Okolo východního Thajska - 12 dní a 11 nocí

tiffany_show.jpgpattaya_beach_road.jpgpattaya_beach.jpgHlavní body

ZAČÁTEK: Transfer z letiště v Bangkoku

KONEC: Transfer do Bangkoku

DÉLKA: 12 dní a 11 nocí

jomtien_beach.jpgwongamat_beach.jpgdongtan_beach.jpgHOTEL:Bangkok- Ecotel
           Pattaya- Laguna Bay Apartments
           Koh Samet- Samet Ville
           Koh Chang- Coral Resort
 
BANGKOK, PATTAYA, KOH SAMET, KOH CHANG, JÍZDA NA SLONECH, KORÁLOVÝ OSTROV, NONG NOOCH TROPICKÁ ZAHRADA, ROMANTICKÁ VEČEŘE NA ŘECE CHAOYO PHRAYA, WAT PHRA KAEW, WAT PHO, GRAND PALACE 

Okolo východního Thajska, mapaCena

  Měsíc   Cena
  Leden  19.990,- Kč
  Únor  18.200,- Kč
  Březen  18.200,- Kč
  Duben  17.900,- Kč
  Květen  17.900,- Kč
  Červen  17.900,- Kč
  Červenec  17.900,- Kč
  Srpen  18.200,- Kč
  Září  17.900,- Kč
  Říjen  17.900,- Kč
  Listopad  19.990,- Kč
  Prosinec  19.990,- Kč

 

 Mimo sezónu 
Hlavní sezóna 
Nejvyšší sezóna 
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

 

Součástí tohoto zájezdu je zastávka v Bangkoku, kde navštívíte 3 nejznámější buddhistické chrámy v Bangkoku – Wat Arun . Wat Pho, nejrozsáhlejší chrám v Bangkoku s ohromným ležícím Buddhou a královský Chedis. The Grand Palace s jedním z nejkrásnějších chrámů starověkého dvora Siamu. Můžeme zde vidět paláce, které se používali na různé příležitosti: Pohřební palác, Uvítací palác, Vladařská hala, Korunovační hala, Královský dům pro hosty, Wat Phra Kaew a nejkrásnější chrám Smaragdového Buddhy.

 

Večer zažijete romantickou večeři při svíčkách na lodi na řece Chao Phraya. Přímo z lodi můžeme po obou březích pozorovat krásné a obdivuhodné orientální umělecké výjevy.

Další zastávkou je proslulé letovisko Pattaya. Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. To vše se honosí nejlepší euroasijskou kuchyní různých chutí a cen. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu. 

Pobyt na ostrově Koh Samet. Tím, že je Koh Samet ušetřen většiny silných monzunových větrů, které pustoší ostatní ostrovy, nabízí téměř po celý rok velmi příjemné klima. A přestože jsou jeho pláže neustále v permanenci, uchovávají si svůj půvab a třpytivý bělostný písek vinoucí se mezi kokosovými palmami a průzračným, blankytně modrým mořem. Pokud opomenete skutečnost, že by toto místo vlastně mělo být národním parkem, dojdete k závěru, že Ko Samet je rájem cestovatelů, jenž oplývá nádhernými plážemi, nabízí lahodné mořské speciality a žije pestrým nočním životem.

Pobyt na ostrově Koh Chang. Většina pláží na západním pobřeží má svou charakteristickou atmosféru. Je zde mnoho příležitostí k nákupům, sportovním aktivitám a různým dalším druhům zábavy. Téměř kdekoli na ostrově jsou veliké možnosti vyžití: šnorchlování i potápění u korálových útesů, poznávací výlety do džungle i jízdy na slonech a samozřejmě rozličné plážové sporty.

Nakoukněte do historie Thajska v bangkokských chrámech, navštivte nákupní centra světové úrovně, restaurace, kluby, bary a hotely na nejvyšší úrovni v přímořském letovisku Pattaya. Ponořte se do klidu na čarokrásném ostrově Koh Samet a zakončete svoji dovolenou na malebném ostrově Koh Chang, který z 80% tvoří národní park.

 

Itinerář - Souhrn

 Den      Časně ráno  Ráno  Večer Doprava Ubytování
  1  

Transfer z letiště do hotelu v Bangkoku

Osobní řidič, automobil 

19.30

Romantická večeře při svíčkách na lodi na řece Chao Phraya

Osobní řidič, automobil Ecotel (S)
  2  

  8:30

Wat Pho, Grand Palace, Wat Phra Kaew

Pattaya

Osobní řidič, automobil Laguna Bay
  3  

Pattaya:

Nong Nooch Tropical Garden

Pattaya

  Laguna Bay
  4  

  Pattaya:  

Korálový ostrov

Pattaya:

1. Tiffany  Cabaret Show

nebo

2. Alcazar Cabaret Show

  Laguna Bay
  5  

Pattaya:

09.30

Jízda na slonech, plavba na bambusovém voru, pochod džunglí

   

Pattaya

  Laguna Bay
  6  

7.30

Odjezd minivanem na Koh Samet

Koh Samet

 Minivan Samet Ville (S)
  7  

  Koh Samet:

  Osobní řidič, automobil  Samet Ville (S)
  8  

  8.00

Odjezd minivanem na Koh Chang

Koh Chang

 Minivan Coral Resort (S)
  9  

Koh Chang

Koh Chang

  Coral Resort (S)
  10  

Koh Chang

Koh Chang

  Coral Resort (S)
  11  

Koh Chang

   Koh Chang

  Coral Resort (S)
  12  

  9.00

Odjezd minivanem na letiště v Bangkoku nebo pokračování dovolené na Koh Samui, Phuket, Krabi...

     

 

Itinerář

Den 1 Odjezd z letiště hotelovým soukromým vozidlem s řidičem. Ubytování v hotelu v Bangkoku. Zajímavý oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně). Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna.

V 19.30 – večeře na výletní lodi Grand Pearl – večeře při svíčkách s živou hudbou, což nám naladí romantickou atmosféru. Servírovat se bude thajská i mezinárodní kuchyně v moderním stylu. Večeří podél řeky Chao Phraya uprostřed kouzelné atmosféry východu strávíme vzrušující a nezapomenutelný večer. Bude to chvíle, na kterou budete vzpomínat celý svůj život. Krásná a okouzlující noční scenérie obou břehů řeky Chaophraya se nám otevře pohledem z hlavní paluby. Nasajeme fascinující magickou kulturu stojící elegantně kolem řeky ozdobené nočním osvětlením na okouzlujících březích řeky. Uvidíte například Wat Arun, Královský palác a Wat Phra Kaew, Bang Khunprom Palace, Kanlaynamitr a řadu hotelů světové třídy.

Den 2 Návštěva 3 nejlepších Bangkokských chrámů: Wat Traimit s 900 let starým masivním zlatým Buddhou, Wat Pho s ležícím Buddhou a tradičními školami masáží a Královský palác. Uvnitř 60-akrového komplexu se setkáme s jedním nepochybným zázrakem světa, chrámem Smaragdového Buddhy - Wat Phra Kaew. Následuje oběd v místní thajské restauraci (není zahrnut v ceně).

Po obědě transfer do Pattaya, ubytování a volno.

Den 3 Návštěva Nong Nooch tropických zahrad, atraktivní turistické místo v Chonburi, botanické zahrady, zoo a thajské kulturní centrum s úchvatnými ukázkami. Výlet do senzační zahrady ve vesnici Nongnooch, jedné z největších botanických zahrad v jižní Asii. Z thajské kultury uvidíme tradiční tance, náboženské ceremoniály a thajský box. Vrcholem dne bude fantastické vystoupení se slony, kteří umějí hrát fotbal, tančit a také masírovat! Oběd bude formou bufetu v restauraci Nong Nooch (zahrnut v ceně). Návrat do Pattaya kolem 15.00, volno.

Den 4 Plachtění po krásně modré vodě thajského zálivu na Coral Island (Koh Larn). Pod brilantním tropickým sluncem můžete relaxovat, plavat, šnorchlovat nebo jen chytat bronz na zlatých ostrovních plážích. Po obědě, který bude formou bufetu na palubě lodi (zahrnut v ceně), se přesuneme do proskleného podpalubí a podíváme se na krásné korálové formace okolo ostrova. Návrat do Pattaya Bay bude pozdě odpoledne.

Večer návštěva jednoho ze dvou světoznámých kabaretů:

Tiffany Kabaret Show (19.30-20-30) – jestliže jste nikdy nezažili úžasné, velkolepé a vynikající kabaretové vystoupení, tak nemůžete zmeškat možnost vidět Tiffany show. Budete překvapeni plnohodnotnou zábavou, kterou nenajdete nikde jinde než tady a v tuto jedinou noc.

Alcazar Kabaret Show (20.00-21.00) – Alcazar úspěšně smíchá umělecká vystoupení, jevištní rozvržení a kostýmy, vystoupení jsou ohromující každý den už léta. Alcazar navštěvují místní i cizí návštěvníci.

Den 5 Tento den je vyhrazen pro cestování po thajské džungli, které nám zabere asi 3,5 hodiny. Výlet začne jízdou na slonech, asi hodinu, následuje pěší chůze džunglí, asi 30 minut, a asi 30 minut na raftu přes místní jezero. Zpět se vrátíme do vesnice na vozu taženém voly, ve vesnici bude oběd formou bufetu, ovoce, čaj a kávu (zahrnut v ceně). Do Pattaya se vrátíme asi v 15.00. Zbytek dne bude věnován volnému času. Večeře bude v místní thajské restauraci (není zahrnuta v ceně).

Den 6 Přesun minivanem na ostrov Koh Samet. Ubytování a volno. Večeře bude v místní thajské restauraci (není zahrnuta v ceně).

Den 7 Volno na ostrově Koh Samet.

Den 8 Přesun minivanem na ostrov Koh Chang. Ubytování a volno.

Den 9 Volnona ostrově Koh Chang.

Den 10 Volno na ostrově Koh Chang.

Den 11 Volno na ostrově Koh Chang.

Den 12 Odjezd z ostrova Koh Chang na letiště v Bangkoku nebo pokračování ve Vaší dovolné na Koh Samui, Krabi, Koh Lanta....Konec itineráře.

Cena zahrnuje

Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně) - Transfery z a na letiště - Specializované a osobní služby - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři - veškerou dopravu zmíněnou v itineráři.

Cena nezahrnuje

Letenku ČR-Thajsko a zpět - Zpropitné - Thajské vízum -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více