Trekking Mae Tang, 2dny a 1 noc - Chiang Mai

Chiang Mai

Pěší pochod džunglí, jízda na slonech, rafting na řece, orchideová farma, motýlí farma, horské kmeny Lahu, koupání ve vodopádech v džungli. Plavba na bambusových vorech po řece. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 1,900.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Oběd, večeře, snídaně.
Ubytování
Cestovní pojištění.
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Trekking, vodopád, jízda na slonech, rafting

  • První den:

Vyzvedneme Vás u Vašeho hotelu v 9:30 a cesta do Mae Rim bude trvat 30 minut. Navštívíme nádherné orchidejové a motýlí farmy, které obsahují více než 50 různých druhů barevných orchidejí a pokračují až do oblasti Mae Tang. Hodinová cesta na farmu slonů, kde se můžete projet lesem na slonech, kde poznáte krásu přírody a zemědělské metody používané na vesnici. Půjdeme přes řeku Mae Tang, kde si dáme oběd. Po obědě půjdeme asi 3 hodiny přes les, kde budeme obdivovat přírodu na vrcholu kopce a poznáme jejich způsob života, kulturu a tradice kmene. Přes noc zůstaneme v kmenové vesnici Lahu Hill, kde si dáme i večeři.

  • Druhý den:

Po snídani půjdeme asi 2,5 hodiny lesem přes řeku a navštívíme krásný vodopád, kde si odpočineme a zaplaveme. Po příjezdu do kempu, vyzkoušíme rafting podél řeky Mae Tang ale i jízdu na bambusovém raftu. Před odjezdem do Chiang Mai si ještě zajdeme na oběd.