Okolo severního Thajska - 7 dní a 6 nocí

bangkoktuktuk.jpgwatpho.jpg7daystourpopular.jpgHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 7 dní a 6 nocí

chiang_mai_wats.jpgchiangmai.jpgchiang_mai_hills.jpgHOTEL: Bangkok - Ecotel
            Chiang Mai - Chiang Mai Boutique House
 
 BANGKOK, CHIANG RAI, CHIANG MAI, GOLDEN TRIANGLE 
 

Okolo severního Thajska, mapaCena

Měsíc   Cena
 Leden   16.900
 Únor   15.950 
 Březen   15.950
 Duben   14.900
 Květen   14.900
 Červen   14.900
 Červenec   14.900
 Srpen   14.950
 Září   14.450
 Říjen   14.450
 Listopad   16.500
 Prosinec   16.900

 

 Mimo sezónu  
 Hlavní sezóna  
 Nejvyšší sezóna  
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Cena zahrnuje výlet k nejzajímavějším památkám v Thajsku, výlety s vaším soukromým průvodcem, řidičem a vozidlem. Bangkok je považován za jednu ze žhavých světových turistických oblastí. Podle Travel and Leisure časopisu je Asie nejlepším turistickým cílem. Město se chlubí některými místními nejnavštěvovanějšími historickými místy jako je Grand Palace, Wat Pho a Wat Arun. Let na sever je životní zkušeností pro proslulý Golden Triangle. Ten je plný historie a kultury, nabízí perfektní příležitost k prozkoumání. Karen Long Neck s vesničkami domorodců, navštívíte Wat Phra That Doi Suthep, který je posvátným a původním chrámem v Chiang Mai, a projedete se thajskou džunglí na sloním hřbetu. Tento výlet je perfektním dobrodružstvím, kulturním zážitkem a relaxací.

Díky naší nepřetržité asistenci a podpoře, kterou poskytujeme 24 hodin denně se s námi můžete bez obav vydat za dobrodružstvím po severním Thajsku

Itinerář - Souhrn

 Den     Časně ráno  Ráno   Poledne   Odpoledne  Večer  Doprava  Ubytování
  1  

Transfer z letiště   

Osobní řidič, automobil

Bangkok:

Oběd

 Volno

Bangkok:

Večeře
  Ecotel
  2  

  Bangkok:

  8:30

Wat Traimit, Wat Pho, Grand Palace, Wat Phra Kaew

Bangkok:

Oběd

Volno

Bangkok:  

20:15 nebo 21:45

Calypso Ladyboy Show

  Ecotel
  3  

Transfer na letiště BKK

Transfes z letiště Chiang Mai na hotel

Osobní řidič, automobil

Chiang Mai

Oběd

Volno

Chiang Mai:

Večeře

Let Bangkok - Chiang Mai

1hod 20min

 Boutique House
  4  

Chiang Mai City Tour

Chiang Mai:

Oběd

Doi Suthep

Chiang Mai:

Večeře
   Boutique House
  5   Jízda na slonech a na bambusovém raftu Oběd Lahu a Lisu horské kmeny

Chiang Mai:

Večeře

 

   Boutique House
  6   Odjezd do Chiang Rai

Chiang Rai:

Oběd

  Golden Triangle

Chiang Mai:

Večeře

   Boutique House
  7   Volno

 

Chiang Mai:

Oběd

Transfer na letiště a odlet do Bangkoku  

Let        Chiang Mai - Bangkok

1hod 20min

 

 

Itinerář

Den 1 Odjezd z letiště hotelovým soukromým vozidlem s řidičem. Ubytování v hotelu v Bangkoku. Zajímavý oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně). Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Návštěva 3 nejlepších Bangkokských chrámů: Wat Traimit s 900 let starým masivním zlatým Buddhou, Wat Pho s ležícím Buddhou a tradičními školami masáží a Královský palác. Uvnitř 60-akrového komplexu se setkáme s jedním nepochybným zázrakem světa, chrámem Smaragdového Buddhy - Wat Phra Kaew. Následuje oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně).

Večer se dostaneme do exploze světel a zvuků Calypso Ladyboy Kabaretu, který nám vyrazí dech svou směsicí úžasných souborů, třpytivých kostýmů a vzrušujících muzikálních představení. Představení jsou úžasná, odejdeme oslněni a trochu pobláznění množstvím různorodých vystoupení. Vhodné pro celou rodinu.

Den 3 Odjezd na letiště soukromým vozidlem s řidičem a anglicky mluvícím průvodcem. Let z Bangkoku do Chiang Mai. Vyzvednutí z letiště Chiang Mai. Setkání s naším delegátem a převoz do vašeho hotelu. Volný čas, večeře .

Den 4 8.30 – 12.30 – návštěva a prohlídka 4 uctívaných chrámů v Chiangmai. Všechny jsou postaveny během období Lanna , vše odráží úspěch, nádheru a ušlechtilost této bohaté historické oblasti. V západní části města se rozprostírá Wat Suan Dok. Budova byla postavena králem Kuna, velké bíle věže obsahují popel krále Lana a ostatky mnoho generací staré královské rodiny v Chiang Mai. Krátká zastávka u Suan Dok Gate kde se nachází Wat Phra Singh. První stavba během vlády Phra Chao Kham Fu (1328-1335), chrám je uzavřená oblast zahrnující kapli Lai Kam. Ležící placka v srdci města (skoro přímo uprostřed města obehnaného do čtverce zdí) je Wat Chedi Luang. Velký chedis (největší ve městě) byl postaven králem Saen Muang Ma okolo roku 1401. Původně měřící 90 metrů, nyní pouze 40 metrů, protože byl zničen zemětřesením v roce 1545. Malá budova blízko hlavního vstupu obklopuje „Sao Intakin“ (duch města). Poslední ale ne nejmenší je Chiang Mun. Leží v severní části starého obehnaného města., je to nejstarší chrám bez zdí. Byl postaven králem Mengrai (1296-1311) zakladatelem Chiang Mai, říká se, že král zde trávil poslední rok života.

 

13.30 – 17.00 – Obrátíme pozornost k Wat Phra That Doi Suthep, který je posvátným a původním chrámem Chiang Mai. Doi Suthep byl postaven králem Kuena z dynastie Mengrai v roce 1386 (nejpozoruhodnější pamětihodnost Diany Mai, 3500 stop nad mořem), vezmeme vás na Wat Umong, kde můžete mluvit s buddhistickým mnichem a naučit se něco o buddhismu a Wat Suandok. Řidič nás zaveze do města na největší trh, kde si můžete nakoupit před návratem do hotelu. Večeře, volno.

 

Den 5 Celodenní výlet přes oblast Proa a Chiang Mai kde uvidíme několik horských kmenů , zajezdíme si na slonech a pojedeme na raftu z bambusu. Řidič nás zaveze na Prao, vzdálené asi 1,5 hodiny. Poté půjdeme asi 45 pěšky na Lahu, a dále asi hodinu na Lisu a Ahka. Obědvat budeme cestou. Po obědě půjdeme do vesnice Palong (Hilite), odkud pojedeme asi 1,5 – 2 hodiny na slonech do vesnice Shan, odkud pojedeme si 1,5 – 2 hodiny na bambusovém raftu na řece Mae Ping do vesnice Thai. Nakonec nás řidič zaveze do hotelu, kam dorazíme až večer.

 

Den 6 8.00 V hale se potkáte se soukromým anglicky mluvícím průvodcem. Odjedeme z Chiang Mai a řidič nás zaveze navštívit oblast u Chiang Rai, tato provincie je přírodním fenoménem. V Chiang Rai jsou termální prameny,několik studní různých velikostí, ale běžně jsou asi 5 – 10 metrů široké a nejsou hlubší než 1 metr. Dále navštívíme Chiang Saen, staré město, a poté nás řidič zaveze do Golden Triangle, kde jsou hranice Thajska, Myanmaru a Laosu, zabavíme se nakupováním v Mae Sai a také Akha a Meo (velké náušnice, zajímaví lidé s dlouhými krky, kteří se zde přistěhovali z domorodé vesnice z vysočiny Myanmaru Návrat do hotelu. Večeře,volno.

 

Den 7 Ráno volno, odpoledne odjezd na letiště a let do Bangkoku. Zde můžete pokračovat ve Vaší dovolené třeba na Pattaya, Koh Samui, Koh Chang, Krabi... - konec itineráře.

 

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Bangkok - Chiang Mai a zpět - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Transfery z a na letiště - Česky mluvícího průvodce po Bangkoku - Specializované a osobní služby AJ mluvícího průvodce v Chiang Mai - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři.

Cena nezahrnuje

Letenku ČR-Thajsko a zpět - Zpropitné - Thajské vízum -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / DO 15.01.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
TAT LICENSE NO. 14/00600

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více