Kde a co jíst na Koh Changu

Ohodnotit tuto položku
(11 hlasů)

changjidloMožnosti stravování na ostrově Koh Chang jsou různorodé a bohaté. Nezáleží na Vašich chutích, protože se dá všechno najít na mnoha plážích a oblastech ostrova. Mnoho hotelů a resortů má většinou skvělou možnost stravování, která nabízí širokou škálu populárních místních a mezinárodních jídel. Výběr se rozšiřuje na lahodná jídla jako jsou italská nebo indická. Pouliční nebo silniční stánky s jídlem, které můžete najít podél hlavních silnic jsou skvělou a výhodnou alternativou proti občas drahým restauracím. Zejména pokud chcete ochutnat autentické a chutné místní pokrmy jako „som tam“ (salát z papáji), „tom yum goong“ (ostrá a kyselá krevetová polévka) a „ka prao gai“ (smažené kuře s bazalkou). Kromě místní a mezinárodní kuchyně jsou na výběr čerstvé mořské plody ulovené přímo z oceánu, které lze připravit různými způsoby podle Vašich chutí. A chcete-li si užít všechny kulinářské zážitky na ostrově, tak určitě nezapomeňte navštívit restaurace, kde se podávají mořské plody a pořádají se grilování pod širým nebem nebo vaření před zákazníky. Můžete je najít na velkých plážích jako jsou Prao Beach, White Sand Beach, Kai Bae Beach a Lonely Beach.

Restaurace na pláži White Sand Beach

Na pláži White Sand Beach nehrozí nedostatek dobrých restaurací. Podél hlavní silnice je široká nabídka různých kuchyní od thajské, italské až po indickou. Stejně jako všude jinde, tak i tady se můžete dobře najíst v restauracích u silnic. Nenechte si ujít „kai moon“ (grilované kuře) v Som Tam Kai Moon a vaječné nudle s červeným vepřovým masem na grilu na Ba Mee Nong Bua. Pro úplný zážitek z ostrova musíte vyzkoušet mořské plody na pláži, které nabízí většina hotelů a resortů. (Pokud to tedy počasí dovolí.)

Restaurace na pláži Kai Bae Beach

Na pláži Kai Bae Beach se Vám nikdy nestane, že byste hladověli. Budete mít příležitost ochutnat velkou škálu možností stravování u hlavní silnice blízko pláže. Návštěvníci si většinou mohou vybrat mezi hotely a resorty, kde se podává thajská nebo mezinárodní kuchyně, anebo restauracemi u silnic, kde podávají místní thajské pokrmy. Základem každého jídelníčku jsou mořské plody, které jsou velmi doporučovány, protože tak čerstvé už je nikdy jíst nebudete. Mezi nejvýznamnější restaurace patří Pao Pak Noodle, Kai Bae Marina a Papa’s Deli.

Restaurace na pláži Klong Prao Beach

Pláž Klong Prao nabízí kombinaci restaurací u silnic a luxusních restaurací, které se nachází v luxusních resortech na pláži. Určitě si nenechte ujít malé restaurace u vstupu k vodopádu Klong Plu. Jednoduché jídlo v podobě thajského salátu z papáji, lepkavé rýže a pečeného kuřete Vám dodá více než dost energie k prozkoumání okolní přírody. Kromě obvyklé thajské kuchyně si můžete pochutnat i na mezinárodní kuchyni, jako třeba italská a indická.

Restaurace na pláži Lonely Beach

Vzhledem k neoficiálnímu stavu batůžkářů není překvapující, že na pláži Lonely Beach je několik levných restaurací, které nabízejí velkou škálu místní a mezinárodní kuchyně. Hotely a resorty obvykle mají restaurace a kavárny s velkou nabídkou pokrmů. Pouliční jídlo, které se prodává v restauracích u silnic nebo ve stancích je skvělým způsobem stravování, protože je levné a taky velmi chutné. Máte chuť na něco sladkého? Budete mít z čeho vybírat, protože thajské palačinky (roti) můžete najít na každém kroku a určitě Vám budou chutnat.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více