Online průvodce Thajskem

Ohodnotit tuto položku
(28 hlasů)

thailand.jpgThajsko nabízí poutavé a hodnotné zájezdy uzpůsobené všem typům klientů - ať už cestujete spíše jako nezávislý cestovatel s batohem na zádech a toužíte objevovat nové nepoznané zážitky nebo jako turista, který se poohlíží spíše po exluzívním pobytu v tomto ráji.

Syrově přirozené zážitky při trekingu skrze hory zahalené mlžným oparem; ohromující život v tyrkysových vodách či atmosféra romantické vily s bazénem jako stvořená pro strávení ideálních líbánek - v Zemi úsměvů můžete dělat téměř cokoliv.

Mezi turisty je Thajsko vyhledávanou lokalitou již po desetiletí a jejich počet stále narůstá se zvyšujícím se počtem levnějších letů. V současnosti rovněž vzrůstá počet klientů, kteří sem přilétají za luxusem. Od tradiční kuchyně a masážních lázní, až po chrámy a kulturní zážitky - každý si tu najde to své. Thajsko je zemí fascinující buddhistické historie přesunuté do současnosti rychlého ekonomického růstu, který započal v šedesátých letech minulého století.

Thajsko Online neukazuje turistům pouze známá místa Thajska, ale zaměřuje se i na nejlépe uchovávaná tajemství a vybavuje Vás znalostmi, které potřebujete. Od získání vstupního víza i rad, jak se zachovat v případě, že zabloudíte v neznámé oblasti, vždy Vám pomůžeme k tomu, abyste se mohli při své cestě po Thajsku správně rozhodnout…

thailanda.jpgDo Thajska přijíždí každoročně více než deset milionů turistů, aby se vydali po stopách svých předchůdců. Existuje pro to mnoho důvodů. Hlavní město Bangkok přímo vybízí k navštěvám nádherných chrámů na vznešené řece Chao Phraya, dává příležitosti pro nákup jak cenově výhodných předmětů, tak i lákavých špičkových designérských děl. Možností zábavy je zde vskutku mnoho: můžete se projet na slonu nebo se vydat na výlet, při němž můžete poznat etnické menšiny v chladném a hornatém Chiang Mai , a poté si zaletět dolů na jih usrkávat vynikající koktejly a opalovat se pod kokosovými palmami, které lemují jižní ostrovy Phuket a Koh Samui .

 

Dále si můžete užít pulzující párty při úplňku – Full Moon Party, na ostrově Koh Pha Ngan nebo světově proslulé potápění u Koh Tao . Poznejte historii ukrytou ve starobylých hlavních městech Thajska Ayutthaya a Sukhothai a užijte si trochu tajemna v mystických kmérských zříceninách rozesetých v severních a severovýchodních oblastech království.

Mezi oblíbená pobytová místa snadno dostupná z Bangkoku, patří Koh Samet , vzdálený pouze několik hodin jízdy a plavby a Kanchanburi, kde je proslulý most přes řeku Kwai, známé vodopády, ale i kontroverzní Tiger Temple - Tygří chrám. Rodiny většinou jezdí do poklidného Koh Lanta a letovisko Krabi je stále oblíbené u zastánců aktivního životního stylu.

thailandc.jpgJihozápadní pobřeží Thajska zahrnující Khao Lak a Koh Phi Phi , je již zcela obnoveno po tsunami z roku 2004 a opět slouží plně turistům. Pokud chcete během své dovolené nalézt vlastní místo na opuštěné pláži nevyznačené na mapách, nebo se toulat po klikatých velkolepých, opuštěných silničkách v horách - to vše je možné.

Usrkávejte z originálního piva Chang nebo Singha při sledování romantického západu slunce nad zátočinou Mekongu v Nong Khai, objevte velkolepé národní parky Nanu či jen meditujte v lesním chrámu v Isanu a zrelaxujte své tělo i ducha v luxusních lázních v historickém Hua Hin. Můžete také docházet na lekce thajštiny v početných jazykových školách - možnosti jsou vskutku neomezené. Thajský jih s muslimskou většinou zmítáný vnitřními nepokoji, v současné době není běžnou destinací, což je škoda, jelikož se jedná o překrásnou oblast, kulturně jedinečnou oproti zbytku království.

Kromě památek, které stojí za shlédnutí, je samostatným lákadlem světově proslulá pikantní thajská kuchyně, perfektně sladěná s thajským podnebím. Od neuvěřitelně levných pochoutek v pouličních stáncích až po luxusní špičkové kulinářské podniky - všude jen těžko najdete špatné thajské jídlo. Thajské lázně rovněž patří mezi nejlepší na světě a je příjemné ukončit den thajskou masáží na pláži s bělostným pískem.

Thajsko nabízí poutavé a hodnotné zájezdy uzpůsobené všem typům klientů - ať už cestujete spíše jako nezávislý cestovatel s batohem na zádech a toužíte objevovat nové nepoznané zážitky nebo jako turista, který se poohlíží spíše po exluzívním pobytu v tomto ráji. Pojeďte do Thajska prožít své sny!

Letenky a ubytování na Thajsko online. Nejpopulárnější zájezdy do Thajska

Thajsko zájezdy - Thajsko online průvodce

Více z této kategorie: Počasí v Thajsku »

Top zájezdy

Procestujte jižní Thajsko. Pobyt na celkem 6 místech. Phuket, Koh Phi Phi, Krabi, Koh Lanta, Koh ...
Kolem Thajska - CESTA PO JIŽNÍM THAJSKU
CZK 25,800.00
17 Dnů
Koh Kood je překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou m...
Super levné Thajsko - KOH CHANG, KOH KOOD, BANGKOK
CZK 11,900.00
13 Dnů
Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Super levné Thajsko - KOH PHI PHI, PHUKET, BANGKOK
CZK 15,200.00
13 Dnů
Pobyt na 3 tropických ostrovech v Thajském zálivu. Užijte si slunce, krásné pláže a báječn...
Thajské ostrovy - KOH SAMUI, KOH PHANGAN, KOH TAO
CZK 21,800.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více