Bangkok Break - 3 dny a 2 noci

bangkoktuktuk.jpgwatpho.jpgbangkoka.jpgHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 3 dny & 2 noci

silomgay.jpggrandpalace.jpgfloatingmarket.jpgHOTEL: Ecotel Bangkok
 
WAT PHO, WAT ARUN, GRAND PALACE, WAT PHRA KAEW, ŘEKA CHAO PHRAYA,  AYUTTHAYA, CALYPSO SHOW
 

bangkok-map.jpgCena

  Měsíc  Cena
  Leden  6.900,- Kč
  Únor  6.900,- Kč
  Březen  6.900,- Kč
  Duben  6.900,- Kč
  Květen  6.900,- Kč
  Červen  6.900,- Kč
  Červenec  6.900,- Kč
  Srpen  6.900,- Kč
  Září  6.900,- Kč
  Říjen  6.900,- Kč
  Listopad  6.900,- Kč
  Prosinec  6.900,- Kč

 

 Mimo sezónu
Hlavní sezóna 
Nejvyšší sezóna 
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

bestseller.gifTento výlet obsahuje 3 nejznámější buddhistické chrámy v Bangkoku – Wat Arun . Wat Pho, nejrozsáhlejší chrám v Bangkoku s ohromným ležícím Buddhou a královský Chedis. The Grand Palace s jedním z nejkrásnějších chrámů starověkého dvora Siamu. Můžeme zde vidět paláce, které se používali na různé příležitosti: Pohřební palác, Uvítací palác, Vladařská hala, Korunovační hala, Královský dům pro hosty, Wat Phra Kaew a nejkrásnější chrám Smaragdového Buddhy.

Večer zažijeme romantickou večeři při svíčkách na lodi na řece Chao Phraya.Přímo z lodi můžeme po obou březích pozorovat krásné a obdivuhodné orientální umělecké výjevy.

Famózní Calypso Ladyboy kabaret nám vezme dech krásnými sedačkami, třpytivými kostýmy a strhujícími hudebními vystoupeními. Strávíme relaxační den na řece Chao Phraya (řece králů) a projedeme si vodními cestami skrz předměstí Bangkoku.

Navštívíte i další známé místo Thajska - starobylé město Ayutthaya.

 

Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních, kontrastních a lákavých měst Asie. Přijeďte nalézt impozantní chrámy, hotely pro každou kapsu a náladu, vzrušující trhy, nablýskané nákupní centra a proslulou noční zábavu. Pro každého něco.

Itinerář-Souhrn 

 Den         Ráno   Poledne  Odpoledne  Večer  Doprava   Ubytování
  1  

Transfer z letiště do hotelu   

Osobní řidič, automobil

 

 Volno

Bangkok:

19:30

Chao Phraya River Dinner Cruise 

  The Ecotel Bangkok (S)
  2  

Bangkok:

8:30

Wat Arun, Wat Pho, Grand Palace, Wat Phra Kaew, Chao Phraya River

Český průvodce

   Volno

Bangkok:  

20:15 nebo 21:45

Calypso Ladyboy Show

  The Ecotel Bangkok (S)
  3  

7:30

Ayutthaya

Český průvodce 

 

 16.00 Návrat do Bangkoku

Transfer na letiště nebo pokračování Vaší dovolené na Phuket, Koh Samui, Chiang Mai..

     

 

Itinerář

Den 1 Odjezd z letiště soukromým vozidlem s řidičem. Ubytování v hotelu v Bangkoku. Zajímavý oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně). Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

V 19.30 – večeře na výletní lodi Grand Pearl – večeře při svíčkách s živou hudbou, což nám naladí romantickou atmosféru. Servírovat se bude thajská i mezinárodní kuchyně v moderním stylu. Večeří podél řeky Chao Phraya uprostřed kouzelné atmosféry východu strávíme vzrušující a nezapomenutelný večer. Bude to chvíle, na kterou budete vzpomínat celý svůj život. Krásná a okouzlující noční scenérie obou břehů řeky Chaophraya se nám otevře pohledem z hlavní paluby. Nasajeme fascinující magickou kulturu stojící elegantně kolem řeky ozdobené nočním osvětlením na okouzlujících březích řeky. Uvidíte například Wat Arun, Královský palác a Wat Phra Kaew, Bang Khunprom Palace, Kanlaynamitr a řadu hotelů světové třídy.

Den 2 Návštěva 3 nejlepších Bangkokských chrámů: Wat Arun, Wat Pho s ležícím Buddhou a tradičními školami masáží a Královský palác. Uvnitř 60-akrového komplexu se setkáme s jedním nepochybným zázrakem světa, chrámem Smaragdového Buddhy - Wat Phra Kaew. Následuje oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně). Následuje plavba po řece Chao Phraya směrem k chrámu Wat Arun.

Večer se dostaneme do exploze světel a zvuků Calypso Ladyboy Kabaretu, který nám vyrazí dech svou směsicí úžasných souborů, třpytivých kostýmů a vzrušujících muzikálních představení. Představení jsou úžasná, odejdeme oslněni a trochu pobláznění množstvím různorodých vystoupení. Vhodné pro celou rodinu.

Den 3 Tento den se skvělým začátkem v ruinách starobylého města Ayutthaya s krásným kulturním dědictvím. Začneme procházkou okolo oslnivého Bang Pa-In Summer Palac a jeho zahrad. Tady uvidíme nádherné čínské a thajské pavilóny. Odpoledne strávíme ve fascinujících ruinách chrámu a klidný Buddha nás inspiruje k fotografování. Do Bangkoku se vrátíme asi v 16.00 a odjezd na letiště nebo pokračování v dovolené na Koh Chang, Pattaya, Chiang Mai, Phuket... - konec itineráře.

Cena zahrnuje

Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - Česky mluvícího průvodce po Bangkoku a v Ayutthaya - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři.

Cena nezahrnuje

Letenku ČR-Thajsko a zpět - Zpropitné - Thajské vízum -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Svobodné cestování

Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1