• Pattaya výlety

    Pattaya výlety

    Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya poskytuje na vysokém standartu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, přiměřené ceny a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. Pattaya je nejen významným potápěčským centrem, ale také i rájem pro hráče golfu.Navštivte Alcazar Show - nejpopulárnější a největší travesti show v Asii. Prozkoumejte život pod hladinou moře pomocí podmořské ponorky.
  • 1

Pattaya - Atrakce a výlety

Uvedené ceny jsou pro 1 osobu. V ceně je již zahrnuta doprava, pokud není uvedeno jinak. Minimální počet osob pro celodenní výlety jsou 2. V ceně privátního výletu jsou zahrnuty veškeré vstupy a služby českého průvodce. Skupinový výlet je bez českého průvodce, pouze s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině s jinými cizinci. Pro více informací o jednotlivých atrakcích či pro podrobný itinerář k celodennímu výletu nás prosím kontaktujte.

Alcazar Ladyboys Show

Alcazar Show PattayaNejpopulárnější a největší travesti show v Asii. Takových představení je po světě nesčetně, ale nikde jinde nejsou tyto osoby tak dokonalé a půvabné jako tady.

Cena - VIP vstup: 600,- Kč

Koh Samet

kohsametCelodenní výlet na překrásný ostrov Koh Samet. Brouzdejte se v křišťálově průzračném moři a užijte si opravdový tropický ráj.

Cena - skupinová doprava: 900,- Kč

Koh Larn

koh_larn.jpgKoh Larn je vzdálený asi 40 minut plavby lodí z centra města Pattaya. K dispozici je řada vodních aktivit (šnorchlování, skůtry, padáky atd.) Velmi pěkné pláže a tyrkysové moře.

Cena - skupinová doprava: 700,- Kč

Tropické zahrady Nong Nooch

nongnooch.jpgFamózní tropická zahrada plná exotických rostlin a orchidejí, úžasné představení thajských tradičních tanců z celého Thajska, thajského bojového umění, sloní show.

Cena - skupinový výlet: 800,- Kč  vč.oběda

Trekking, jízda na slonu

adventures.jpgTříhodinnový trip obsahuje: treking na slonech, krátký pěší výlet do džungle, prohlídku a demonstraci pěstování bource morušového a tradiční výroby hedvábí, přejezd jezírka na prámu, návrat do sloní vesnice na povozu taženém voli, kulturní představení. Bufetový oběd.

Cena - skupinový výlet: 1.800,- Kč

Sanctuary of Truth

santruth.jpgGigantická dřevěná konstrukce vysoká 105 m. Na celé stavbě není použit jediný železný hřebík. Svatyně je odrazem starověkých thajských vzorů a každý čtverečný palec stavby je pokrytý dřevěnými reliéfy a sochami. Součástí areálu je i delfíní představení a možnost jízdy na koni.

Cena - skupinový výlet: 700,- Kč

Flight of the Gibbon

Flight of the GibbonAdrenalinem nabytý eco výlet. Poznejte svět skrze oči gibona. Skvělé dobrodružství v korunách pralesa. Celkem 3km na závěsných lanech a na úzkých provazových lávkách. Atrakce č. 1 podle renomovaného serveru Tripadvisor. Doporučujeme!

Cena: 1.800,- Kč (oběd v ceně)

Yellow Submarine

yellowsubnamrine.jpgProzkoumejte život pod hladinou moře pomocí podmořské ponorky. Během 45 minutové plavby ponorkou uvidíte rozmanitou faunu a floru a potápěčskou show.

Cena - skupinový výlet: 1.400,- Kč

Alangkarn

Alangkarn Show PattayaRozsáhlý areál zahrnuje mimo vlastní divadlo také restaurace s kapacitou 2000 míst. Večeře je v ceně vstupného. Tato zcela nová atrakce předvádí působivou směsici tradičních thajských tanců, národopisných svátků, stylizovaných rekonstrukcí historických událostí a moderní iluminační a laserové show.

Cena: 750,- Kč

Pattaya-Bangkok, celodenní výlet

watpho.jpgNávštěva Grand Palace, Wat Phra Kaew, Wat Pho, Wat Arun. Projíždka na řece Chao Phraya a zastávka v nákupním centru.

 2 osoby   3 osoby  4-6 osob  7-9 osob
 2,800,- Kč  2,500,- Kč  2,200,- Kč  1,900,- Kč

Pattaya-Ayutthaya, celodenní výlet

ayuthaya.jpgNavštivte historické původní hlavní město Thajska, včetně Bang Pa In Palace, Wat Sri San Pet, Wat Yai Chaimongkho, Wihan Phra Mongkhon Bophit.

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  skupinový výlet
 2,900,- Kč  2,600,- Kč  2,300,- Kč  1,400 Kč

Plovoucí trh Damneon Saduak a Riwer Kwai

river-kwai.jpgNávštěva slavného plovoucího trhu Damnoen Saduak rozhodně stojí za to. Velmi nepřehledné kanály jsou plné malých pramic bojujících o nejlepší místo. Návštěva válečného muzea Jeath, válečného hřbitova Wold War II. Cementary a mostu přes řeku Kwai.

 2 osoby  3 osoby  4-6 osob  7-9 osob  skupinový výlet
 3,500,- Kč  2,600,- Kč  2,300,- Kč  1,900 Kč  1,500,- Kč
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více