• Phuket výlety

    Phuket výlety

    Ať už Vás láká prvotřídní potápění v Adamanském moři, golf na hřištích splňujících standard světových soutěží nebo vzrušující zážitky v tropickém pralese, Phuket je místem, kde si rozšíříte své obzory. Ať už Vás láká prvotřídní potápění v Adamanském moři, golf na hřištích splňujících standard světových soutěží nebo vzrušující zážitky v tropickém pralese, Phuket je místem, kde si rozšíříte své obzory. Užijte si jízdu v motorovém člunu během výletu k okolním ostrovům, vychutnejte si poklidnou plavbu kolem tajemného zálivu Phang Nga.Paříž má Eiffelovu věž, Londýn má Tower Bridge a Thajsko má Phuket FantaSea Show. Absolutně spektakulární show.
  • 1

Phuket - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava a oběd, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. Výlety jsou bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pokud jste větší skupina a máte zájem o českého průvodce, kontaktujte nás prosím. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Koh Phi Phi

koh_phi_phi.jpgNávštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Výlet, který Vás očaruje.

Cena - skupinový výlet: 1.500,- Kč 

Phang Nga Bay - James Bond Island

phangabay.jpgPhanga Nga Bay je světově proslulé místo, které Vám svojí scenérií bude brát dech. Krasovité útvary vystupující z moře, průzračné moře a okouzlující atmosféra, kterou si pro jeden z filmů ze série o James Bondovi vybrali i filmaři. Výlet, který byste rozhodně neměli vynechat.

Cena - skupinový výlet: 1200,- Kč

Ostrovy Similan

similanislands-beach.jpgSimilanský národní park byl vyhlášen mezi nejlepšími 10 potápečskými centry na světě. Slovo Similan znamená v malajštině 'devět'. A právě všech 9 ostrovů postupně na tomto výletu navštívíte: Koh Bangu, Koh Similan, Hin Huwagralok, Koh Payu, Koh Ha, Koh Hok, Koh Miang, Koh Payan, Koh Payang a Kok Huyong.

Cena - skupinový výlet: 2.500,- Kč

Koh Hey, korálový ostrov

kohhey.jpgKorálový ostrov Koh Hey se nachází na jih od Phuketu. Je známý především pro své korálové útvary, které doslova vybízejí ke šnorchlování. Na místních plážích můžete jen tak lenošit nebo využít bohaté nabídky vodních sportů.

Cena - skupinový výlet: 1000,- Kč

Phuket FantaSea Show

Phuket FantaSeaPaříž má Eiffelovu věž, Londýn má Tower Bridge a Thajsko má Phuket FantaSea Show. Absolutně spektakulární show ve které vystupují sloni, tygři, tanečníci a další účinkující. Pokud jste na Phuketu neměli byste si nechat ujít toto světoznámé představení.

Cena - vstupné + bufetová večeře + doprava z hotelu a zpět: 1.800,- Kč

Simon Cabaret

Simon Cabaret, PhuketExtravagantní kostýmové vystoupní, kde se střída tanec se zpěvem populárních melodií. Mezi účinkujícími nalezneme zejména ladyboys. Pokud jste neměli možnost navštívit podobné představení v Pattaya nebo v Bangkoku, tak jistě nebudete zklamáni.

Cena - vstupné: 450,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / DO 15.01.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více