Thajské ostrovy křížem krážem - 19 dní a 18 nocí

phiphiisland.jpgkolanta.jpgkoh-poda-poda-island.jpgHlavní body

ZAČÁTEK: Bangkok            

KONEC: Bangkok

DÉLKA: 19 dní a 18 nocí

Koh KoodKoh Samuikohchang.jpgHOTEL: Koh Chang - Coral Resort
            Koh Kood - A-Na-Lay Resort
            Koh Samui - Replay Samui
            Koh Lanta - Kaw Kwang Resort
            Koh Phi Phi - Twin Palm Bungalows
            Bangkok - Sawasdee Bangkok Inn
 
15 THAJSKÝCH OSTROVU : KOH CHANG, KOH KOOD, KOH SAMUI, KOH PHA NGAN, KOH TAO, KOH NANG YUAN, KOH LANTA, KOH PHI PHI, KOH LIPE, KOH TARUTAO, KOH CHERK, KOH KRADAN, KOH MOOK, KOH NGAI 
 

Thajské ostrovy křížem krážem, mapaCena

Měsíc   Cena
 Leden  35,200,- Kč
 Únor  32.700,- Kč
 Březen  32.700,- Kč
 Duben  29.800,- Kč
 Květen  29.800,- Kč
 Červen  29.800,- Kč
 Červenec  29.800,- Kč
 Srpen  32.700,- Kč
 Září  29.800,- Kč
 Říjen  29.800,- Kč
 Listopad  35,200,- Kč
 Prosinec  35,200,- Kč

 

 Mimo sezónu  
 Hlavní sezóna  
 Nejvyšší sezóna  
Uvedené ceny jsou v Kč na 1 osobu založené na sdílení společného pokoje dvěmi osobami. Cena se může změnit v závislosti na ceně letenky a pohybů měnového kurzu.     

 Bestseller

 

 

 

 

 

Všechny naše zájezdy jsou pouze doporučení a mohou být upraveny dle Vašich požadavků a přání. Naše itineráře je možno vzájemně kombinovat a skládat. Můžete si tak vytvořit Vaši ideální dovolenou sami.

O zájezdu

Na tomto neobyčejném zájezdu, který nenabízí žádná jiná cestovní kancelář v České republice postupně navštívíte 15 thajských ostrovů..

 

Tolik ostrovů a tak málo času! Thajsko má mnoho malebných ostrovů a pro návštěvníka, který přijíždí do Thajska poprvé bude velmi obtížné vybrat právě ten nej.Připravili jsme pro Vás speciální program, který zaručí, že nevynecháte žádný z hlavních ostrovů Thajska. 

Ostrovy, které se nacházejí u thajského pobřeží, se dělí podle své polohy do tří hlavních skupin. Ostrovy náležející do první z nich se rozkládají na východ od Bangkoku, mezi Bangkokem a hranicemi s Kambodžou. Druhá skupina ostrovů leží u jižního pobřeží v Thajském zálivu. Třetí pak v Andamanském moři, u západního thajského pobřeží, mezi Barmou a Malajsií.

 

Nabízíme také návštěvu mnoha dalších méně známých ostrovů, o kterých se ve Vašem průvodci pravděpodobně nedočtete, ale podle našeho názoru mohou být těmi nejkrásnějšími z celého Thajska.

Thajsko je světoznámé díky svým tropickým ostrovům. Koh Phi Phi, Koh Lipe, Koh Samui, Koh Lanta, Koh Tao až po Koh Kood s Koh Chang nevíte, který dříve. Můžete nalézt nový ostrov pro každý měsíc, novou pláž pro každý týden a jinou palmu, pod kterou si lehnete pro každý den

Itinerář - Souhrn

 Den    
Časně ráno  Ráno
 Doprava
 Ubytování
  1
  Odjezd autobusem z letiště v Bangkoku do Tratu - Koh Chang

 Autobus

Bangkok-Trat

Coral Resort
  2
 

Koh Chang

  Coral Resort
  3
 

Koh Chang

  Coral Resort
  4  

Ráno odjezd na Koh Kood

Loď

Koh Chang-Koh Kood

A-Na-Lay
  5  

Koh Kood

  A-Na-Lay
  6  

Koh Kood

  A-Na-Lay
  7  

Odjezd na letiště U-Tapao

Odlet na Koh Samui

 

Loď Koh Kood-Trat

Minivan Trat-Bangkok

Let U-Tapao-Koh Samui

 Replay Samui
  8  

Koh Samui

   Replay Samui
  9  

Celodenní výlet

Koh Phangan

   Replay Samui
  10  

Celodenní výlet

Koh Tao a Koh Nang Yuan

    Replay Samui
  11  

Odjezd na Koh Lanta

Minivan Koh Samui-Koh Lanta
Kaw Kwang Resort
  12  

Koh Lanta

  Kaw Kwang Resort
  13  

Celodenní výlet na 4 ostrovy:

Koh Cherk, Koh Mook, Koh Kradan, Koh Ngai

  Kaw Kwang Resort
  14  

Celodenní výlet

Koh Lipe, Koh Tarutao 

Loď   Kaw Kwang Resort
  15  

Odjezd na Koh Phi Phi

Loď Koh Lanta-Koh Phi Phi Twin Palms
  16  

Koh Phi Phi

  Twin Palms
  17   Přesun do Bangkoku

Loď Koh Phi Phi-Krabi

Let Krabi-Bangkok

Sawasdee Bangkok Inn
  18   Bangkok:

8:30

 Wat Pho, Grand Palace, Wat Phra Kaew

  Sawasdee Bangkok Inn
  19  

Bangkok

   

 

Itinerář

Den 1 Odjezd z autobusového nádraží na letišti v Bangkoku do Tratu. Dále lodí na ostrov Koh Chang. Ubytování. Odpolední odpočinek, který lze využít k chvíli volna. Večeře podle vašeho zájmu (není zahrnuta v ceně).

Den 2 Pobyt na ostrově Koh Chang. Většina pláží na západním pobřeží má svou charakteristickou atmosféru. Je zde mnoho příležitostí k nákupům, sportovním aktivitám a různým dalším druhům zábavy. Téměř kdekoli na ostrově jsou veliké možnosti vyžití: šnorchlování i potápění u korálových útesů, poznávací výlety do džungle i jízdy na slonech a samozřejmě rozličné plážové sporty.

 

Den 3 Pobyt na ostrově Koh Chang. Většina pláží na západním pobřeží má svou charakteristickou atmosféru. Je zde mnoho příležitostí k nákupům, sportovním aktivitám a různým dalším druhům zábavy. Téměř kdekoli na ostrově jsou veliké možnosti vyžití: šnorchlování i potápění u korálových útesů, poznávací výlety do džungle i jízdy na slonech a samozřejmě rozličné plážové sporty.

Den 4 Dopoledne odjezd lodí na ostrov Koh Kood. Ubytování a pobyt na ostrově. Ačkoliv je Koh Kood překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou modrou vodou, může být pro samostatného cestovatele náročné jej prozkoumat, i když pro někoho je z tohoto důvodu ještě přitažlivější. Překrásný ostrov je velmi populárním cílem výletů s průvodcem, nabízí ideální podmínky pro únik před hordami zahraničních turistů a možnost okusit tradiční thajskou pohostinnost.

 

Den 5 Pobyt na ostrově Koh Kood. Ačkoliv je Koh Kood překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou modrou vodou, může být pro samostatného cestovatele náročné jej prozkoumat, i když pro někoho je z tohoto důvodu ještě přitažlivější. Překrásný ostrov je velmi populárním cílem výletů s průvodcem, nabízí ideální podmínky pro únik před hordami zahraničních turistů a možnost okusit tradiční thajskou pohostinnost.

 

Den 6 Pobyt na ostrově Koh Kood. Ačkoliv je Koh Kood překrásný skalnatý ostrov s bílými písečnými plážemi a průzračně čistou modrou vodou, může být pro samostatného cestovatele náročné jej prozkoumat, i když pro někoho je z tohoto důvodu ještě přitažlivější. Překrásný ostrov je velmi populárním cílem výletů s průvodcem, nabízí ideální podmínky pro únik před hordami zahraničních turistů a možnost okusit tradiční thajskou pohostinnost.

 

Den 7 Ráno odjezd lodí z ostrova Koh Kood do Tratu. Dále minivanem na letiště v Bangkoku a odlet na ostrov Koh Samui. Ubytování a volno.

Den 8 Pobyt na ostrově Koh Samui. Co se týče oblíbených ostrovů v Thajsku, Koh Samui může konkurovat pouze Phuket. S mezinárodním letištěm, spoustou lodních trajektů a téměř 500 hotely a penzióny zde v tomto koutku thajského království asi nezahlédnete místo, které by nebylo poznamenáno turistickým rozvojem. Pokud ovšem hledáte bílé, písčité pláže, tyrkysové moře a celodenní slunce, pak je Samui ta správná volba. 

Den 9 Celodenní výlet na ostrov Koh Pha Ngan. Přestože tento ostrov proslul zejména svými plážovými večírky za úplňku - Full Moon Party, kvůli kterým se sem sjíždějí turisté z celého světa, Ko Pha Ngan má víc co nabídnout. Ti, kteří neholdují vřavě divoké noci a polednímu probouzení v písku na pláži, mohou prozkoumávat úchvatné místní pláže a užívat si procházek do nitra ostrova i dobrodružných výprav na lodích. Na své si přijdou i rekreační rybáři nebo příznivci kiteboardingu. Mnoho turistů sem však přijíždí jen tak pobýt, relaxovat v houpací síti a pozorovat západy a východy slunce.

Den 10 Celodenní výlet na ostrovy Koh Tao a Koh Nang Yuan. Koh Tao je jednou z prestižních thajských potápěčských lokací, a každoročně jej navštíví tisíce rekreačních potápěčů a dalších turistů.  Návštěvníkům, kteří neholdují potápění a chtějí uniknout z přeplněných center pro potápěče, ostrov nabízí nádherné pláže, úžasné vyhlídky a pohostinnost místních obyvatel.

Den 11 Ráno odjezd minivanem na ostrov Koh Lanta. Odpoledne příjezd ubytování a volno.

 

Den 12 Pobyt na ostrově Koh Lanta. Ostrov Koh Lanta byl po dlouhou dobu navštěvován jen zřídka, většinou turisty s batohy na zádech, a hrál druhé housle nejpřitažlivějším cílům milovníků outdoorové turistiky, jako jsou Koh Pha Ngan, Ko Tao a pláž Raileh. Časem se však tento překrásný ostrov dostal do povědomí veřejnosti a stal se oblíbeným cílem turistů všech kategorií. Ostrov nabízí ubytování v nejluxusnějších letoviscích i prostých dřevěných chatkách, uvolněnou atmosféru, příjemné klidné moře a široké pláže, a proto si získal popularitu zejména u těch, kteří cestují s dětmi.

 

Den 13 Celodenní výlet na 4 ostrovy blízko Koh Lanty - Koh Kradan, Koh Mook, Koh Ngai, Koh Cherk. Odpoledne návrat na Koh Lanta.

 

Den 14 Celodenní výlet na ostrovech Koh Lipe a Koh Tarutao.

Ostrov Koh Lipe se vyznačuje horkým větrným podnebím a nabízí pro každého něco. Úžasný podmořský život a široká škála možností ubytování přitahují každý rok více a více návštěvníků ostrova. Přesto zde snadno naleznete velmi klidná místa a to dokonce i ve špičce sezóny. Můžete se také vydat na výpravu do džungle mezi jednotlivými plážemi, nebo si prohlédnout jednu z místních jeskyní. Vzhledem k tomu, že popularita ostrova velmi rychle roste, neváhejte a navštivte ho, dokud si zachovává svůj původní charakter.

V malajštině znamená Tarutao "starodávný", "tajemný" a "původní". Pro většinu návštěvníků spočívá přitažlivost ostrova především v jeho rozmanité divoké fauně: ostrov a jeho vody jsou domovem pro mořské želvy, velryby, varany komodské, makaky jávské, kabary pižmové a další živočišné druhy. Voda kolem ostrova je ve srovnání s ostatními ostrovy Andamanského moře tmavá a nelze zde proto šnorchlovat, avšak bohatou náhradou jsou čisté pláže, vodopády, skvělé příležitosti pro pěší turistiku a nádherné vyhlídky. Pro někoho může být zajímavé také to, že zde byla natočena série reality show Trosečník, odehrávající se v Thajsku.

Den 15  Ráno odjezd lodí na ostrov Koh Phi Phi. Ubytování a volno.

Den 16  Pobyt na ostrově Koh Phi Phi. Krásy a zvyky Ko Phi Phi jsou žhavě diskutované téma mezi cestovateli a autory cestopisů. Přírodní krásy tohoto ostrova jsou neopakovatelné, dokonce i v této oblasti světa, která je proslulá svými úžasnými destinacemi. Phi Phi je dokonalý tropický ostrov s vápencovými útesy, tyrkysovou vodou, bílými pískovými plážemi a kilometry panenských lesů.

Den 17  Ráno odjezd lodí do Krabi. Dále let z Krabi do Bangkoku. Ubytování a volno.

Den 18  Návštěva 3 nejlepších Bangkokských chrámů: Wat Arun, Wat Pho s ležícím Buddhou a tradičními školami masáží a Královský palác. Uvnitř 60-akrového komplexu se setkáme s jedním nepochybným zázrakem světa, chrámem Smaragdového Buddhy - Wat Phra Kaew. Odpoledne volno na nákupy.

Den 19  Ráno volno na nákupy. Odpoledne tranasfer na letiště a odlet zpět do České republiky. Konec itineráře.

 

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Bangkok - Koh Samui a Krabi - Bangkok - Ubytování dle itineráře - Jídlo dle itineráře (S=Snídaně, O=Oběd a V=Večeře) - Veškeré transfery zmíněné v itineráři -  - Veškeré vstupné na aktivity zmíněné v itineráři.

Cena nezahrnuje

Letenku ČR-Thajsko a zpět - Zpropitné - Thajské vízum -  Další fakultativní výlety - Cestovní pojištění 

Naplánujte si vlastní zájezd Výše popsaný zájezd je jen inspirací pro Vás. Pokud nevyhovuje Vaši představě o snové dovolené v exotické zemi, neváhejte se s námi poradit. Ve většině případech pro Vás zajistíme vše po čem toužíte. Naplánujte si svůj vlastní pobyt v ráji...

 

Postup

 1. Vyberte si typ zájezdu, který se Vám líbí (Super levné, Relax..) a vyplňte příslušnou nezávaznou objednávku
 2. Promyslete předpokládaný termín a délku pobytu
 3. Letenku si můžete zajistit sami a nám poté jen sdělit přesné údaje o termínu NEBO Vám vyhledáme nejvhodnější letenku my a provedeme na Vaše jméno nezávaznou a bezplatnou rezervaci letenky.
 4. Zašleme první návrh itineráře pro Vaši dovolenou v Thajsku.
 5. Itinerář můžeme nadále společně upravovat tak, aby jste byli maximálně spokojeni. Zohledníme Váš požadavek na rozpočet na dovolenou, typ ubytování, lokalitu, způsob přepravy apod.
 6. Po vyladění itineráře si můžete vyzvednout a zaplatit rezervovanou letenku na jakékoliv pobočce Student Agency.
 7. Zašleme zálohovou fakturu na služby, kterou můžete uhradit několika způsoby.
 8. Po připsání platby na náš účet Vám zašleme vouchery na ubytování, vnitrostatní letenky, další dopravu, výlety a atrakce v Thajsku.
 9. Sdělíme Vám i telefonní čísla, na která se můžete dovolat 24 hodin po celou dobu Vašeho pobytu v Thajsku.
 10. Nyní můžete s klidem a vědomím, že jsi sami s naší pomocí připravili dovolenou v ráji, odjet do Thajska.

Otázky

 • Co je to zájezd na míru +

  Zájezd na míru je itinerář, který je připraven individuálně tak, aby odpovídal vašim představám i časovým a finančním možnostem. Sami si určete, co je při výběru vaší dovolené nejdůležitější.
 • Co Thajsko Online zajistí +

  Naše odborné znalosti týkající se celého území Thajska nám poskytují výhodu, díky níž jsme schopni zařídit prakticky jakoukoli aktivitu, hotel, transfer či výlet v jakékoliv thajské destinaci.
 • Jsou zájezdy na míru drahé +

  Ne vždy. Zájezd na míru bude dražší v případě, že itinerář doplníte o nákladnější služby jako je hotel či pokoj vyšší kategorie, způsob dopravy, více výletů, atd.
 • A co skupiny +

  Zájezdy na míru mohou být připraveny jak pro jednotlivce, tak pro početné skupiny.
 • Jak dlouho to trvá +

  Příprava specializovaných itinerářů a ověřování obsazenosti našimi operátory zabere chvíly času. Naši odpověď však v této fázi plánování obdržíte vždy do 1-2 pracovních dnů.
 • 1
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více