Zábava na Phuketu

Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

phuketnightlifePro mnohé jde slunce, pláž a večírky ruku v ruce. Reputace ostrova jako ráje večírků je zasloužená, díky návštěvníkům z celého světa. Go-go kluby, travesti kabarety, diskotéky a kluby, živé kapely a mezinárodní DJ jsou ti, kdo proslavili ostrov večírků po celém světě. Zatímco většina části ostrova má své vlastní oblasti večírků, tak místo, kde byste určitě měli být po setmění je Bangla Road ve městě Patong. Bangla Road se vyznačuje jasnými neonovými světly, hlasitou hudbou a davy milovníků večírků.

 

 

Noční život na pláži Patong

Pulzující noční život Patongu spolehlivě přitahuje mnoho zvědavých návštěvníků každou noc. Je těžké odolat pokušení projít se po bulváru Soi Bangla s jeho magnetickou přitažlivostí. Tam se nachází srdce barové scény, kde o Vaši pozornost soutěží dívky, neónová světla a ohlušující hudba. Na malém prostoru plném akce, známém pod proslulým jménem “Bangla”, se tísní více než sto barů, od pivních (s dívčí společností), přes Go-Go bary po noční kluby a hospody. Jediným cílem tu je dobře se pobavit.

Základem zábavy v Patongu je pivní bar, tedy jeden z nesčetných malých podniků namačkaných jeden vedle druhého v barových ulicích a vedlejších uličkách Patongu. Všechny zaměstnávají spoustu krásných hostesek, jejichž úkolem je různými prostředky přilákat zákazníky. Nejčastější taktikou je prostě stát přede dveřmi a každého, kdo jde kolem, oslovovat mantrou "Hello, welcome". Jakmile se ocitnete uvnitř baru, obklopí Vás tyto dívky a zahrnou Vás pozorností, jako byste byli Hugh Heffner. Budou Vás povzbuzovat, abyste si zahráli hry connect four nebo hammer-the-nail-into-the-block-of-wood. Pivní bary jsou v Patongu všudypřítomné, nikde nechybí, stačí se ponořit do jedné z mnoha postranních uliček v Bangle. K těm lepším patří The Point, Sharky Bar a Black Cat.

V Patongu sídlí celá řada nočních klubů a diskoték, kde se ti, kdo mají taneční sklony, mohou pořádně vyřádit. Nehrají tu sice špičkoví DJs, ale podniky mají naplněné taneční parkety a spoustu energie. Vstupné do diskoték v Patongu je obvykle 100 bahtů, což je ve skutečnosti minimální konzumace, protože dostanete poukázku na jeden nápoj a ve většině klubů stojí 100 bahtů téměř všechny nápoje. Tiger Disco se nachází na Soi Tiger, což je odbočka z Bangla Road. Tančí se tu téměř každou noc v týdnu a je tu často plno barových dívek “na volné noze”. Tai Pan leží na křižovatce ulic Bangla a Rat-U-Thit a je už dlouho oblíbenou party adresou v Patongu. Zákonem je nyní sice nařízena zavírací hodina 02:00, místo pokračování do východu slunce, rozjíždí to tu ale pořád, noc za nocí. Vedle Tai Panu najdete Baya Beach, klidnější místo v tropickém stylu. V ulici vedoucí podél pláže sídlí Banana Disco, které je oblíbené mezi mladými lidmi díky dvoúrovňové taneční ploše a modernímu osvětlení. Dole je umístěn Banana Club, kde hrává živá hudba a každý týden vystupuje napodobitel Elvise. Na kopci, který se tyčí nad Patongem z jižní strany, leží Safari Club. To je hlavní podnik otevřený pozdě do noci. Patří k němu venkovní i vnitřní klub a oba jsou otevřeny až do rána.

Kdysi, když jste chtěli vidět chlapce, kteří předstírají, že jsou dívky, měli jste jen jednu možnost: Simon Cabaret. Byla to jedinečná zkušenost spojující kabaretní lesk, písně, tanec, komedii a promyšlenou scénografii. Něco takového se dalo vidět jen v Phuketu. Simon Cabaret byl první, v posledních letech se však vynořilo mnoho dalších kabaretů s “ladyboys”, jako je Sphinx, My Way Cabaret a Moulin Rose. Vystoupení, kostýmy a performeři jsou každým rokem extravagantnější, jak všechny podniky zvedají laťku a vyzývají ostatní, aby se jim vyrovnaly. Jedno však zůstává stejné: tohle neuvidíte nikde jinde než v Thajsku.

Noční život na pláži Karon

Karon je méně hektické Patong, rodinné, přátelské a pro páry vhodné místo. Je vyhledáváno především díky proslulým pokrmům z mořských plodů, klasické thajské kuchyni a taneční zábavě. Pivní bary jsou koncentrovány na malém prostoru a nenajdete tu žádné diskotéky, ale pokud si budete potřebovat více povyrazit, Patong je pouhých 10 minut jízdy přes kopec na sever. Hledáte-li rovnováhu mezi hlučností a uvolněností, Karon je tím pravým místem. Láká dost cizinců do pivních barů, ale není Mekkou party jako Patong. Rozmanitost prostředí je velkým plusem, protože v Karonu můžete být v příjemné hospůdce a nezaznamenáte, že vzrušující pivní bary jsou od vás pouhých deset metrů. Z klidného k pulzujícímu zábavou a zpět, ani ne půl bloku od sebe, je to tak. Připodobnění k sauně je na místě: dostat se do varu zábavy, pak se jít ochladit a poté se vrátit a bavit se dál.

Výhodou nočního života v Karongu je koncentrace barů. Bary mají vysokou návštěvnost bez výrazného přičinění. Špatnou zprávou je, že po návštěvě několika míst, zjistíte, že je to skoro stejné! Není to špatné, ale pokud chcete prožít dlouhou a bujarou noc, pravděpodobně zamíříte přes kopec do Patongu. Noční život v Karongu je situován hlavně na Luang Poh Chuan Road a v menší míře pak na komplexu Aroona Karon . Obě tyto oblasti mají dostatek hospod a striptýzových klubů ke spokojenosti místních. Luang Poh Chuan má více trendy pubu, které obyvatelé západních měst dobře znají z domova. Luang Poh Chuan Road je karonská obdoba Bangla Road v Patongu s barem soi na obou koncích, podobné místům jako Patong Soi Gonzo nebo Soi Crocodile, ale v menším rozsahu. Na západním konci (blíže k pláži) je soi ve tvaru písmene L s Black Cat na rohu. Další bary v oblasti jsou Nan , Hot Shot a Winner. Naleznete tu také boční uličky s několika obchody a restauracemi. Téměř všechny tyto bary mají kulečníky, které poskytují zábavu a rozptýlení, ale také možnost seznámení s dívkami ( „where you flom?“ 'odkud jsi?'). Za zmínku stojí i bary se smyslnou atmosférou. Tyto bary mají jména jako Amazon, Bikini Bar a Easy Bar.

Hledáte něco jiného než jednoduché pivní bary? Zavítejte do Karma Lounge na východním rohu ulice. Karma Lounge je trendy místo s živou hudbou. Milovníci kultury si přijdou na své v Nakonai Art Plaza, kde je malá kolonie lidí vyznávající bohémský život - kavárna a bar jsou samozřejmostí. Úhlopříčně naproti Karma Lounge láká k návštěvě příhodně pojmenovaný Farang-Bar (farang je thajské označení pro člověka ze Západu). Ve středu Luang Poh Chuan je krátká slepá ulička Bangla Plaza. Zatímco nic jako jeho Patong ekvivalentní, tato oblast má Harry Steakhouse, oblíbenou restauraci, stejně jako Sanook Sport Bar.

Noční život na pláži Kata

Pláž Kata Beach nabízí spoustu možností nočního života. Místa dění se často nacházejí okolo oblíbeného letoviska na západním pobřeží, kde nabízí skvělý zážitek pro lidi, co se rádi baví a chodí pozdě spát. Kata není tak rušná jako je Patong, ale je více kompaktnější, než je Karon, a proto je ideálním kompromisem mezi oběma plážemi. Většina večerních akcí je zaměřena na rodiny a páry. Kata má štěstí, že její malé silnice prošly rychlým a divokým vývojem, a pomáhají tak udržet atmosféru vesnice. Současná pláž je ovládaná klubem Club Med, a kvůli tomu je většina nočního života namačkaná u vedlejší silnice (Kata Road), která vede podél pláže. Můžete zde najít spoustu hlučných a divokých pivních barů, zatímco zbytek je určen pro rodiny s dětmi.  

Noční život pláži Bangtao

Bangtao je jedna z nejpopulárnějších prázdninových destinací na západním pobřeží ostrova Phuket Island, a to z dobrého důvodu: od cenové dostupnosti na jižní části, luxusní centrální části, až po jeho spíše nevyvinutou severní část pláže, kde nabízí různorodý výběr míst vhodný pro splnění přání jakýkoliv návštěvníků. Jeho noční život je ve stejném duchu a úspěšně si udrželi (až do teď) go-go bary a jiné pivní bary, které jsou také oblíbené na pláži Patong Beach. Noční život na Bangtao je velmi „klidný“ s nejlepšími plážovými kluby na ostrově, které můžete najít hned na pláži. I když není večer není na pláži tak rušno jako na pláži Patong Beach, tak stále přitahuje davy lidí, kteří se rádi baví a vytváří příjemnou atmosféru. Večírky jsou tady také vhodné pro rodiny s dětmi. Nejlepší plážové bary se obecně nacházejí na jižní části pláže, zatímco řada populárních reggae barů se nachází dále na sever. Při příjezdu do zátoky Phuket Laguna můžete vidět obchodní domy Tinlay Place a Boat Avenue, kde je několik barů a restaurací. V okolí města také najdete skromný výběr levných pivních barů, což znamená, že pláž Bangtao Beach nabízí něco pro všechny.

Noční život na pláži Kamala

I když pláž Kamala prošla rychlým vývojem, tak si můžete vychutnat atmosféru přímořské vesnice, která před lety lákala návštěvníky. Plážové bary jsou dobrým místem pro drinky při západu slunce a skvělá příležitost vidět místní rybáře vracet se večer domů. Po západu slunce většina turistů, kteří se rádi projdou do malých místních restaurací, které jsou obyčejné, ale vaří dobře. Během hlavní sezóny místní prodejci staví své stánky podél pláže, takže i během Vašeho volného času si můžete koupit nějaké plážové oblečení, nebo třeba suvenýry.

Noční život na pláži Nai Harn

Noční život na pláži Nai Harn je poměrně tichý a rozsáhlý, a většina turistů během celého večera navštíví více než jeden podnik. Brzy večer si můžete dát dobré koktejly nebo studené pivo v plážových barech anebo můžete sledovat, jak zapadá slunce. Ceny v oblasti Nai Harn bývají menší než ve městě Patong, ale vyšší než ve městě Phuket Town, protože hlavními zákazníky jsou cizinci.

Zájezdy Phuket

Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Relax na pláži - BANGKOK, KOH PHI PHI, PHUKET
CZK 19,600.00
13 Dnů
Na ostrově Phuket naleznete úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azur...
Super levné Thajsko - PHUKET, BANGKOK
CZK 13,900.00
13 Dnů
3 ostrovy jižního Thajska nabízí kombinaci populárního ostrova Phuket, bájného ostrova Koh P...
Thajské ostrovy - PHUKET, KOH YAO YAI, KOH PHI PHI
CZK 20,200.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / DO 15.01.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více