James Bond Aqua Safari - Khao Lak

Khao Lak

Phanga Nga Bay a zejména ostrov Jamese Bonda je světově proslulé místo, které Vám svojí scenérií bude brát dech. Krasovité útvary vystupující z moře, průzračné moře a okouzlující atmosféra. SKUPINOVÝ VÝLET.

CZK 2,200.00
It is not available at this moment
Vyzvednutí na recepci hotelu a návrat zpět na hotel.
Oběd a nealkoholické pití.
Cestovní pojištění.
Storno poplatek je ve výši ceny výletu.

Výlet nabízí výhled na národní park Phang-nga Bay Marine, který byl prohlášen UNESCEM za světové dědictví. Pojedete lodí podél kanálu přes lesy mangrovníků, abyste viděli vápencové krasy a ostrov Jamese Bonda, kde se natáčel film Muž se zlatou zbraní. Oběd si dáte v mořské cikánské vesnici. Navštívíte 15 metrovou sochu ležícího Buddhy a nakrmíte makaky. Předtím než pojedete zpátky domů se osvěžíte u vodopádu.

Ráno: jízda kánoemi přes mořské jeskyně, ostrov Jamese Bonda, mořská cikánská vesnice

    • 07:30 Vyzvednutí z hotelu. Pojedete lodí podél kanálu přes lesy mangrovníků, kde je bohatý mořský život. Navštívíte ostrov Jamese Bonda, kde se natáčel film Muž se zlatou zbraní. Oběd si dáte v mořské cikánské vesnici. Navštívíte školu a poznáte místní venkovský život.

Odpoledne: Zlatý ležící Buddha, pozorování opic a vodopád

  • 14:00 Vrátíte se zpátky do přístavu a pojede dále směrem k chrámu Suwankuha, kde se nachází ležící socha Buddhy. Prozkoumáte jeskyni, která kdysi sloužila jako úkryt před válkou. Půjdete se podívat na divoké makaky a budete mít možnost jim dát jídlo. Předtím než pojedete domů si budete moct zaplavat u vodopádu.
  • 16:45 Návrat do hotelu.