxing_2.jpgMuay Thai škola thajského boxu je velmi populární po celém světě. Přijeďte potrénovat do Thajska pro zlepšení Vaší fyzické kondice, motivace, ztrátu váhy, techniky anebo jen tak vyzkoušet něco nového.

 

 

PATTAYA SPORT - 6 Dní & 7 Nocí

windsurfing-4.jpgTento sportem nabitý program obsahuje například windsurfing, parasailing, scuba diving, golf, tenis, go-cart, střelbu, bowling a bungee jumping! Prožijte skutečně aktivní dovolenou!

 

KOH CHANG POTÁPĚNÍ - Různé

scubadiving.jpgPotápění na exotickém ostrově Koh Chang přináší zkušeným i začínajícím potápěčům mimořádnou příležitost jak zkombinovat skvělou plážovou dovolenou s podmořským dobrodružstvím.

  • Čti více

 

BANGKOK - PHUKET BIKE TOUR- 7 Dní & 7 Nocí & 7 Etap

biketour1.jpgÚchvatné a variabilní bike tour kolem Thajského zálivu a Andamanského moře. Z Bangkoku až na Phuket v jižním Thajsku podél rýžových políček, starobylých chrámů, panenských lesů a útvarů vápencových skal.

  • Learn More

 

BANGKOK - KOH SAMUI BIKE TOUR - 7 Dní & 7 Nocí & 7 Etap

biketour2.jpgRovinové bike tour podél Thajského zálivu. Začátek v Bangkoku a pokračujete směrem na jih až na populární ostrov Koh Samui. Pojedete podél rýžových políček, starobylých chrámů, panenských lesů a útvarů vápencových skal.

 

 

CHIANG MAI - MAE HONG SON - CHIANG MAI BIKE TOUR- 9 Dní & 9 Nocí & 7 Etap

biketour3.jpgTato bike tour je opravdovou výzvou pro všechny vyznaveče silničních kol. Trasa vede přes nejvyšší thajské hory a překročíte i nejvyšší vrchol v Thajsku - Doi Inthanon s nadmořskou výškou 2.595 m.

 

 

CHIANG MAI - BANGKOK BIKE TOUR - 10 Dní & 10 Nocí & 8 Etap

biketour4.jpgÚchvatná a rovinatá trasa ze severního Thajska přes střední Thajsko s historickými městy jako Sukothai, Kampeng Phet a Ayuthaya až po hlavní město Bangkok.

 

 

Vaše dovolená na míru - Veškeré výše zmíněné tipy jsou jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovují Vaši představě o snové dovolené v Thajsku, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...