Romantické Thajsko

Thajsko je na prvním místě na světě, kde zamilované páry uzavírají sňatky. Tento okouzlující kout světa má velký výběr nejrůznějších lokalit, od svateb pořádaných v budhistickém chrámu až po romantické svatby na pláži při západu slunce či obřadů u krásných vodopádů v thajské džungli. Můžete si říci své "ano" při klasickém západním obřadu, křesťanském, budhistickém či formálním. A pokud budete mít zájem můžeme vám nejdůležitejší chvilku vašeho života dokonale naplánovat a načasovat.

 

Pokud hledáte kde strávit vaši svatební cestu nebo líbánky, tak Thajsko je ta nejlepší volba. Můžete relaxovat v dokonalém soukromí v tropických plážových resortech a pokud budete mít chuť, navštívit i atrakce, které v Thajsku naleznete na každém rohu.

Thajsko nabízí unikátní přírodní krásy společně s moderním vybavením hotelových resortů. To umožňuje Thajsku být na předním místě mezi destinacemi, které vyhledávají zamilované páry toužící po soukromí a romantickém prostředí.

 

 

SVATEBNÍ CESTA PO THAJSKU - 16 Dní & 15 Nocí

Svatebni cestaRomantická svatební cesta po thajských ostrovech. Luxusní ubytování přímo na pláži kousek od moře, kde můžete pozorovat okouzlující západy slunce. Oslavte mimořádnou událost Vašeho života, stylovou a romantickou svatební cestou po Thajsku.

 

KOH SAMET HONEYMOON - 3 Dny & 2 Noci

aophrao.jpgUžijte si své líbánky v malebném tropickém resortu na pláži Ao Phrao. Pláž je vzálena od hektického nočního života na Koh Samet a poskytuje dokonalou oázu klidu. Pokud máte rádi křišťálově bílý písek, průzračné moře, hezkou přírodu a romantickou atmosféru, tak jste na správném místě.

  • Čti více