Super levné Thajsko - CHIANG MAI, CHIANG RAI - VLAKEM

Bangkok

Chiang Mai je největší a kulturně nejvýznamnější město v severním Thajsku, které je zároveň hlavním městem celé provincie. Leží přibližně 700 km severně od Bangkoku mezi horami, z nichž některé jsou nejvyšší v zemi.. CESTA VLAKEM.

CZK 11,900.00
It is not available at this moment
Ubytování dle itineráře včetně snídaně.
Jízdenka na vlak Bangkok-Chiang Mai-Bangkok.

PŘÍPLATEK za hlavní sezónu od 20.12. do 28.02.: 1,500 Kč / osoba

Letenku ČR-Thajsko a zpět / Thajské vízum / Falkutativní výlety / Cestovní pojištění
90 dnů: všechny vynaložené náklady, zejména cena za již koupené vnitrostátní letenky
  • 60 dnů: 30% / 45 dnů: 50% / 25 dnů: 100%

O zájezdu

V těchto končinách si mohou zvídaví rozšířit své obzory například kurzy thajské masáže či kurzy thajské kuchyně. Ctitelé umění budou nevěřícně zírat na krásu a rozmanitost zdejší řemeslné a rukodělné výroby. Milovníci noční zábavy nebudou mít nouzi o dostatek čilého nočního života a labužníci si budou moci vychutnat znamenitou kuchyni. Chiang Mai tohle všechno opravdu nabízí. Metropole byla založena v roce 1296 jako hlavní město starověkého království Lanna. Dnes je Chiang Mai místem, kde minulost a současnost hladce splývají v jedno v podobě moderních budov stojících bok po boku prastarým chrámům.

Itinerář - souhrn

itinerar chiang mai chiang rai zajezd

Ubytování

  • RAMBUTTRI VILLAGE - Standard
  • CHIANG MAI BOUTOQUE HOUSE - Standard
  • LALUNA RESORT - Standard Bungalow

Podrobné informace o destinacích

Cena

  • Cena se může upravit v závislosti na výrazných pohybech měnového kurzu.
  • Cena je pro 1 osobu na sdíleném 2 lůžkovém pokoji s jinou osobou. Pro cenu na samostatném pokoji nás prosím kontaktujte.
  • Celková cena je vypočítána pro přesný typ pokoje či způsobu transferu jak je uvedeno v itineráři výše... Každá změna se automaticky promítne do celkové ceny.

 

Celý zájezd upravíme dle rezervovaných letenek do Thajska. Výměna hotelů nebo pořadí destinací není problém. Začněte Vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte transfery, které vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.