Thajské ostrovy - KOH SAMET, KOH CHANG, KOH MAK, KOH KOOD

Bangkok

Navštivte celkem 4 ostrovy východního Thajska, které ještě nejsou tolik poznamenány masovým turismem jako jížní Thajsko. Doporučujeme!

CZK 17,400.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře včetně snídaně.
Všechny pozemní, lodní nebo letecké transfery uvedené v itineráři.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 1,900 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

Koh Chang je krásným ostrovem na samotě s nedotčeným přírodním bohatstvím, čímž jsou zelenající se deštné pralesy a dokonale čisté pláže s řadou moderních vymožeností.

Koh Mak nalezneme, pokud se vydáme z ostrova Koh Chang přímo na jih. Koh Mak je mnohem méně navštěvován než jeho větší bratr a je proto skvělým cílem, pokud hledáte klid a méně zalidněné pláže.

Tím, že je Koh Samet ušetřen většiny silných monzunových větrů, které pustoší ostatní ostrovy, nabízí téměř po celý rok velmi příjemné klima. A přestože jsou jeho pláže neustále v permanenci, uchovávají si svůj půvab a třpytivý bělostný písek vinoucí se mezi kokosovými palmami a průzračným, blankytně modrým mořem.

Koh Kood je překrásný ostrov a nabízí ideální podmínky pro únik před hordami zahraničních turistů a možnost okusit tradiční thajskou pohostinnost.

Itinerář - souhrn

zajezd vychodni thajsko 

Ubytování

  • RAMBUTTRI VILLAGE - Standard
  • VONGDEUAN RESORT - Thai House
  • CORAL RESORT - Superior Sea View
  • COCOCAPE RESORT - Baan Rimsra
  • SIAM BEACH RESORT - Ruan Ploy Sai

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.