Itinerář měsíce 1.

Ohodnotit tuto položku
(19 hlasů)

Zadání

Pan Ladislav projevil zájem o skutečně aktivní dovolenou s pobytem na co více ostrovech v Thajsku. Vše chtěl stihnout maximálně za 20 dnů pobytu v Thajsku. Hotely vyžadoval kvalitní, jelikož má rád pohodlí a když už jede do Thajska, tak se nechtěl zbytečně omezovat. Transfery měli být co nejrychlejší a nejpohodlnější, aby se dostal do další destinace bez komplikací a zbytečných prostojů.

Itinerář

Mapaa Itineráře Thajsko, LedenHlavní body


ZAČÁTEK: Bangkok

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 21 dní a 20 nocí

 

 • Ecotel Bangkok
 • Koh Chang Kacha Resort
 • The Beach Natural Resort
 • Sunda Resort
 • Lanta Castaway Resort
 • Phi Phi The Beach Resort
 • The Island Resort

 

CELKEM 18 THAJSKÝCH OSTROVU:

KOH CHANG, KOH KOOD, KOH SAMUI, KOH PHA NGAN, KOH TAO, KOH NANG YUAN, KOH LANTA, KOH PHI PHI, KOH KAI, KOH PODA, KOH TUP, MOORE ISLANDS, KOH KRADAN, KOH MOOK, KOH NGAI, KOH CHURK, KOH ROK NOK, KOH ROK NAI

 

 

 

Itinerář - souhrn

 Den 
 Místo  
 Doprava  
 Výlet  
 Ubytování  
 1.  Bangkok      Ecotel Bangkok  
 2.  Bangkok-Koh Chang  Minibus    Koh Chang Kacha Resort  
 3.  Koh Chang      Koh Chang Kacha Resort
 4.  Koh Chang      Koh Chang Kacha Resort
 5.  Koh Chang-Koh Kood  Loď    The Beach Natural Resort  
 6.  Koh Kood      The Beach Natural Resort
 7.  Koh Kood      The Beach Natural Resort
 8.  Koh Kood-Koh Samui  Loď, Letecky, Transfer na hotel     The Island
 9.  Koh Samui      The Island
 10.  Koh Samui  Rychločlun  Koh Phangan    The Island
 11.  Koh Samui  Rychločlun  Koh Tao, Koh Nang Yuan  The Island
 12.  Koh Samui-Krabi  Letecky, Transfer na hotel    Sunda Resort
 13.  Krabi  Rychločlun Koh Kai, Koh Poda, Koh Tup, Moore Islands  Sunda Resort
 14.  Krabi-Koh Phi Phi  Loď     Phi Phi The Beach Resort
 15.  Koh Phi Phi      Phi Phi The Beach Resort
 16.  Koh Phi Phi-Koh Lanta    Loď    Lanta Castaway Resort
 17.  Koh Lanta  Rychločlun Koh Churk, Koh Mook, Koh Kradan, Koh Ngai  Lanta Castaway Resort
 18.  Koh Lanta      Lanta Castaway Resort
 19.  Koh Lanta  Rychločlun  Koh Rok Nok, Koh Rok Nai  Lanta Castaway Resort
 20.  Koh Lanta-Bangkok  Minibus na letiště v Krabi, Letecky      Ecotel Bangkok
 21.  Bangkok      ODLET ZPĚT DO ČR

 

CENA ZAHRNUJE:

 • 20 nocí v hotelech dle itineráře včetně snídaně
 • Veškeré transfery lodí a minibusem dle itineráře
 • Leteckou dopravu U-Tapao (Pattaya) - Koh Samui
 • Leteckou dopravu Koh Samui - Krabi
 • Letckou dopravu Krabi - Bangkok
 • 4x výlet na okolní ostrovy dle itineráře včetně oběda
 • Asistenční služby v případě nouze

CENA PRO 1 OSOBU: 29.900,- Kč

Podrobný itinerář

Den 1 – Přílet do Bangkoku, odjezd na hotel, ubytování a odpočinek

Den 2 – Odjezd z hotelu minibusem směr Koh Chang. Příjezd do hotelu na Koh Changu, ubytování. Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 3 - Pobyt na ostrově Koh Chang. Většina pláží na západním pobřeží má svou charakteristickou atmosféru. Je zde mnoho příležitostí k nákupům, sportovním aktivitám a různým dalším druhům zábavy. Téměř kdekoli na ostrově jsou veliké možnosti vyžití: šnorchlování i potápění u korálových útesů, poznávací výlety do džungle i jízdy na slonech a samozřejmě rozličné plážové sporty.

Den 4 - Pobyt na ostrově Koh Chang.

Den 5 - Dopoledne odjezd lodí na ostrov Koh Kood. Ubytování a pobyt na ostrově. Ačkoliv je Koh Kood překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou modrou vodou, může být pro samostatného cestovatele náročné jej prozkoumat, i když pro někoho je z tohoto důvodu ještě přitažlivější. Překrásný ostrov je velmi populárním cílem výletů s průvodcem, nabízí ideální podmínky pro únik před hordami zahraničních turistů a možnost okusit tradiční thajskou pohostinnost.

Den 6 - Pobyt na ostrově Koh Kood.

Den 7 - Pobyt na ostrově Koh Kood.

Den 8 - Ráno odjezd lodí z ostrova na pevninu Dále minivanem na letiště v Bangkoku a odlet na ostrov Koh Samui. Ubytování a volno.

Den 9 - Pobyt na ostrově Koh Samui. Co se týče oblíbených ostrovů v Thajsku, Koh Samui může konkurovat pouze Phuket. S mezinárodním letištěm, spoustou lodních trajektů a téměř 500 hotely a penzióny zde v tomto koutku thajského království asi nezahlédnete místo, které by nebylo poznamenáno turistickým rozvojem. Pokud ovšem hledáte bílé, písčité pláže, tyrkysové moře a celodenní slunce, pak je Samui ta správná volba.

Den 10 - Celodenní výlet na ostrov Koh Pha Ngan. Přestože tento ostrov proslul zejména svými plážovými večírky za úplňku - Full Moon Party, kvůli kterým se sem sjíždějí turisté z celého světa, Koh Pha Ngan má víc co nabídnout. Ti, kteří neholdují vřavě divoké noci a polednímu probouzení v písku na pláži, mohou prozkoumávat úchvatné místní pláže a užívat si procházek do nitra ostrova i dobrodružných výprav na lodích. Na své si přijdou i rekreační rybáři nebo příznivci kiteboardingu. Mnoho turistů sem však přijíždí jen tak pobýt, relaxovat v houpací síti a pozorovat západy a východy slunce.

Den 11 - Celodenní výlet na ostrovy Koh Tao a Koh Nang Yuan. Koh Tao je jednou z prestižních thajských potápěčských lokací, a každoročně jej navštíví tisíce rekreačních potápěčů a dalších turistů. Návštěvníkům, kteří neholdují potápění a chtějí uniknout z přeplněných center pro potápěče, ostrov nabízí nádherné pláže, úžasné vyhlídky a pohostinnost místních obyvatel.

Den 12 - Odlet na Krabi Odpoledne příjezd na hotel, ubytování a volno.

Den 13 - Celodenní výlet po 4 ostrovech – Koh Kai, Koh Poda, Tup Island, Moore Islands. Při tomto výletu rychločlunem si užijete překrásnou scenérii, která je tvořena krasovitými skalnatými útvary, které vystupují z moře. Šnorchlování, opalování a všeobecná pohoda je zaručena. Chutný oběd buffetového typu na jednom z ostrovů.

Den 14 - Ráno odjezd lodí na ostrov Koh Phi Phi. Ubytování a volno.

Den 15 - Pobyt na ostrově Koh Phi Phi. Krásy a zvyky Ko Phi Phi jsou žhavě diskutované téma mezi cestovateli a autory cestopisů. Přírodní krásy tohoto ostrova jsou neopakovatelné, dokonce i v této oblasti světa, která je proslulá svými úžasnými destinacemi. Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými plážemi a kilometry panenských lesů.

Den 16 - Ráno odjezd lodí na ostrov Koh Lanta. Ubytování a volno.

Den 17 - Celodenní výlet rychločlunem na 4 ostrovy blízko Koh Lanty - Koh Kradan, Koh Mook, Koh Ngai, Koh Cherk. Odpoledne návrat na Koh Lanta.

Den 18 - Pobyt na ostrově Koh Lanta. Ostrov Koh Lanta byl po dlouhou dobu navštěvován jen zřídka, většinou turisty s batohy na zádech, a hrál druhé housle nejpřitažlivějším cílům milovníků outdoorové turistiky, jako jsou Koh Pha Ngan, Ko Tao a pláž Raileh. Časem se však tento překrásný ostrov dostal do povědomí veřejnosti a stal se oblíbeným cílem turistů všech kategorií. Ostrov nabízí ubytování v nejluxusnějších letoviscích i prostých dřevěných chatkách, uvolněnou atmosféru, příjemné klidné moře a široké pláže, a proto si získal popularitu zejména u těch, kteří cestují s dětmi.

Den 19 - Celodenní výlet rychločlunemna překrásný ostrov Koh Rok, kde můžete šnorchlovat, lenošit a relaxovat.

Den 20 - Ráno odjezd minibusem na letiště v Krabi. Dále let z Krabi do Bangkoku. Odjezd do hotelu v Bangkoku.Ubytování a volno.

Den 21 - Volno v Bangkoku, které můžete využít na návštěvu památek nebo na nákupy. Večer odlet z letiště v Bangkoku zpět do České republiky ve 23.55.

-----konec itineráře----

Výše popsaný itinerář je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

Top zájezdy

Procestujte jižní Thajsko. Pobyt na celkem 6 místech. Phuket, Koh Phi Phi, Krabi, Koh Lanta, Koh ...
Kolem Thajska - CESTA PO JIŽNÍM THAJSKU
CZK 25,800.00
17 Dnů
Koh Kood je překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou m...
Super levné Thajsko - KOH CHANG, KOH KOOD, BANGKOK
CZK 11,900.00
13 Dnů
Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými...
Super levné Thajsko - KOH PHI PHI, PHUKET, BANGKOK
CZK 15,200.00
13 Dnů
Pobyt na 3 tropických ostrovech v Thajském zálivu. Užijte si slunce, krásné pláže a báječn...
Thajské ostrovy - KOH SAMUI, KOH PHANGAN, KOH TAO
CZK 21,800.00
13 Dnů

Podnebí v Thajsku

Koukněte se na počet deštivých dnů, velikost vodních srážek nebo průměrné maximální a minimální denní teploty v jednotlivých oblastech Thajska.

Čti více

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více