Sport - GOLF PHUKET

Bangkok

Na ostrově Phuket golfisté naleznou celkem 8 dokonalých golfových hřišť, která Vám nedají zapomenout na golfovou dovolenou.

CZK 32,700.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře včetně snídaně.
Všechny pozemní, lodní nebo letecké transfery uvedené v itineráři.
Celkem 5 hracích dnů na hřištích uvedených v itineráři.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 2,600 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

Většina návštěvníků přijíždí na tento tropický ostrov užít si slunce a krásné scenérie. Golfisté zde ale také naleznou celkem 8 dokonalých golfových hřišť, která Vám nedají zapomenout na golfovou dovolenou. Phuket je asi nejlepší golfová destinace v Thajsku. Pro negolfisty Phuket nabízí vzrušující výpravy za dobrodružstvím do nedalekých tropických pralesů, potápění v Andamanském moři nebo návštěvu pohádkových ostrovů Koh Phi Phi. Noční zábava na pláži Patong patří mezi nejvyhlášenější v Asii. Golfový zájezd pro golfové nadšence, kteří chtějí otestovat své hranice. Celkem 5 dnů golfu na golfových hřištích nejvyšších standardů navržené a postavené nejlepšími světovými designéry. Zároveň můžete absolvovat báječnou dovolenou na tomto světoznámém ostrově, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami, vřelé pohostinnosti a kvalitního ubytování! Ať už Vás láká prvotřídní potápění v Adamanském moři, golf na hřištích splňujících standard světových soutěží nebo vzrušující zážitky v tropickém pralese, Phuket je místem, kde si rozšíříte své obzory..

Itinerář - souhrn

golf thajsko phuket

Ubytování

  • ANDAMAN BANGTAO BAY - Garden Front

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.