• Krabi výlety

    Krabi výlety

    Návštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Návštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Vyzkušejte si jízdu v mořském kajaku v úchvatném prostředí Ao Thalane nebo se vydejte se na trek deštným pralesem.Absolvujte výlet na 4 ostrovy. Postupně se vylodíte na Koh Poda, Koh Tup, Chicken Island a na pláži Phra Nang Cave.
  • 1

Krabi - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava a oběd, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. Výlety jsou bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pokud jste větší skupina a máte zájem o českého průvodce, kontaktujte nás prosím. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Koh Phi Phi

koh_phi_phi.jpgNávštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Výlet, který Vás očaruje.

Cena - skupinový výlet: 1.500,- Kč

4 ostrovy

koh-poda-poda-island.jpgNa tomto výletu navštívíte celkem 4 ostrovy rozprostírající se ve vodách Andamanského moře v blízkosti Krabi. Postupně se vylodíte na Koh Poda, Koh Tup, Chicken Island a na pláži Phra Nang Cave. Užijte si šnorchlování v průzračné vodě.

Cena - skupinový výlet: 1.500,- Kč

5 ostrovu

kohlading.jpgNa tomto výletu navštívíte celkem 5 dalších ostrovů rozprostírající se ve vodách Andamanského moře v blízkosti Krabi. Postupně se vylodíte na Koh Lading, Koh Hong, Koh Pakbia, Koh Rai a Koh Gaeng. Užijte si šnorchlování v průzračné vodě.

Cena - skupinový výlet: 1.900,- Kč

Jízda v kajaku v Ao Thalane

ao-thalane.jpgVyzkušejte si jízdu v mořském kajaku v úchvatném prostředí Ao Thalane. Jedno z nejkrásnějších míst jižního Thajska pouze nedávno objevené pro turistiku.

Cena - skupinový výlet: 1.200,- Kč

Jungle Trekking a koupání ve vodopádech

hotspringkrabi.jpgVydejte se na trek deštným pralesem, kde můžete pozorovat nejrůznější flóru a faunu. Zastávka u vodopádu, kde vyvěrá horký pramen. Koupání a pokračování ve výletu.

Cena - skupinový výlet: 900,- Kč

Jízda na slonech

elephanttrekking.jpgŘíká se, že slon nikdy nezapomíná. Jistě znáte rčení o sloní paměti.. Vězte, že ani vy nezapomenete na jízdu na slonu v džungli tropického deštného pralesa.

Cena - skupinový výlet: 1.200,- Kč

Jízda na koni

Jízda na koni, ThajskoProžente se na koni po bělostném písku pláže na Krabi či se prodírejte hustým tropickým deštným pralesem. Možnost celodenního výletu na koňském hřbetu, při kterém navštívíte i rybí farmu, projedete se na pláži i džunglí a na závěr se můžete s koněm prohánět i přímo v moři.

1 hodina jízda po pláži: 600,- Kč

2 hodiny jízda po pláži a džunglí: 1.000,- Kč

Celodenní výlet, BBQ oběd, rybí farma: 1.600,- Kč

Skalní lezení po krasovitých útvarech

Horolezectví Krabi, ThajskoKrabi patří mezi top 5 světových destinací co se horolezectví po vápencových útvarech týče. Překrásné skály, které vystupují přímo z moře Vás vybízejí k otestování sama sebe. Zkušení instruktoři Vám ukáží jak na to.

 

1 den lezení: 1.200,- Kč    2 denní kurz: 2.500,- Kč   3 denní kurz: 3.500,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více