Jízdní řád - Východní trať

  Bangkok - Aranyaprathet
  Vlak ORD ORD

**
SP
DRC
**
ORD DRC ORD SP
DRC
DRC DRC SP
DRC
ORD ORD ORD
275 283 285 281 367 497 389 279 277 391 383 371 385
  Stanice / Class 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
  Bangkok dep. 05.55 06.55 06.55 08.00 10.10 11.05 12.10 13.05 15.25 16.35 17.00 17.40 18.25
  Urupong " . . . . 10.18 . . . 15.38 16.43 17.09 17.54 18.33
  Phayathai " 06.10 07.08 07.08 08.11 10.20 . 12.20 13.13 16.41 16.46 17.12 17.57 18.35
  Rachaprarop   06.15 07.12 07.12 08.13 10.22 . 12.23 13.15 15.43 16.50 17.14 18.01 18.37
  Makkasan " 06.20 07.16 07.16 08.15 10.25 11.50 12.28 13.17 15.45 16.54 17.17 18.05 18.40
  Asoke " 06.26 07.22 07.22 08.18 10.28 11.54 12.32 13.20 15.48 16.58 17.21 18.10 18.43
  Khlong Tan " 06.36 08.40 07.40 08.22 10.32 11.59 12.37 13.24 15.52 17.02 17.25 18.15 18.47
  Sukhumvit 71 " . . . . 10.34 12.03 . . 15.54 . 17.28 18.19 18.49
  Hua Mak " 06.44 07.49 07.49 08.28 10.39 12.10 12.44 13.30 15.59 17.09 17.34 18.25 18.54
  Lat Krabang " 06.58 08.06 08.05 08.40 10.51 12.28 12.57 13.42 16.12 17.22 17.50 18.43 19.07
  Pra Chom Klao " 07.04 08.10 08.10 08.44 10.55 . 13.01 13.46 16.16 17.26 17.55 18.49 19.11
  Chachoengsao Jn. " 07.51 08.59 08.56 09.13 11.30 13.27 13.30 14.21 16.44 17.55 18.35 19.41 19.40
  Prachin Buri " 08.58     10.22   15.24   15.19 17.41     20.55  
  Krabin Buri " 09.48   11.10   16.30   16.12 18.20        
  Watthana Nakhon " 11.06           17.14          
  Aranyaprathet " 11.35           17.35          
  Chon Buri "   09.49                      
  Si Racha Jn. "   10.13                      
  Pattaya "   10.35                      
  Yanasangwararam "   10.57                      
  Suan Nong Nuch "   11.04                      
  Ban Plu Ta Luang arr.   11.20                      
     
  ORD = ORDINARY TRAIN SP DRC = SPECIAL DIESEL RAILCAR
  ORD 283 / 284 Service available on Monday - Friday only
  ORD 285 / 286 Service available on Saturday, Sunday only  
     
  Bangkok - Aranyaprathet
  Vlak ORD ORD

**
SP
DRC
**
ORD DRC ORD SP
DRC
DRC DRC SP
DRC
ORD ORD
372 388 498 278 280 368 390 282 286 284 276 386
  Stanice / Class 3 3 2 3 3 3 2 2 3 3 3 3
  Ban Plu Ta Luang dep.                   13.35  
 
  Suan Nong Nuch "                   13.52    
  Yanasangwararam "                   13.57    
  Pattaya "                   14.21    
  Si Racha Jn. "                   14.52    
  Chon Buri "                   15.21    
  Aranyaprathet "         06.40           13.55  
  Watthana Nakhon "         07.04         14.18  
  Kabin Buri "     05.00 07.00 08.23     12.25   15.39  
  Prachin Buri " 05.00   06.05 07.46 09.21     13.13 14.20 16.33  
  Chachoengsao Jn. " 06.19 07.05 07.43 09.03 10.22 12.35 14.05 14.20 16.20 16.20 18.00 20.05
  Pra Chom Klao " 07.04 07.37 . 09.43 11.10 13.18 14.37 14.55 17.13 17.13 18.57 20.40
  Lat Krabang " 07.10 07.42 08.41 09.49 11.15 13.23 14.42 15.00 17.20 17.20 19.04 20.45
  Hua Mak " 07.28 07.56 09.01 10.06 11.29 13.37 14.56 15.15 17.40 17.40 19.21 20.59
  Sukhumvit 71 " 07.34 08.02 . . . 13.42 . . 17.47 17.47 . 21.05
  Khlong Tan " 07.39 08.05 09.10 10.15 11.38 13.45 15.03 15.22 17.51 17.51 19.29 21.08
  Asoke " 07.46 08.10 09.15 10.19 11.44 13.50 15.08 15.25 17.57 17.57 19.36 21.12
  Makkasan " 07.51 08.16 09.30 10.26 11.48 13.54 15.12 15.28 18.07 18.07 19.40 21.16
  Rachaprarop " 07.55 08.18 . 10.29 11.50 13.57 15.15 15.31 18.10 18.10 19.43 21.18
  Phayathai " 07.58 08.21 . 10.33 11.53 13.59 15.18 15.33 18.14 18.14 19.46 21.21
  Urupong " 08.02 . . . . 14.02 . . 18.18 18.18 . 21.25
  Bangkok arr. 08.15 08.35 09.45 10.45 12.05 14.10 15.25 15.40 18.25 18.28 19.55 21.30
 

 

  Jízdné - THAJSKÝ BAHT

 

   STANICE

3 rd CLASS

  
  Makkasan
  Hua Mak
  Chachoengsao Jn
  Chon Buri
  Pattaya
  Aranyaprathey
 


2
3
13
23
31
48
 
 

 

bookhere.gif