Kolem Thajska - OKOLO STŘEDNÍHO THAJSKA

Bangkok

Cesta okolo středního Thajska Vám nabízí kombinaci všeho co Thajsko nabízí - historické chrámy, rušná velkoměsta, zelené džungle a relaxační pobyt u moře. Pattaya, Koh Samet, Ayutthaya, Kanchanaburi, Bangkok.

CZK 16,900.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře včetně snídaně.
Všechny pozemní, lodní nebo letecké transfery uvedené v itineráři.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 1,700 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí.

Tím, že je Koh Samet ušetřen většiny silných monzunových větrů, které pustoší ostatní ostrovy, nabízí téměř po celý rok velmi příjemné klima. A přestože jsou jeho pláže neustále v permanenci, uchovávají si svůj půvab a třpytivý bělostný písek vinoucí se mezi kokosovými palmami a průzračným, blankytně modrým mořem.

Kanchanaburi je ve skutečnosti mnohem více než jen oblíbené trio: válečný hřbitov Don Rak, Death Railway a most přes řeku Kwae (Kwai). Národní park Erawan je jedno z nejlepších míst, které v této oblasti navštívit.

Navštivte historické původní hlavní město Thajska - Ayutthaya, včetně zřícenin chrámů Wat Mahathat, Wat Yai Chaimongkol, Wat Mongkol Bophit.

dovolena stredni thajsko 

Ubytování

  • RAMBUTTRI VILLAGE - Standard
  • LAGUNA BEACH RESORT 2 - Studio, bez snídaně
  • VONGDEUAN RESORT - Thai House
  • BAAN TYE WANG - Standard
  • RIWER KWAI RESOTEL - Superior Cottage

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.