Noční rybolov - Koh Chang

Koh Chang

Na večerním rybolovu (po setmění) můžete chytit olihně, které přitahují jasná světla lodi a živou olihni budete potom používat jako návnadu. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 1,500.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Večeře a nealkoholické pití.
Cestovní pojištění.
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Společnost Sea Hunter řídí velmi dobře vybavené rybářské lodě, které vyplouvají dvakrát denně z Bang Bao a plují do nejvíce dostupných ale bohatých rybářských oblastí v jižní části ostrova Koh Chang. Vzhledem k „rybářskému štěstí“ byste měli chytit několik hezkých druhů kanic, tuňáků, chňápal císařských nebo makrel královských.

Na večerním lovu(po setmění) můžete chytit olihně, které přitahují jasná světla lodi a živou olihni budete potom používat jako návnadu. Loď  je 20 metrů dlouhá a je vybavena GPS navigací a senzory na pohyb ryb. Kapitán a posádka dobře znají moře okolo ostrova. Na lodi jsou k dispozici anglicky a rusky mluvící průvodci. Oběd nebo večeře spolu s nealkoholickým nápojem, kávou nebo čajem a čistou vodou se podává na lodi.

Doufejme, že jste si chytli nějakou vlastní večeři! Společně také pořádají 1,2 nebo 3 noční expedice na široké moře Thajského zálivu. K dispozici jsou dvě ložnice s klimatizací, které jsou až pro 12 hostů. Pokud si chcete rezervovat tento pokoj dejte nám prosím vědět o pár dní dopředu.