Jízdní řád - Jižní trať

Bangkok - Butterworth

  Vlak

EXP
SP
DRC

DRC.

RAP

EXP

EXP

RAP

EXP

RAP

RAP

EXP

EXP
SP
DRC

EXP
SP
DRC

ORD

*

ORD

*

43 261 171 35 37 169 83 173 167 85 39 41 257 259

  Stanice / Class

2 3 2-3 1-2 1-2-3 2-3 1-2-3 2-3 2-3 1-2-3 2 2 3 3
 Bangkok dep. 08.05 09.20 13.00 14.45 15.10 15.35 17.05 17.35 18.20 19.30 22.50 22.50    
 Thon Buri

arr.

                        07.45 13.35

 Nakhon Pathom

" 09.17 10.37 14.42 16.04 16.39 17.17 18.29 19.09 19.51 20.54 00.03 00.03 08.53 14.36

 Kanchanaburi

"

                        10.24 16.19

 River Kwae Bridge

"

10.31 16.26

 Nam Tok

"

12.20 18.30

 Rachaburi

" 09.55 11.29 15.25 16.43 17.28 18.18 19.13 20.03 20.36 21.40 00.42 00.42    
 Phetchaburi " 10.28 12.06 16.07 . 18.14 19.12 . 20.45 21.13 22.24 01.14 01.14    
 Hua Hin arr. 11.11 13.00 17.10 18.11 19.08 20.11 20.43 21.37 22.02 23.19 02.04 02.04    
 Prachuap Khiri Khan " 12.08   18.25 . 20.27 21.37 . 22.56 23.17 01.01 03.29 03.29    
 Ban Krut " 12.47   . . . 22.27 . 23.56 00.32 . 04.10 04.10    
 Chumphon " 14.19   21.01 21.47 23.22 00.35 01.20 02.19 02.56 03.44 05.42 05.42    
 Lamg Suan arr. 15.08   22.12 . . 01.38 . 03.28 03.59 04.46 06.48 06.48    
 Surat Thani " 16.20   00.09 00.46 01.53 03.02 03.43 05.03 05.30 06.11 08.01      
 Thung Song Jn "     02.15 02.37 03.44 05.11 05.36 07.43 08.06 08.39        
 Trang "             07.15   09.51      
 Kantang "       10.35    
 Nakhon Si Thammarat "       09.05   09.55        
 Phatthalung "     04.06 04.26 05.34 07.05                
 Hat Yai Jn "     05.36 05.54 07.18 08.50                
 Yala "     08.33   09.01 10.50                
 Sungai Kolok "                          
 Padang Besar "       07.20                    
 Butterworth "       11.55                    
     
ORD = ORDINARY TRAIN DRC = DIESEL RAILCAR SP EXP = SPECIAL EXPRESS TRAIN
RAP = RAPID TRAIN EXP = EXPRESS TRAIN SP EXP DRC =  SPECIAL EXPRESS DIESEL RAILCAR
     

  Butterworth - Bangkok

  Vlak

RAP

EXP

EXP
SP
DRC

EXP
SP

RAP

RAP

EXP

RAP

EXP
SP

EXP
SP

DRC

EXP
SP
DRC

ORD

*

ORD

*

174 168 44 42 86 170 84 172 36 38 262 40 260 258

  Stanice / Class

2-3 1-2-3 2 2 2-3 2-3 1-2-3 2-3 1-2-3 1-2 3 2 3 3
 Butterworth dep.                 13.10          
 Padang Besar

"

                16.30          

 Sungai Kolok

"               11.30   14.20        

 Yala

"

      14.40   12.10   13.18 16.06        

 Hat Yai Jn

"

      16.16   14.18   15.26 17.34 18.05        

 Phatthalung

"

      17.27   15.57   16.51 18.52 19.34        

 Nakhon Si Thammarat

" 13.00       15.00                  

 Kantang

"   12.40              
 Trang " 13.25   17.20        
 Thung Song Jn " 14.20 15.10   18.49 16.16 17.49 19.02 19.16 20.27 21.19        
 Surat Thani " 16.46 17.42 20.25 20.25 18.22 19.45 20.47 21.07 22.04 23.00   10.40    
 Lang Suan " 18.18 19.21 21.33 21.33 19.44 21.13 . 22.39 . .   11.52    
 Chumphon " 19.24 20.32 22.31 22.31 20.44 22.20 23.24 23.53 00.37 01.36   12.46    
 Ban Krut " 21.21 . . . . . . . . .   14.24    
 Prachuap Khiri Khan " 22.30 23.27 00.41 00.41 00.04 01.34 . 02.49 . 04.17   15.04    
 Hua Hin dep. 00.13 00.49 01.39 01.39 01.19 02.58 03.38 04.07 04.35 05.34 14.10 16.01    
 Phetchaburi " 01.17 01.52 02.30 02.30 02.13 03.58 . 05.04 . . 15.02 16.44    
 Rachaburi " 02.09 02.38 03.06 03.06 02.57 04.47 05.22 05.48 06.05 07.13 15.47 17.32    
 Nam Tok "                         05.20 12.50
 River Kwae Bridge " 07.12 14.36
 Kanchanaburi " 07.19 14.44
 Nakhon Pathom arr. 03.04 03.30 03.48 03.48 03.59 05.43 06.15 06.34 06.48 08.05 16.59 18.15 08.50 16.23
 Thon Buri "                         10.00 17.35
 Bangkok " 04.45 05.05 05.15 05.15 05.35 07.40 08.00 08.10 08.30 09.40 18.45 19.35    
 

 

  Jízdné - THAJSKÝ BAHT

 

   STANICE

st CLASS SLEEPER nd CLASS SEAT nd CLASS SEAT rd CLASS SEAT
AC UP LOW AC/UP AC/LOW AC FAN AC FAN

  
  Hua Hin
  Chumphon
  Surat Thani
  Hat Yai Jn
  Butterworth
 


922
1,134
1,279
1,494
-
 

352
440
498
555
-
 

402
490
548
605
-
 

522
680
758
855
1,120
 

622
770
848
945
1,210
 

382
480
578
675
-
 

292
380
438
535
-
 

294
342
397
439
-
 

234
272
297
339
-
 
 

 

 bookhere.gif