Okolo jižního Thajska - 16 dní a 15 nocí

phiphiisland.jpgkolanta.jpgkoh-poda-poda-island.jpgHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 16 dní a 15 nocí

kotarutao.jpgphuket_-_patong_beach.jpgkolipe.jpgHOTEL: Koh Lipe- Bundhaya Resort
            Krabi- Srisuksant Resort
            Phuket- Malin Patong
            Koh Lanta - Kaw Kwang Resort
            Koh Phi Phi - Twin Palms Bungalows
            Bangkok - Ecotel
 
  BANGKOK, KRABI, PHUKET, KOH LANTA, KOH PHI PHI, KOH LIPE

Okolo jižního Thajska, mapaCena

Měsíc   Cena
 Leden  22.950,- Kč
 Únor  20.850,- Kč
 Březen  20.850,- Kč
 Duben  19.800,- Kč
 Květen  19.800,- Kč
 Červen  19.800.- Kc
 Červenec  19.800.- Kc
 Srpen  20.850,- Kč
 Září  19.800,- Kc
 Říjen  19.800,- Kc
 Listopad  20.850,- Kč
 Prosinec  22.950,- Kč

 

 Mimo sezónu  
 Hlavní sezóna  
 Nejvyšší sezóna  
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

 

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Jižní Thajsko má pověst nejkrásnější oblasti celé země. Vybrali jsme pro Vás dle našeho názoru ta nejhezčí místa, která stojí zato navštívit.

 

Oblast kolem ostrova Koh Lipe je nazývána jako thajské Maledivy. Průzračné moře, křišťálově bílý písek a poměrně málo turistů. Na celodenním výletu můžete navštívit i další ostrovy v této oblasti jako například Koh Tarutao či Koh Adang.

 

Ostrov Koh Lanta se v posledních letech stává velmi populární destinací. Velmi dobrá infrastruktura a skvělé služby. Krásný plážový resort, který ze dvou stran oblévá moře.

 

Krabi je jedno z nejhezčích míst v celém Thajsku. Úchvatná scenérie, křišťálově bílý písek, pobřeží s více než 200 ostrovy a džungle ve vnitrozemí, kde můžete nalézt jeskyně, vodopády a exotickou flóru a faunu.

 

Krásy a zvyky Ko Phi Phi jsou žhavě diskutované téma mezi cestovateli a autory cestopisů. Přírodní krásy tohoto ostrova jsou neopakovatelné, dokonce i v této oblasti světa, která je proslulá svými úžasnými destinacemi. Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými plážemi a kilometry panenských lesů.

Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie - na ostrově Phuket. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami, vřelé pohostinnosti a kvalitního ubytování!
 

 

Rodiče i děti, plážový lenoši i návštěvníci barů, novomanželé i důchodci: pro Vás všechny je jižní Thajsko tím, co hledáte. Tento kouzelný exotický cíp světa uspokojí všechny chutě, nezasáhne hluboko do Vaší kapsy a zaručí Vám nezapomenutelnou a úsměvy naplněnou dovolenou v Thajsku.

Itinerář - Souhrn

 Den  

Časně ráno  Ráno
Doprava  Ubytování
  1
  Bangkok Transfer letiště-hotel Bangkok Ecotel
  2
 

Bangkok

Wat Pho, Wat Phra Kaew, Grand Palace, řeka Chao Phraya

  Ecotel
  3
 Let Bangkok-Hat Yai Hay Yai-Koh Lipe

Let Bangkok-Hat Yai

Minivan Hat Yai-Pak Barra

Loď Pak Barra-Koh Lipe

Bundhaya Resort 
  4   Koh Lipe     Bundhaya Resort 
  5    Koh Lipe    Bundhaya Resort 
  6   Koh Lipe-Koh Lanta  Loď   Kaw Kwang Resort
  7   Koh Lanta     Kaw Kwang Resort
  8   Koh Lanta     Kaw Kwang Resort
  9   Koh Lanta-Koh Phi Phi  Loď   Twin Palms
  10   Koh Phi Phi     Twin Palms
  11   Koh Phi Phi-Krabi  Loď   Srisuksant
  12    Krabi    Srisuksant
  13    Krabi    Srisuksant
  14    Krabi-Phuket Loď  Malin Patong 
  15    Phuket    Malin Patong
  16    Phuket-Bangkok  Letecky Phuket-Bangkok  

 

Itinerář

Den 1 Vyzvednutí na letišti v Bangkoku a transfer na hotel v Bangkoku. Po zbytek dne volno.

Den 2 Návštěva 3 nejlepších bangkokských chrámů: Wat Traimit s 900 let starým masivním zlatým Buddhou, Wat Pho s ležícím Buddhou a tradičními školami masáží a Královský palác. Uvnitř 60-akrového komplexu se setkáme s jedním nepochybným zázrakem světa, chrámem Smaragdového Buddhy - Wat Phra Kaew. Následuje oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně). Po zbytek dne volno.

 

Den 3 Brzy ráno odlet z Bangkoku do města Hat Yai. Doprava minivanem do přístavu Pak Barra. Plavba lodí na ostrov Koh Lipe, ubytování a po zbytek dne volno.

Den 4 Oblast kolem ostrova Koh Lipe je nazývána jako thajské Maledivy. Průzračné moře, křišťálově bílý písek a poměrně málo turistů. Na celodenním výletu můžete navštívit i další ostrovy v této oblasti jako například Koh Tarutao či Koh Adang.

 

Den 5 Oblast kolem ostrova Koh Lipe je nazývána jako thajské Maledivy. Průzračné moře, křišťálově bílý písek a poměrně málo turistů. Na celodenním výletu můžete navštívit i další ostrovy v této oblasti jako například Koh Tarutao či Koh Adang.

 

Den 6 Odjezd lodí z ostrova Koh Lipe na ostrov Koh Lanta. Cesta trvá asi 2 hodiny. Ubytování a po zbytek dne volno.

 

Den 7 Ostrov Koh Lanta se v posledních letech stává velmi populární destinací. Velmi dobrá infrastruktura a skvělé služby. Krásný plážový resort, který ze dvou stran oblévá moře.

Den 8 Ostrov Koh Lanta se v posledních letech stává velmi populární destinací. Velmi dobrá infrastruktura a skvělé služby. Krásný plážový resort, který ze dvou stran oblévá moře.

Den 9  Odjezd lodí z ostrova Koh Lanta na ostrov Koh Phi Phi. Cesta trvá asi 1 hodinu. Ubytování a po zbytek dne volno.

Den 10 Krásy a zvyky Ko Phi Phi jsou žhavě diskutované téma mezi cestovateli a autory cestopisů. Přírodní krásy tohoto ostrova jsou neopakovatelné, dokonce i v této oblasti světa, která je proslulá svými úžasnými destinacemi. Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými plážemi a kilometry panenských lesů.

Den 11Odjezd lodí z ostrova Koh Phi Phi do Krabi. Cesta trvá asi 1 hodinu. Ubytování a po zbytek dne volno.

 

Den 12 Krabi je jedno z nejhezčích míst v celém Thajsku. Úchvatná scenérie, křišťálově bílý písek, pobřeží s více než 200 ostrovy a džungle ve vnitrozemí, kde můžete nalézt jeskyně, vodopády a exotickou flóru a faunu.

 

Den 13 Krabi je jedno z nejhezčích míst v celém Thajsku. Úchvatná scenérie, křišťálově bílý písek, pobřeží s více než 200 ostrovy a džungle ve vnitrozemí, kde můžete nalézt jeskyně, vodopády a exotickou flóru a faunu.

 

Den 14 Odjezd lodí z Krabi na ostrov Phuket. Cesta trvá asi 2 hodiny. Ubytování a po zbytek dne volno.

Den 15  Úchvatné scenérie, nádherné tropické západy slunce a teplé azurové moře, to vše na Vás čeká v nejoblíbenější plážové destinaci celé Asie - na ostrově Phuket. Tento jedinečný ostrov nabízí nepřekonatelnou kombinaci dokonalých, hedvábně jemných bílých pláží s palmami, vřelé pohostinnosti a kvalitního ubytování!

Den 16 Dopoledne volno. Kolem obeda odlet z Phuketu do Bangkoku a návrat do ČR nebo pokračování Vaší dovolené v Chiang Mai, Pattaya, Koh Chang...Konec itineráře.

 

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Bangkok - Hat Yai a Phuket - Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Veškeré transfery zmíněné v itineráři - Česky mluvícího průvodce po Bangkoku - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři.

Cena nezahrnuje

Letenku ČR-Thajsko a zpět - Zpropitné - Thajské vízum -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více