5 ostrovů, šnorchlování - Koh Chang

Krabi

Šnorchlování v průzračné vodě u souostroví malých ostrovů Koh Rang. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 1,300.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Oběd a nealkoholické pití.
Cestovní pojištění.
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Taxi nebo minibus Vás vyzvedne z Vašeho letoviska v 8:10 a pojedeme do přístavu rybářské vesnice Bang Bao (přístav Bang Bao musíte vidět!), kde budete přivítání na palubě lodi Perm Poon Sub v tradičním thajském stylu.

V 9:00 loď vypluje z přístavu a bude mít namířeno na jihozápad a souostroví malých ostrovů Koh Rang. První zastávka je u malého skalnatého ostrova Koh Yak Lek, kde jsou jasně vidět barevné rybky a korály, takže je perfektním místem pro šnorchlování. Poté se přesuneme na Koh Map Ring pro více méně to samé. Na Koh Rang je možné plavat až na krásně bílé písčité pláže nebo si můžete vzít jeden z kajaků. Je to jen kousek od dalšího malého ostrova Koh Yak Yai. Mezi zastávkami si dáme grilovaný oběd a během odpoledne je k dispozici více občerstvení. Na našem výletě nabízíme vynikající grilované chobotnice a pečené brambory. Káva a voda jsou k dispozici po celý den a na baru si můžete objednat další nealkoholické nápoje a piva. Výbava pro šnorchlování a bezpečnostní trička jsou k dispozici zadarmo a ploutve si můžete pronajmout za 150 Kč. Loď má několik kajaků, které můžete použít, abyste si odpočinuli od šnorchlování.

Šnorchlování kolem Koh Rang je nejlepší v oblasti Koh Chang, takže na každé zastávce se zeptejte pracovníků, kde jsou nejlepší místa pro šnorchlování. Rádi si s Vámi i zaplavou. Každá zastávka na ostrově trvá přibližně 45 – 60 minut a loď se vrátí na Koh Chang přibližně v 17:00, takže v letovisku budete okolo 17:30.