• Samui výlety

    Samui výlety

    Plavte se lodí na blízký ostrov Koh Tan, kde můžete šnorchlovat mezi korály, opalovat se na pláži a usrkávat z piva ve stínu palmy. Navštivte všechna důležitá místa jako Big Buddha, Luang Phor Daeng, vodopády Namuang, Nathon Town, Grandma a Grandpa Rocks. P. Navštívíte všechna důležitá místa jako Big Buddha, Luang Phor Daeng, vodopády Namuang, Nathon Town, Grandma a Grandpa Rocks. V národním parku Angthong je zahrnuto celkem 42 ostrovů a pokrývá rozlohu 102 km2.Nenechtejte si ujít návštěvu kouzelného ostrova Koh Tao, který je jednou z prestižních thajských potápěčských lokací.
  • 1

Koh Samui - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava a oběd, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. Výlety jsou bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pokud jste větší skupina a máte zájem o českého průvodce, kontaktujte nás prosím. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Národní park Angthong

angthong.jpgV národním parku Angthong je zahrnuto celkem 42 ostrovů a pokrývá rozlohu 102 km2. Navštivte Koh Wao, Koh Tay Plow nebo Koh Samsao, kde můžete šnorchlovat mezi korály. Užijte si oběd na ostrově Wua Ta Lap a kochejte se překrásnou scenérií okolních ostrovů a přírody.

Cena - skupinový výlet: 2.200,- Kč

Koh Tao a Koh Nang Yuan

kotao.jpgKoh Tao je jednou z prestižních thajských potápěčských lokací, a každoročně jej navštíví tisíce rekreačních potápěčů a dalších turistů.  Návštěvníkům, kteří neholdují potápění a chtějí uniknout z přeplněných center pro potápěče, ostrov nabízí nádherné pláže, úžasné vyhlídky a pohostinnost místních obyvatel.

Cena - skupinový výlet: 1.200,- Kč

Koh Phangan

kohphangan.jpgPřestože tento ostrov proslul zejména svými plážovými večírky za úplňku - Full Moon Party, kvůli kterým se sem sjíždějí turisté z celého světa, Ko Pha Ngan má víc co nabídnout. Ti, kteří neholdují vřavě divoké noci a polednímu probouzení v písku na pláži, mohou prozkoumávat úchvatné místní pláže a okolní přírodu.

Cena - skupinový výlet: 1.300,- Kč

Full Moon Party na Koh Phangan

fullmoon.jpgVíce než 10.000 návštěvníků se sjíždí na pláž Haad Rin, kde tancují a slaví v rytmech místních i světových DJs na celosvětově proslulé Full Moon Party. Zajistíme transfer z Koh Samui a zpět.

Cena - zpáteční doprava s vyzvednutím a návratem na hotel: 900,- Kč

Korálový ostrov Koh Tan

koh-_tan3.jpgPlavte se lodí na blízký ostrov Koh Tan, kde můžete šnorchlovat mezi korály, opalovat se na pláži, usrkávat z piva ve stínu palmy nebo jen tak lenošit. V ceně výletu je i oběd na Koh Mudsum.

Cena - skupinový výlet: 1.300,- Kč

Okruh po Koh Samui

kohsamui.jpgCelodenní výlet po Koh Samui. Navštívíte všechna důležitá místa jako Big Buddha, Luang Phor Daeng, vodopády Namuang, Nathon Town, Grandma a Grandpa Rocks, a mnoho dalších.

Cena - skupinový výlet: 600,- Kč

Koh Samui Jungle Safari Special

samui_safari2.jpgV tomto adrenalinem a dobrodružstvím naplněném celodenním výletu je celkem 9 aktivit - jízda na slonech, jízda na vozu taženého voly, opičí a slonní představení, návštěva vodopádů, veslování v canoe, papaya salad show, 4 WD Jeep Safari, ukázka jak se pěstuje rýže, návštěva farmy s gumovníky.

Cena - skupinový výlet: 1.400,- Kč

Krokodýlí farma

croc1.jpgRozsáhlé území zahrnuje skalní zahrady s řadou botanicky vzácných rostlin a nádherné parkové úpravy. Za pozornost stojí miliony let staré zkameněliny rostlin, 200 let staré bonsaje v thajském stylu, nádrže s krokodýly a řada zvířat. Můžete zde dokonce krmit krokodýly.

Cena - skupinový výlet: 800,- Kč

Akvarium a Tiger ZOO

sriracha.jpgUvidíte mnoho lokálních ryb a mořských živočichů, cat fish a několik žraloků. Poté navštívíte zoo, kde je nejen proslulá tygří show, ale i mnoho dalších divokých šelem. Vhodné pro celou rodinu.

Cena - skupinový výlet: 900,- Kč

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více