Nakupování na Koh Changu

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

changnakupyI když nakupování na ostrově Koh Chang může být velmi omezené, tak i přes to nabízí zajímavé zboží, které nikde jinde v Thajsku neseženete (jako právě trička s nápisem „Koh Chang“). Obchody jsou často těsně vedle sebe podél každé cesty k pláži. Malou procházkou podél cesty najdete jeden malý obchod vedle druhého. Na každé pláži jsou obchody přibližně stejné, takže nečekejte větší výběr než obvyklé suvenýry, plážové oblečení, thajské obrazy, sluneční brýle, CD a DVD. Prodejci ručně vyráběných doplňků a šátků mimo jiné procházejí po pláži u resortů a předvádějí své výrobky. Některé hlavní pláže jako jsou White Beach a Kai Bae, jsou sídlem obchodů Speedo a BSC, které prodávají plavky. Pro celu řadu unikátních světel určitě navštivte obchody Portobello na White Sand Beach. Jeden se nachází hned vedle pláže a druhý je jen přes ulici od resortu Koh Chang Kacha Resort & Spa. Tyto klimatizované obchody patří mezi nejmodernější obchody na ostrově. Některé také nabízí pěknou sbírku nových a použitých brožovaných knih dostupných v různých jazycích. Prozkoumejte obchody ve Vaší oblasti a užijte si všechno, co Vám Koh Chang nabízí.  

Nakupování na pláži White Sand Beach

Pláž White Sand Beach se soustředí na malé obchody prodávající levné plážové oblečení, sluneční brýle, CD a DVD, obrazy a suvenýry s motivy Koh Changu. Klimatizovaný obchod „Portobello“ nabízí ručně vyráběné a jedinečné stoly a stojací lampy.  

Nakupování na pláži Kai Bae Beach

I když nakupování na pláži Kai Bae Beach může být velmi omezené, tak nabízí zajímavé zboží, které nikdy jinde v Thajsku neseženete (jako trička s nápisem „Koh Chang“). Obchody jsou často těsně vedle sebe podél každé cesty k pláži. Malou procházkou podél cesty najdete jeden malý obchod vedle druhého. Na každé pláži jsou obchody přibližně stejné, takže nečekejte žádný větší výběr než obvyklé suvenýry, plážové oblečení, thajské obrazy, CD a DVD a sluneční brýle. Prodejci ručně vyráběných doplňků a šátků se mimo jiného procházejí po pláži resortů a předvádějí své výrobky.

Nakupování na pláži Klong Prao Beach

Pláž Klong Prao Beach má tři vesnice a každá z nich má své vlastní nákupní centra. Vesnice jsou Bann Chai Chet (na severním konci pláže), Baan Klong Prao (původní hlavní vesnice, která se nachází uprostřed) a Baan Map Khangkhao (na jižním konci pláže). Můžete zde najít obvyklý sortiment malých obchodů, barů, restaurací, smíšeného zboží, bank, krejčovství, cestovní agentury, masáže, ale také místní chrámy, školy a kliniky.

Nakupování na pláži Lonely Beach

Ačkoliv nákupy nejsou důvodem, který obvykle láká turisty navštívit pláž Lonely Beach, tak i přes to je skvělou zábavou. Vyzkoušejte si své vyjednávací schopnosti s místními obyvateli v mnoha obchodech této oblasti. Nebo se vydejte do centra suvenýrů ve vesnici Bangbao Village, která se nachází jižně od pláže. Vybírat můžete z větší nabídky zboží, což je plážové oblečení (kraťasy, plavky, sandále), obvyklý mix ručně vyráběných náhrdelníků, doplňků, šál a suvenýrů s motivy ostrova až po potraviny jako jsou sušené mořské plody a místní občerstvení.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více