Thajské ostrovy - KOH LANTA, KOH MOOK, KOH NGAI, KOH LIPE

Bangkok

Zastavte se na 4 kouzelných ostrovech jižního Thajska. Moře, písek a slunce. Doporučujeme!

CZK 22,600.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře včetně snídaně.
Všechny pozemní, lodní nebo letecké transfery uvedené v itineráři.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 2,100 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

Koh Lanta nabízí ubytování v nejluxusnějších letoviscích i prostých dřevěných chatkách, uvolněnou atmosféru, příjemné klidné moře a široké pláže.

Ostrov Koh Lipe se vyznačuje horkým větrným podnebím a nabízí pro každého něco. Úžasný podmořský život a široká škála možností ubytování přitahují každý rok více a více návštěvníků ostrova. Přesto zde snadno naleznete velmi klidná místa a to dokonce i ve špičce sezóny. Můžete se také vydat na výpravu do džungle mezi jednotlivými plážemi, nebo si prohlédnout jednu z místních jeskyní.

Toužíte po krásných plážích a exotické krajině s kouzelnými jeskyněmi? Ostrov Koh Mook je Vaše odpověď. Ostrov se nachází mezi provinciemi Krabi a Trang, a je dalším místem, které musíte navštívit v Andamanské oblasti. Říká se, že ve Smaragdové jeskyni piráti kdysi schovávali své poklady. Místo bylo objeveno teprve před pár desetiletími, a to náhodou místními obyvateli, když hledali jedlá ptačí hnízda (lahůdka čínské kuchyně). Koh Mook (může se psát i Koh Muk) byl později také „objeven“ hledači ráje z celého světa. Na ostrově je několik možností ubytování. Většina z nich se nachází na pláži Haad Farana Beach a fungují pouze během hlavní sezóny (od listopadu do dubna), ale několik z nich zůstává po celý rok otevřena. Většina hotelů na Koh Mooku zapadá do střední cenové kategorie, což znamená, že si můžete vybrat ze základní chaty z bambusu s větrákem, nebo pohodlného bungalovu s klimatizací.  

Ostrov Koh Ngai (neboli Koh Hai) Krabi je skvělý pro milovníky přírody a zejména pro ty, co jsou milovníci moře, slunce a písku. Podél pobřeží jsou korálové útesy, které jsou ideální pro šnorchlování. Národní park Mu Koh Lanta dohlíží na ostrov Koh Ngai a má spoustu malých a velkých pláží s výhledy na krasové jevy a blízké ostrovy jako jsou Koh Libong, Koh Mook nebo Koh Lanta. Na plážích bylo přidáno několik nových možností ubytování.

Itinerář - souhrn

zajezd jizni thajsko 

Ubytování

  • RAMBUTTRI VILLAGE - Standard
  • KAW KWANG RESORT - Superior Bungalow
  • KOH MOOK RESORT - Sea View Bungalow
  • FANTASY RESORT - Superior
  • ANDAMAN LIPE - Garden View Bungalow

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.