Odpočinek - Tipy na ospalé lenošení na pláži

Relaxujte na plážích s teplou, tyrkysovou vodou v Thajském zálivu nebo si vyzkoušejte světově proslulé potápění v Andamanském moři. Thajsko, kde si můžete vybrat ze stovek pláží, je jednou z nejlepších, cenově dostupných destinací pro přímořskou dovolenou. Od tropického ráje na ostrově Koh Samet v bungalovu, který je jen pár hodin cesty z hlavního města až po luxusní dovolenou v populární destinaci Phuket, kam cesta letadlem z Bangkoku trvá jen hodinu. Další více vzdálená místa jako je báječný a nepoznamenaný Koh Maak Vám poskytují možnost útěku od shonu moderního života aniž byste utratili příliš mnoho peněz.

Ať jsou vaše preference jakékoliv, thajské pláže a ostrovy vám poskytnou precizní kombinaci vzrušení, exotiky, rekreace, zábavy a využití volného času po kterém toužíte.

 

PATTAYA RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

Pattaya dovolena ThajskoProžijte noc ve víru tance a poté odpočívejte na bílé pláži tohoto světoznámého přímořského letoviska. Navštivte některé z četných atrakcí. Užijte si Váš pobyt v Pattaya s neomezeným časem pro individální aktivity.

 

PHUKET RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

Phuket dovolena ThajskoNejpopulárnější a nejznámější místo celého Thajska - Phuket je destinací, kam jezdí turisté z celého světa již řadu let. Zajistíme Vám transfer z a do Bangkoku a ukážeme místa, která byste neměli vynechat.

 

KRABI RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

Krabi dovolena thajskoDonedávna opomíjený kout jižního Thajska je jedním z přírodně nejzajímavějších míst Andamanského pobřeží. Krasové útesy, bujná zeleň a tyrkysové moře vytvářejí nezapomenutelné scenérie. 

 

KOH LANTA RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

Koh Lanta dovolena ThajskoKlidný ostrov Koh Lanta je jako stvořen pro prožití nezapomenutelné dovolené v exotické zemi. Ostrov nabízí uvolněnou atmosféru, příjemné klidné moře a široké pláže, a proto si získal popularitu zejména u těch, kteří cestují s dětmi.  

 

KOH PHI PHI RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

Koh Phi Phi dovolena thajskoPhi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, průzračnou vodou, bílými pískovými plážemi a kilometry panenských lesů. Absolutně bílý písek a teplé tyrkysové moře Vás ohromí.

 

KOH SAMET RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

kiew.jpgSchovejte se na pláži s bílým pískem Ao Kiew Beach. A odpočívejte plnými doušky. Dovolená pro přátelé, pár nebo rodinu. Na ostrově naleznete plno zábavy na plážích, noční život i neustále slunečné počasí.

 

KOH MAAK RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

kochanga.jpgKoh Maak je mnohem méně navštěvován než jeho větší bratr ostrov Koh Chang a je proto skvělým cílem, pokud hledáte klid a méně zalidněné pláže. Vnitrozemí ostrova je poměrně ploché, zarostlé kokosovými palmami a bludištěm cest. Prostě klidný úkryt.

 

KOH CHANG RELAX - 12 Dní & 11 Nocí

kohchang.jpgSchovejte se v ráji na ostrově Koh Chang. Je to nejvíce zachovalá ale i jedna z nejméně známých turistických destinací v Thajsku. Jen pár lidí zná jeho největší tajemství a někteří ho odvážně nazývají - poslední ráj v jihovýchodní Asii.

 

Vaše dovolená na míru -  Veškeré výše zmíněné tipy jsou jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovují Vaši představě o snové dovolené v Thajsku, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...