Zábava na Koh Changu

Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

changzabavaI přes své pevné postavení jako jeden z nejvíce idylických ostrovů v Thajsku, se dokáže postarat i o všechny nadšence večírků, kteří si chtějí užít večery na ostrově Koh Chang. Od nočního života očekávejte všemožné od něčeho „pohodlného“ jako je rozhovor nad lahodnou kávou v několika kavárnách, hospodách plného života, kde si můžete užít živou hudbu, sportovní zápasy na velké obrazovce a skvělé nápoje, až po divoké a hlučné pláže nebo pivní bary. Záleží na tom, na jaké pláži budete, protože noční život se v každé oblasti liší ať už davem lidí, druhem hudby nebo atmosférou. Nejlepším zážitkem určitě budou bouřlivé oslavy na pláži White Sand Beach, které většinou trvají déle než jen do půlnoci. Spousta kaváren, plážových barů, pivních barů, hospody a kluby jsou skoro na všech plážích, zejména na těch populárních jako White Sand Beach, Klong Prao, Kai Bae a Lonely Beach. Poslední uvedená pláž je centrem pro večírky při úplňku, které se pravidelně konají. Podívejte se na průvodce plážemi pro více informací o tom, jaké pláže jsou v nabídce.

Noční život na pláži Kai Bae Beach

Pláž Kai Bae Beach se promění, jakmile zapadne slunce. Všechny formy zábavy a nočních aktivit se nacházejí právě v této oblasti. Od klidných kaváren a barů, které nabízejí skvělou atmosféru, levné nápoje, skvělé jídlo a živou hudbu stejně jako kulečníkový stůl, televizi s velkou obrazovkou a šipky, až po plážové bary, pivní bary a hospody s místními a dováženými pivy. Dokonce zde můžete najít i stolní hry a samozřejmě i ženský doprovod, protože v Kai Bae si každý přijde na své.

Noční život na pláži Klong Prao Beach

Ačkoliv Klong Prao není známá svým nočním životem, tak i přes to nabízí několik skvělých míst, kde si můžete užít noční zábavu. Ať už je to relaxování se skupinou přátel v útulné kavárně jako je River Island Café nebo poslouchaní jazzové hudby v rádobyumělecké, ale přesto elegantní atmosféře v Zigamaru, kde Vás můžeme ujistit, že každé Vaše přání bude splněno. Pro další možnosti noční zábavy jako jsou pivní bary určitě zamiřte do VJ Plaza ve vesnici Chai Chet směrem k severnímu konci pláže.

Noční život na pláž Lonely Beach

Zvážíme-li největší konkurenci pláž White Sand Beach, tak noční život na pláži Lonely Beach se spíše vyhovuje mladším a nezávazným návštěvníkům. Bary na ulici a na pláži nabízejí levné nápoje a občerstvení. Některé mají každý večer živou hudbu a DJ. Po půlnoci začínají být večírky velmi divoké. Víkendy a velké prázdniny jsou perfektní příležitostí k odvázání a prožití nezapomenutelný zážitků, jelikož místa dění jsou většinou přeplněná!

Noční život na pláži White Sand Beach

Noční život na pláži White Sand Beach je pravděpodobně nejznámější ze všech pláží na ostrově Koh Chang. Oblíbené plážové bary jako Oodie’s Place a Sabay Bar, nabízí divoký noční život a skvělou živou hudbu. Tyto místa jsou obvykle o víkendu a velkých prázdnin přeplněná, takže pokud nemáte rádi velký počet lidí, raději se jim vyhněte. Na jižním konci silnice, než vyjedete nahoru směrem k pláži Klong Prao Beach, uvidíte malou skupinku pivních barů známých jako „Little Pattaya“. Počítejte, že to budou neoriginálními bary, kde jsou barové stoličky, kulečník, hry Connect Four a samozřejmě ženy. Můžete navštívit také irskou hospodu přímo na kopci, kde podávají dovážené značky piva jako Guinness a Kilkenny.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více