Koh Phi Phi a Maya Bay - Khao Lak

Khao Lak

Návštěva proslulého Koh Phi Phi ve Vás zanechá hluboký dojem. Procházejte se v křišťálově bílem písku po pláži na Koh Phi Phi Don. Šnorchlujte v zátokách Maya Bay, Tonsai Bay, Monkey Bay a Lohsamah Bay. Výlet, který Vás očaruje. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 2,600.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Oběd a nealkoholické pití.
Cestovní pojištění.
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Tato celodenní prohlídka prozkoumává ostrovy člunem. Uvidíte nádherný výhled a můžete si zaplavat nebo šnorchlovat v průzračně čistých vodách, kde jednou plaval a natáčel i Leonado Di Caprio. Klasické bílé písčité pláže, které jsou obklopovány působivými vápencovými útesy a velkolepým tropickým životním stylem. Vychutnejte si sluníčko, prozkoumejte různé pláže nebo si jednoduše užijte skvělé venkovní aktivity s úžasným výhledem.

  • 07:00 Vyzvednutí z hotelu a cesta do přístavu Royal Phuket Marina Pier (soukromý přístav), odkud se vydáme člunem do zátoky Maya Bay a osvěžíme se. Zaplaveme si a odpočineme si na pláži.
  • Šnorchlování v průzračném moři, kde uvidíme velké mělké korálové útesy v zátoce Losamah Bay, kde si můžete zaplavat v krásné laguně v jeskyni Pileh.
  • Zastavíme se i v jeskyni Viking, kde si můžete udělat hezké fotky.
  • Příjezd na pláž Monkey Beach, kde si můžete zaplavat a vidět opice, které tuto pláž nazývají jejich domovem. Odpočinete si a dáte si dobrý thajský oběd.
  • 13:00 Vydejte se ze člunu šnorchlovat a obdivovat život na Hin Klang, skvělé korálové útesy nebo se vydejte na ostrov Khai Nok Island, kde si můžete odpočinout na pláži a hrát si s rybkami.
  • Cesta z přístavu Royal Phuket Marina na ostrov Khaolak.
  • 18:20 Návrat do hotelu.