Top 5 nočních trhů

Ohodnotit tuto položku
(14 hlasů)

nocnitrhNoční trhy v Thajsku nabízejí nezapomenutelný zážitek stejně jako jedinečnou příležitost pro výhodné nákupy. Po celé zemi trhy nabízejí velký výběr pouličního občerstvení a kuchyně, jedinečných ručně vyráběných předmětů, veselých prodejců a samozřejmě širokou škálu padělaného značkového zboží. Týká se to například brýlí „Roy Bans“, sportovního oblečení „Addidas“ a mimo jiné i hodinky „Rulex“. Každý z nočních trhů nabízí něco jiného, ať už to jsou zvláštní druhy zboží, výjimečně nízké ceny, speciální kulturní představení nebo úžasné jídlo. Nakupování na níže uvedených trzích nabízí bezkonkurenční příležitost stát se svědkem místního života a najít jedinečné suvenýry, aniž byste promeškali den na pláži nebo se pařili na poledním slunci. Je to zaručeně jedna ze zkušeností, kterou musíte zažít v zemi úsměvů.

Roi Fat, Bangkok

Ve skutečnosti existují dva trhy Roi Fat, ale ten největší a nejlepší se nachází těsně za nákupním centrem Seacon Square, na ulici Srinakarin Soi 51. Trh je rozdělen do tří skupin: tržní zóny, skladové zóny a rodových starožitností. Tržní zóna vypadá přesně jako tradiční noční trh v Thajsku, jen je větší, s více než 2000 stánky, které prodávají zboží od módy až po domácí spotřebiče. Skladová zóna a rodové starožitnosti jsou opravdu zajímavými částmi trhu, které prodávají jedinečné zboží z druhé ruky. Ať už jde o drobné předměty, jako jsou staré fotoaparáty a jízdní kola, nebo sbírky a suvenýry.

Fisherman's Village, Koh Samui

Fisherman's Village je pravděpodobně nejpopulárnější týdenním trhem na ostrově Koh Samui a láká obrovské množství turistů a Thajců. Nádherná stará část Bophut je okouzlujícím pozadím na rušném trhu s prodejci potravin, tanečníky, umělci a samozřejmě s působivou nabídkou zboží za výhodné ceny. Zahrnuje vše od jedinečné řemeslné výroby, až po padělané značkové zboží i s několika zajímavými možnostmi mezi nimi.

Walking Street, Chiang Mai

Chiang Mai Walking Street se rozprostírá přes většinu krásného Starého města, což je od východní brány až po Wat Phra Singh. Délka je něco málo přes kilometr. Nazývat ho „pěší ulicí“ je trochu nepřesné právě protože je tak populární a je prakticky nemožné dosáhnout vyšší rychlosti než pomalého šourání. Po celé délce silnice Ratchadamneon najdete skvělou kombinaci pouličního občerstvení, oblečení, ručně dělaných výrobků a přátelskou atmosféru.

Noční bazar, Chiang Rai

Noční bazar zahrnuje čtyři městské bloky, které prodávají nejvýznamnější kulturní a místní výrobky. Najdete zde řadu ručně vytvořených výrobků jako jsou pletené šály, vyšívané tašky, stříbrné šperky, přehozy na postele, peněženky, módní doplňky a umělecká díla společně s obvyklým výběrem triček, elektroniky a padělaného značkového zboží. Pro kulturní představení má také dvě venkovní pódia a restaurace, kde si můžete koupit rychlé občerstvení nebo se v klidu najíst. Prodejci začínají stavět své stánky až okolo západu slunce, ale rušno u nich bude až po 19:00 hodině.

Víkendový trh, Phuket

Pro místní je známý jako trh Naka nebo Talad Tai Rot. Víkendový trh Phuket je největším na ostrově a obsahuje obrovský výběr zboží. Od zboží z druhé ruky, sběratelských kousků, plagiátorských kopií až po velké množství skvělého místního jídla. Jednodušší je říct, co se na trhu nedá koupit než to, co se dá! Zastřešený je vlnitou kovou střechou, která je suchá i v období dešťů, ale může pod ní být trochu dusno. Hlavně, když je tam plno – a to je bývá kdykoliv po 19:00 hodině.

Top zájezdy

Procestujte jižní Thajsko. Pobyt na celkem 6 místech. Phuket, Koh Phi Phi, Krabi, Koh Lanta, Koh ...
Kolem Thajska - CESTA PO JIŽNÍM THAJSKU
CZK 25,800.00
17 Dnů
Koh Kood je překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou m...
Super levné Thajsko - KOH CHANG, KOH KOOD, BANGKOK
CZK 11,900.00
13 Dnů
Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Super levné Thajsko - KOH PHI PHI, PHUKET, BANGKOK
CZK 15,200.00
13 Dnů
Pobyt na 3 tropických ostrovech v Thajském zálivu. Užijte si slunce, krásné pláže a báječn...
Thajské ostrovy - KOH SAMUI, KOH PHANGAN, KOH TAO
CZK 21,800.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více