Thajsko - Itinerář měsíce

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

itinerarthajskoNechte se inspirovat jinými cestovateli při plánování Vašeho itineráře pro dovolenou v Thajsku. V této rubrice "intinerář měsíce" Vám každý měsíc ukážeme nejkvalitnější itinerář, který jsme na základě požadavků našich klientů vypracovali. Můžete si přečíst informace o jednotlivých hotelech, transferech či celkové ceně. Věříme, že Vám tyto informace pomůžou při sestavování Vašeho itineráře pro snovou dovolenou v Thajsku.

Každý z Vás má jistě jiné nároky na kvalitu ubytování, celkovou trasu, způsob dopravy, na počet dní v jednotlivých destinacích atd. Berte následující itineráře jako dalšího pomocníka při přípravách na Vaši dovolenou v Thajsku. A pokud budete chtít s Vaši cestou pomoci, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme.

 

CENY ZA JEDNOTLIVÉ ZÁJEZDY V INSPIRAČNÍCH ITINERÁŘÍCH JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. VŽDY ZÁLEŽÍ NA OBDOBÍ, VE KTERÉM DO THAJSKA JEDETE. DÁLE ZÁLEŽÍ NA SOUČASNÉM KURZU MEZI CZK A USD. CENY PROTO MŮŽOU BÝT VYŠŠÍ NEBO I NIŽŠÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Kontakt

Siam Hope Services Co.Ltd.
378/78-79 Moo 12
20150 Pattaya, Thajsko
CZ Telefon: + 420 774 545 103
TH Telefon: + 66 899 269 589
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                       TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete.

Čti více