• Bangkok výlety

    Bangkok výlety

    Přijeďte nalézt impozantní chrámy, vzrušující trhy, nablýskaná nákupní centra a proslulou noční zábavu. Pro každého něco. Užijte si nezapomenutelnou romantickou večeři při svíčkách na lodi po řece Chao Phraya. Zažijte vše o čem jste jen slyšeli - jízdu tuk-tukem, ladyboy show, Muay Thai Kickbox, thajskou masáž a delikatestní thajskou kuchyni. Zažijte vše o čem jste jen slyšeli - jízdu tuk-tukem, ladyboy show, Muay Thai Kickbox, thajskou masáž a delikatestní thajskou kuchyni.Navštivte historické město Ayutthaya, včetně Bang Pa In Palace, Wat Sri San Pet, Wat Yai Chaimongkho, Wihan Phra Mongkhon Bophit.
  • 1

Bangkok - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. V ceně privátního výletu jsou zahrnuty veškeré vstupy a služby českého průvodce. Skupinový výlet je bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Královský palác, chrámy v Bangkoku a plavba lodí po Chao Phraya

wata.jpgKrálovský palác, Wat Phra Kaew, Wat Pho, Wat Arun a plavba lodí po řece Chao Phraya. Náš nejoblíbenější výlet v Bangkoku. Navštívíte všechny nejdůležitější chrámy v Bangkoku. Oběd na místním trhu v ceně zájezdu. Pouze s AJ průvodcem.

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  7-9 osob
 2,200,- Kč  1,900,- Kč  1,800,- Kč  1,500,- Kč

Romantická plavba po Chao Phraya River

chao_phraya_dinner_cruise.jpg Romatická večeře při svíčkách a živé hudbě na lodi, která se plaví nočním Bangkokem po řece Chao Phraya. Vychutnejte si noční scenérii z paluby luxusní lodi.

Cena: 1,000,- Kč                Cena zahrnuje vyzvednutí a návrat do vašeho hotelu v Bangkoku.

Plavba po kanálech Bangkoku

canal_tour.jpg Užijte si odpočinkový den na řece Chao Phraya. Obdivujte Wat Arun z paluby tradiční thajské lodi - Long Tail Speed Boat a navštivte zákoutí Bangkoku pomocí křivolakých vodních cest.

Cena - skupinový výlet: 800,- Kč

Calypso Cabaret

calypso.jpg Zažijte na vlastní kůži jedno z nejpopulárnějších kabaretních vystoupeních v Asii. Na scéně účinkuje více než 50 dokonalých 'žen' v pestrobarevných kostýmech.

Cena: 800,- Kč      Cena zahrnuje vyzvednutí a návrat do vašeho hotelu v Bangkoku.

Starobylá Ayutthaya

ayuthaya.jpg Navštivte historické původní hlavní město Thajska, včetně Bang Pa In Palace, Wat Sri San Pet, Wat Yai Chaimongkho, Wihan Phra Mongkhon Bophit.

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  7-9 osob  skupinový výlet
 2.500,- Kč  2.200,- Kč  1.900,- Kč  1.600,- Kč  1.200,- Kč

Plovoucí trh Damnoen Saduak

floatingmarket.jpgNávštěva slavného plovoucího trhu Damnoen Saduak rozhodně stojí za to. Velmi nepřehledné kanály jsou plné malých pramic bojujících o nejlepší místo. Uvidíte zde tradiční prodej ovoce a zeleniny a můžete si zde zakoupit suvenýr na památku.

Cena - skupinový výlet: 1000,- Kč

Plovoucí trh Damnoen Saduak a Riwer Kwai

river-kwai.jpgNávštěva slavného plovoucího trhu Damnoen Saduak rozhodně stojí za to. Velmi nepřehledné kanály jsou plné malých pramic bojujících o nejlepší místo. Návštěva válečného muzea Jeath, válečného hřbitova World War II. Cementary a mostu přes řeku Kwai.

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  7-9 osob  skupinový výlet
 2,900,- Kč  2,400,- Kč  1,900,- Kč  1,700,- Kč  1,400,- Kč

Damnoen Saduak, Riwer Kwai a Tiger Temple

tigertemple.jpgNávštěva slavného plovoucího trhu Damnoen Saduak rozhodně stojí za to. Velmi nepřehledné kanály jsou plné malých pramic bojujících o nejlepší místo. Návštěva válečného muzea Jeath, válečného hřbitova Wold War II. Cementary a mostu přes řeku Kwai.V proslulém Tiger Temple uvidíte velmi z blízka mnichy jak pečují o tygry. Náš nejpopulárnější výlet do oblasti Kanchanaburi.

 2-3 osoby  4-9 osob  skupinový výlet
 3,400,- Kč  2,900,- Kč  2,400,- Kč

Národní park Erawan - koupání ve vodopádech

erawanfall.jpg Národní park Erawan patří mezi nejhezčí parky v celém Thajsku. Zejména díky proslulým vodopádům, které jsou největší v celé zemi. Vodopád má celkem 7 stupňů a v každém z nich se můžete koupat. 

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  7-9 osob
 2.900,- Kč  2.500,- Kč  2.000,- Kč  1.700,- Kč

Flight of the Gibbon

Flight of the Gibbon Adrenalinem nabytý eco výlet. Poznejte svět skrze oči gibona. Skvělé dobrodružství v korunách pralesa. Celkem 3km na závěsných lanech a na úzkých provazových lávkách. Atrakce č. 1 podle renomovaného serveru Tripadvisor. Doporučujeme!

Cena: 1.900,- Kč (oběd v ceně)

Siam Niramit

siamniramit.jpg Působivá směsici tradičních thajských tanců, národopisných svátků, stylizovaných rekonstrukcí historických událostí a moderní iluminační a laserové show.

Cena: 850,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více