Ostrovy Similan, šnorchlování - Krabi

Krabi

Similanský národní park byl vyhlášen mezi nejlepšími 10 potápečskými centry na světě. Similan znamená v malajštině 'devět'. A právě všech 9 ostrovů postupně na tomto výletu navštívíte. Například Koh Bangu, Koh Similan, Hin Huwagralok. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 2,800.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Oběd a nealkoholické pití.
Cestovní pojištění.
Vstupné do národního parku - 400 THB
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Similan je jedno z nejznámějších souostroví v Andamanském moři, a to hlavně kvůli úžasu, které na Vás čeká pod hladinou průzračně modrého moře. Obecně patří mezi deset nejzajímavějších míst k potápění na světě. Náš průvodce Vám umožní objevit podvodní svět, abyste viděli rozmanitost barevných mořských živočichů, korálových útesů a různých druhů ryb a mořských želv.

  • 07:30 Vyzvednutí z hotelu a cesta do přístavu. Nastoupíte do člunu a pojedete na 1-2 místa pro šnorchlování, záleží ale na počasí a velikosti vln.
  • Koh Payu mají nádherná místa pro šnorchlování na východním břehu. Můžete vidět jak tvrdé, tak měkké korály, mořské rohovitky a mnoho druhů ryb.
  • Pusa Rocks je malý ostrov ve tvaru lebky.
  • Koh Mieng  je umístěn v parku. Má dvě bílé písčité pláže, velké Haad Yai, které se nacházejí před ostrovem a malý Haad Lek (obědová přestávka na ostrově).
  • Koh Similan  je největším ostrovem s nádherně zakřivenou zátokou 'Ao Kuerk'. Pláže jsou tady bílé jako prášek. Můžete zde šnorchlovat a často tady můžete najít mořské želvy. Vpravo se nachází mohutná skála 'Sailing Rock', což je symbol Similan na který lze vylézt, abyste získali nádherný výhled na zátoku. Celé odpoledne můžete plavat nebo odpočívat na pláži.
  • 17:00 Návrat do hotelu.