• Průvodce Thajskem

  Průvodce Thajskem

  Thajsko Online neukazuje turistům pouze známá místa Thajska, ale zaměřuje se i na nejlépe uchovávaná tajemství a vybavuje Vás znalostmi, které potřebujete. Od získání vstupního víza i rad, jak se zachovat v případě, že zabloudíte v neznámé oblasti, vždy Vám pomůžeme k tomu, abyste se mohli při své cestě po Thajsku správně rozhodnout… Pojeďte do Thajska prožít své sny!
 • 1

Staňte se naším partnerem

Thajsko Online – Siam One Travel si zakládá na spolupráci se svými partnery. Jako cestovní kancelář, která poskytuje cestovní produkty a služby po celém Thajsku nabízíme Vám i Vašim klientům nejvyšší kvalitu služeb za bezkonkurenční ceny. Jsme velice hrdí na naši reputaci, která pramení z faktu, že jsme schopni splňovat lidem jejich sen o cestování po Thajsku. Nyní nabízíme tuto možnost i Vašim klientům.

 

Co můžete prodávat?

 • Naše předem naplánované zájezdy
 • Levné hotelové ubytování ve více než 30 lokalitách v Thajsku, ať už je uvedené na našich webových stránkách nebo ne
 • Zájezdy šité na míru, které připravíte sami nebo Vaši klienti či naši konzultanti dle přání a požadavků Vašich klientů
 • Letenky pro thajské vnitrostátní letylogos.png
 • Vlakové a autobusové jízdenkythajskoonlinelogo.png
 • Transfery osobním automobilem či minivanem
 • Pronájem automobilu v Thajsku
 • Atrakce a výlety po celém Thajsku 

Proč s námi spolupracovat?

 

Naši pracovníci mají více než 10 letou praxi v cestovním průmyslu. Vysoký objem a výjímečně dobré vztahy s našimi dodavateli nám dovolují Vám nabídnout bezkonkurenční cenu a mnoho speciálních akcí pro Vás a Vaše klienty.

 

Okamžitá odpověď – Poskytujeme okamžitou reakci ať už online nebo offline. Vaše e-maily budou zodpovězeny nejpozději do 12 hodin od zaslání, ale i během 30 minut pokud je to naléhavé. Náš zákaznický servis je v pohotovosti 24 hodin denně a na našem mobilním telefonním čísle nás můžete zastihnout kdykoliv.

 

Absolutní spolehlivost – Můžete se na nás kdykoliv spolehnout, že dovolená Vašich klientů bude bez komplikací a starostí, které jsou často spojeny při plánování dovolené v cizí zemi.

 

Náš slib – Náš cíl je splňovat veškeré požadavky a přání Vašich klientů, které od profesionální cestovní kanceláře mohou očekávat. Náš závazek začíná od Vašeho prvního požadavku a pokračuje při tvoření jedinečné dovolené šité na míru při neomezených nárocích na variabilitu. Poté, když Váš klient odcestuje do Thajska na dovolenou, náš tým pracovníků bude dohlížet na průběh celého pobytu a v případě nesnází je okamžitě odstraní k plné spokojenosti Vašeho klienta. Náš záměr je poskytovat klientovi potěšení stejně jako spokojenost. Pokud klient bude potěšen a zároveň i spokojen, znamená to další možnost vzájemné spolupráce mezi Vaším klientem, Vaši společností a námi.

 

Marketingová podpora

Thajsko Online – Siam One Travel věří v sílu Vaší lokální propagace. Náš cíl je pomáhat cestovním kancelářím a cestovním agenturám v růstu jejich podnikání a ve zvyšování objemu prodeje cestovních produktů pro Thajsko. Nabízíme marketingovou podporu v podobě propagačních materiálů a informací o Thajsku a o dovolené v Zemi Úsměvů.

Pokud již máte svoje internetové stránky, můžeme Vám poskytnout cestovní produkty pro Thajsko, průvodce Thajskem, obrázky a fotky z Thajska apod., abyste mohli obohatit Vaši internetovou prezentaci o možnost cestování do této exotické země.

Pokud internetové stránky nemáte, naši IT pracovníci a marketingový ředitel Vám pomohou vytvořit Vaše vlastní webové stránky a to zcela zadarmo. Jediné co budete muset platit je doména a roční poplatek za hosting.

Cestovní ruch v Thajsku rok od roku roste prudkým tempem, tak neváhejte a spojte Vaši odhodlanost s naší profesionalitou.

Pro více informací nás prosím kontaktujte .

Nezávazná objednávka

Sami si stanovte rozpočet, vyberte typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy...

Objednej

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 / 22.10. - 25.12.2023 POUZE WHATS APP!
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více