10 našich nejoblíbenějsích pláží

Ohodnotit tuto položku
(28 hlasů)

phanganshowcaseThajsko je bezpochyby jedna z nejlepších plážových destinací na světě, a to zejména díky tropickým ostrovům na jihu země v Thajském zálivu a Andamanském moři. V podstatě je vším, co čekáte od tropického ráje – ať už to jsou jemné písečné pláže, čisté a klidné moře nebo kývající se palmy s chladícím mořským vánkem. Přijali jsme náročný úkol vybrat ty nejlepší pláže v Thajsku. Seznam nejlepších pláží jsme zkoušeli zúžit, ale i kdybychom vybrali jen ty nejlepší z různých míst, tak bychom stejně nevybrali méně než 10. Podívejte se na seznam pláží, které musíte vidět v zemi úsměvů.

Donald Duck Bay, Koh Similan

Ostrov získal své jméno po jedinečném tvaru kamenů s výhledem na malou zátoku. Patří do malého řetězce ostrovů, které mají nejlepší pláže. Část národního parku, která je dech beroucí přírodní krásou je dobře chráněná a zachovávaná. Musíte to vidět, abyste tomu uvěřili. Poblíž břehu roste spousta korálů, takže brouzdání po pláži může být pomalý a bolestivý zážitek.

Thong Nai Pan Noi & Yai, Koh Phangan

Zatímco není pochyb o tom, že je pláž Haad Rin nejznámější právě díky pořádání večírků při úplňku na ostrově Koh Phangan, tak ale není nejhezčí pláží ostrova. Tento titul patří mnohem klidnější ale úžasnější pláží Thong Nai Pan (velké i malé) na severní straně ostrova Koh Phangan.

Buffalo Bay, Koh Phayam

Koh Phayam se nachází kousek od Koh Chang v provincii Ranong, která se stále ještě odhaluje a v současné době je stále tichým a klidným místem k odpočinku. Z jeho dvou hlavních pláží je Buffalo Bay ta klidnější, ale má také pestřejší atrakce včetně mangrovníkových lesů a malé cikánské osady u moře na jižní straně.

Koh Nangyua, Koh Tao

Právě od severozápadního pobřeží Koh Tao, Koh Nangyuan jsou tři malé ostrovy, které jsou spojeny písečnou pláží. I když je občas obětí své oblíbenosti, tak pořád zůstává krásným místem, které musíte navštívit.

Sai Kaew Beach, Koh Samet

Řeči o pláži Sai Kaew, že je nevyspělejší na ostrově se mohou zdát zvláštní, protože je to ostrov, kde ani nejsou žádné asfaltové cesty. „Nejvyspělejší“ v tomto případě znamená, že má trochu restaurací a trochu nočního života na jinak nádherných bílých plážích.  

Klong Dao, Koh Lanta

Pláž Klong Dao se proslavila po celém Thajsku ohromující západem sluncem. Atmosféra na ostrově Koh Lanta je stále klidná a přirozená i přes jeho velkou popularitu. Přidejte k tomu všemu bílý písek a vyjde Vám mimořádné místo.

Nang Thong Beach, Khao Lak

Všechny pláže na ostrově Khao Lak jsou proslulé svým pískem, čistým mořem a soukromím. Nejlepší z nich je pláž Nang Thong, která je oblíbená hlavně protože je obklopena džunglí, což vytváří nádherné prostředí. V nedaleké vesnici La On je dobrý výběr barů a restaurací.

Sai Kaew Beach, Koh Samet

Řeči o pláži Sai Kaew, že je nevyspělejší na ostrově se mohou zdát zvláštní, protože je to ostrov, kde ani nejsou žádné asfaltové cesty. „Nejvyspělejší“ v tomto případě znamená, že má trochu restaurací a trochu nočního života na jinak nádherných bílých plážích.  

Lamai Beach, Koh Samui

Pláž Lamai na Koh Samui je spíše klidnější než ta nejslavnější a trochu delší pláž Chaweng. Nejlepší volbou je díky množství restaurací, barů, hotelů na pláži a skalám Hin Ta a Hin Yai na jižní časti ostrova.  

Phra Nang Beach, Krabi

Přísně řečeno, Railay je ve skutečnosti poloostrov, kde si můžete vybrat ze 4 nejlepších hotelů. Mezi nimi je i pláž Phra Nang, která vede díky čistým plážím, okouzlujícím skalám a zajímavým jeskyním ale i novinkou, kterou je prodávání nudlí z tradiční lodě na pláži.

Kata Beach, Phuket

Zábavná pláž Kata na ostrově Phuket, která je dostatečně velká, takže i když je populární, tak není přeplněná turisty. Na jedné straně jsou luxusní hotely a na druhé jsou tradiční loďky se stromy lemujícími cestu oddělující krásné pláže od zábavného nočního života a skvělých restaurací.

Top zájezdy

Procestujte jižní Thajsko. Pobyt na celkem 6 místech. Phuket, Koh Phi Phi, Krabi, Koh Lanta, Koh ...
Kolem Thajska - CESTA PO JIŽNÍM THAJSKU
CZK 25,800.00
17 Dnů
Koh Kood je překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou m...
Super levné Thajsko - KOH CHANG, KOH KOOD, BANGKOK
CZK 11,900.00
13 Dnů
Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Super levné Thajsko - KOH PHI PHI, PHUKET, BANGKOK
CZK 15,200.00
13 Dnů
Pobyt na 3 tropických ostrovech v Thajském zálivu. Užijte si slunce, krásné pláže a báječn...
Thajské ostrovy - KOH SAMUI, KOH PHANGAN, KOH TAO
CZK 21,800.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více