Sport - MUAY THAI KEMP PATTAYA

Bangkok

Pokud jste fanouškem Muay Thai není nic lepšího než si vyzkoušet trénínk tohoto thajského národního sportu přímo v Thajsku. Určeno pro začátečníky i pokročilé.

CZK 13,800.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře.
Všechny pozemní, lodní nebo letecké transfery uvedené v itineráři.
10 tréninkových hodin pod dohledem opravdových odborníků.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 1,000 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

Pokud jste fanouškem Muay Thai není nic lepšího než si vyzkoušet trénínk tohoto thajského národního sportu přímo v Thajsku. Určeno pro začátečníky i pokročilé.

Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí.

Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních, kontrastních a lákavých měst Asie. Přijeďte nalézt impozantní chrámy, hotely pro každou kapsu a náladu, vzrušující trhy, nablýskané nákupní centra a proslulou noční zábavu. Pro každého něco.

Itinerář - souhrn

muay thai thajsko

Ubytování

  • THE VIEW - apartmán 1+1 - BEZ SNÍDANĚ

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.