• Výlety v Thajsku

    Výlety v Thajsku

    Thajsko nabízí širokou škálu atrakcí. Mezi ně patří místa vodná k potápění, písčité pláže, stovky tropických ostrůvků, pestrý noční život, archeologická naleziště, horské kmeny, výjimečná flóra a ptactvo, paláce a jiné objekty spadající do programu Světového dědictví UNESCO, kanály v Bangkoku, kabaretní show v Pattaya, trekking v Chiang Mai, šnorchlování či potápění na Phuketu a Krabi, opičí škola a sloní trek na Koh Samui, jízdu kajakem na ostrově Koh Chang, pozorování divokých zvířat v Národním parku Khao Yai a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna.
  • 1

Máme pro vás připraveno více než 150 různých atrakcí a výletů po celém Thajsku. Žádná jiná společnost neposkytuje tolik možností a variant. Využijte tuto mimořádnou příležitost jak si bezpečně zpestřit váš pobyt v Thajsku. Vyberte si z následující nabídky výlet, který Vás oslovil.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více