• Thajsko zájezdy super levně

  Thajsko zájezdy super levně

  Pokud jste si mysleli, že Thajsko je pro Vás finančně nedostupné tak to už neplatí. Vybrali jsme pro Vás kvalitní a čisté ubytování v nejpopulárnějších destinacích včetně šetrných transferů a to vše za SUPER LEVNOU CENU. Pokud jste si mysleli, že Thajsko je pro Vás finančně nedostupné tak to už neplatí. Vybrali jsme pro Vás kvalitní a čisté ubytování v nejpopulárnějších destinacích včetně šetrných transferů a to vše za SUPER LEVNOU CENU. Vždy se jedná o 15 dní a 14 nocí v termínu dle Vašeho přání. Pojeďte kdy chcete, kam chcete a užijte si svůj sen plnými doušky.
 • Relax na pláži

  Relax na pláži

  Relaxujte na plážích s teplou, tyrkysovou vodou v Thajském zálivu nebo si vyzkoušejte světově proslulé potápění v Andamanském moři. Thajsko, kde s můžete vybrat ze stovek pláží, je jednou z nejlepších, cenově dostupných destinací pro přímořskou dovolenou. Relaxujte na plážích s teplou, tyrkysovou vodou v Thajském zálivu nebo si vyzkoušejte světově proslulé potápění v Andamanském moři. Thajsko, kde s můžete vybrat ze stovek pláží, je jednou z nejlepších, cenově dostupných destinací pro přímořskou dovolenou. Užijte si dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami a vřelé pohostinnosti. Ukázat více
 • Kolem Thajska

  Kolem Thajska

  Cesta po Thajsku je velice populární; je to jeden z nejlepších způsobů, jak poznat Thajsko a jeho duši. Ukážeme vám hory, řeky, chrámy, místní atrakce a přírodní divy. Překrásnou krajinu si projedete po souši i po vodě. Cesta po Thajsku je velice populární; je to jeden z nejlepších způsobů, jak poznat Thajsko a jeho duši. Ukážeme vám hory, řeky, chrámy, místní atrakce a přírodní divy. Překrásnou krajinu si projedete po souši i po vodě. Máme pro Vás připraveny i překvapující zážitky, o kterých ani nevíte, že si je zamilujete. Projeďte Thajsko křížem krážem. Ukázat více
 • Thajské cesty

  Thajské cesty

  Zahraje si golf na skvělých hřištích letovisek Pattaya nebo Phuket. Vydejte se na dobrodružnou výpravu džunglí v některém z krásných národních parků Thajska. Zahraje si golf na skvělých hřištích letovisek Pattaya nebo Phuket. Vydejte se na dobrodružnou výpravu do některého z národních parků Thajska. Zažijte romatickou svatební cestu po malých klidných ostrovech jižního Thajska. A všichni milovníci historie navštivte starobylou Ayutthayu, skvostnou Sukothai nebo severní Chiang Mai. Ukázat více
 • Asijské zastávky

  Asijské zastávky

  Navštivte finanční centrum celé Asie - Hong Kong, nasajte atmosféru kosmopolitní metropole Malajsie - Kuala Lumpur, procházejte se v ulicích mezi mrakodrapy v jednom z největších přístavů světa - Singapur nebo se prohánějte na surfu ve vlnách Indického oceánu na populárním exotickém ostrově Bali. Navštivte finanční centrum celé Asie - Hong Kong, nasajte atmosféru kosmopolitní metropole Malajsie - Kuala Lumpur, procházejte se v ulicích mezi mrakodrapy v jednom z největších přístavů světa - Singapur nebo se prohánějte na surfu ve vlnách Indického oceánu na populárním exotickém ostrově Bali. Prozkoumejte proslulý chrám Angkor Wat. Ukázat více
 • Město Andělů

  Město Andělů

  Již přes dvě století představuje Bangkok politické, společenské a ekonomické centrum nejen Thajska, ale take velké části jihovýchodní Asie a Indočíny. Již přes dvě století představuje Bangkok politické, společenské a ekonomické centrum nejen Thajska, ale take velké části jihovýchodní Asie a Indočíny. Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních a kontrastních měst Asie. Zveme Vás do města, které na Vás neopakovatelně zapůsobí a slibujeme, že nebudete zklamáni! Ukázat více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Ukázka zájezdů do Thajska

Zde jsou ukázky různých typů zájezdů. Liší se počtem dnů, kvalitou ubytování, destinací nebo například použitými transfery. Záleží na každém z vás co preferuje a co od dovolené očekává. Zájezdy řadíme do jednotlivých tématických skupin. Název skupiny vám napoví, o jaký typ dovolené v Thajsku či Asii se jedná. 

Veškeré zájezdy slouží jen jako inspirace a představa o cenách. Nicméně všechny naše zájezdy jsou vlastně dovolená v Thajsku na míru. 

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Kontakt

Siam Hope Services Co.Ltd.
378/78-79 Moo 12
20150 Pattaya, Thajsko
CZ Telefon: + 420 774 545 103
TH Telefon: + 66 899 269 589
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TAT LICENSE NO. 14/00600

TOPlist

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více