Koh Chang

kohchangKoh Chang se rychle proslavuje jako jedna z nejvyhledávanějších thajských destinací. Je krásným ostrovem na samotě s nedotčeným přírodním bohatstvím, čímž jsou zelenající se deštné pralesy a dokonale čisté pláže s řadou moderních vymožeností. Za moderní vymoženosti můžeme považovat velký výběr ubytování a restaurací, zábavné aktivity jako je plavání, jízdy na kajaku a kánoi ale i skvělé možnosti zábavy jako jsou kavárny, obchody, hospody a bary. Koh Chang zapadá do každé definice exotické dovolené právě díky nádherným plážím, kouzelným zálivům s jeskyněmi v útesech a svěžími deštnými lesy. Přestože návštěvníci bývají často zmatení právě kvůli velkému výběrů pláží a atrakcí, tak si vůbec nedělejte starosti, protože my Vám pomůžeme, abyste zažili bezstarostnou dovolenou! Od obecného přehledu geografie a podnebí ostrova, společenských akcí a festivalů, až po úplné průvodce, jak se dostat a pohybovat po ostrově Koh Chang a jeho blízkých sousedních ostrovů.

Náš informační průvodce po ostrově Koh Chang se Vám bude hodit, když budete plánovat dovolenou na právě zmiňovaný ostrov. Sbalte si vše, co potřebujete a hurá do exotického ráje!

Doporučujeme

Koh Chang a Koh Kood jsou překrásné skalnaté ostrovy s bílými písečnými plážemi a průzra...
Relax na pláži - KOH CHANG, KOH KOOD
CZK 14,900.00
13 Dnů
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více