• Pattaya

    Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu.Kolem Pattaya je mnoho malých ostrůvků, které Vás vybízejí k návštěvě díky svým krásným plážím, čisté vodě a korálovým útvarům.
  • 1

Noční život - Pattaya

pattaya_nightlife.jpgPattaya je jistě právem synonymem sexuálního průmyslu. Přestože se vláda po léta snaží tento jev kontrolovat a eliminovat, Pattaya si žije stále po svém, v podstatě imunní k dění ve zbytku světa. Kdo touží po exotickém dobrodružství je na té nejsprávnější adrese. Desetitisíce snědých černovlasých bohyň lásky jsou připraveny učinit muže šťastným. Od pouliční prostituce přes nesčetné pivní bary a go go bary s představeními různé úrovně až po luxusní masážní salony. Všeho nadmíru a pokud není návštěvník zrovna mnichem, jen těžko odolá. Nepříjemností je ovšem značné procento výskytu pohlavních chorob a AIDS. Nic to nemění na tom, že zástupy mužů z celého světa tu stále dokola podléhají šálivé iluzi lásky. Pattaya je ovšem připravena uspokojit i jakékoliv další skupiny (gay, lesbies atd.)

Bary a hospody

South Pattaya

Diskotéky, go-go bary, pivní bary, masážní salony jsou skoro všude. Nachází se zde i proslulá Walking Street. Nebude stačit si vybírat z nepřeberného množství lákadel. Musíte vidět na vlastní oči, abyste uvěřili.

Central Pattaya

V ulici (Soi) č.7 a č.8 je další centrum pivních barů a zábavy všeho druhu.

North Pattaya 

Zde v ulici č. 2 je obrovský komplex asi 50 pivních barů. Ze všech najednou hraje hlasitá hudba.

 

Pattaya je známá jako město hříchu. Naleznete zde však jakýkoliv druh zábavy. Co se týče možností a pestrobarevnosti snad jen Las Vegas může s Pattayou soupeřit o první příčku mezi místy, kde si nejvíce užít.

Živá hudba

Hard Rock Cafe - naproti hotelu Hard Rock Hotel - Beach Road.

Hopf Brew House - 3 poschoďové místo s živou hudbou - Beach Road

Kilkenny's Irish Pub -  Walking Street

Shenanigans - Pattaya 2nd Road

Choc Dee -  Jomtien Beach.

Green Bottle Pub - živá hudba a dobré ceny

Moon River Pub - každý večer živá hudba, populární mezi usedlíky

PIC Kitchen Jazz/Jazz Pit - sedí se na podlaze na polštářech, příjemná atmosféra

Clubbing

Party! party! party! Mnoho klubů je nacpáno po střechu každý den. Jedno z míst, kde můžete potkat  mnoho dívek. 

Hollywood Disco - South Pattaya Road 

Marine Disco - Walking Street, naostro se začíná kolem 01.00 ráno

Insomnia- Walking Street, nový klub s poměrně vysokými cenami. 

Tonys - Walking Street, vysoké ceny a hedonistická zábava

X Zyte - Thai clubbing

Kabaret

Pattaya je nepochybně hlavní město kabaretů, známých po celém Thajsku i za jeho hranice. Bez návštěvy jednoho z kabaretů by vaše dovolená nebyla úplná.

Alcazar - Nejmodernější a největší. Second Road North Pattaya.

Tiffanys - Nejproslulejší a tradiční. 464 Moo 9, Second Road. 

Malibu - Velice příjemné ceny za nápoje. Na rohu Soi 13.

Go-Go's

Kde začít? V Pattaya jsou stovky a stovky go-go barů. V některých částech je 40 a více barů najednou. Vše mají společné, a to dívky pohupující se v nejrůznějším rytmu, nápoje střední cenové relace, stolní hry a možnost doslova se vyřádit. Zážitek, na který rozhodně nezapomenete..