Reference klientů 2020

RENATA KRISTKOVA

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

24.02.2020 Dobrý den paní Vojtiškova, ráda by jsem Vám chtěla poděkovala za naplánování naší dovolené v Thajsku, bylo to super a vše klaplo dle Vašich plánů.

MARTIN LUKAS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

13.02.2020 Dobrý den, tak jsme se 6.2. v pořádku vrátili!:-) Vše proběhlo bez problémů, lety, transfery i ubytování přesně dle itineráře :-) Jediné překvapení byl 14 hodinový transfer z Siam Reapu na Koh Chang (psal jste že to bude 6-7 hodin). Nicméně jsme zase zažili dobrodružství na hranicích Kambodža/Thajsko.:-) Nikdo nám neřekl kam máme jít, pouze nás vyhodili z autobusu a prý, že tímto směrem je Thajsko.....:-):-):-)

Ubytování:

  1. Siam Reap - Reaksmay Chanreas - krásný pokoj, hotel s ideálním umístěním, pouze 2 minuty chůze od PUB STRET - centrum města s restauracema, barama atd., Angkor Watt super, stejně jako vesnice na jezeře.
  2. Sea View - chápu proč tam bydlíte vždy při Vaší cestě na Koh Chang:-), super resort, vynikající snídaně, krásná pláž, kousek po pláži do centra
  3. Plubpla Retreat - Koh Mak, krásný čistý příjemný resort, příjemní zaměstnanci, dobré jídlo, klídek, relax, motorkou kousek na krásnou pláž.
  4. Paradise Beach Resort - Koh Kood, nádherná pláž, výborná kuchyně, ubytování ucházející, ale až po naší výměně pokoje na pokoj s výhledem směrem k moři, skůtrem kousek na mnoho dalších krásných pláží.
  5. Bangkok - Rambutrri Village - ideální poloha, dobrá snídaně, pokoj tak na jednu dvě noci, takže v pohodě....

Celkově musíme říci, že při porovnání naší minulé cesty 2015( Bangkok, Krabi, Khao Sok (Prales), Koh Lanta, Koh Ngai, Koh Mook) a nyní Koh Chang, Koh Mak a Koh Kood se nám asi více líbilo Andamanské moře a jeho ostrovy např. Krabi nebo Koh Ngai - působí to více exoticky, i když např. Koh Kood je také krásný ostrov. Jelikož jsme nyní projeli i Singapur a část Kambodži, příště bychom asi chtěli další menší zajímavé ostrovy v Andamanském moři např.Koh Lipe...zaujalo mne na Vašich stránkách těch 10 neznámých ostrovů.... a třeba Malajsii? Zatím tedy díky, s pozdravem Martin Lukas

LADISLAV HOPP

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

04.02.2020 Jak jeli dva dva důchodci do Thajska bez znalosti angličtiny. Díky chytrému telefonu se to dá bez obtíží zvládnout. Je třeba si dobře vybrat lokalitu, kterou chcete navštívit a cestovka to už sama vše zorganizuje, a můžete vyrazit. Je dobré si doma vše promyslet a připravit - pomocí internetu je jakákoliv informace k mání. Opravdu nám vše klaplo na jedničku - organizace, počasí, pohoda. Vrátili jsme se se spoustou pěkných zážitků a vzpomínek z docela jiného světa. Nakonec bych chtěl ještě jednou poděkovat paní Vojtíškové a cestovce za bezchybnou organizaci a servis. Zjistili jsme, že můžeme cestovat i bez angličtiny všude a sami.

JANA VOZÁBOVÁ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

11.01.2020 Dobrý den, ve středu 8.1.2020 jsem se s rodinou vrátila z dovolené v Thajsku, kterou jsme měli zprostředkovanou přes Vaši agenturu Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou spokojenost se službami, které pro nás Vaše agentura přichystala. Velmi oceňuji itinerář, který nás postupně seznamoval s krásami severního Thajska a následně i jihu této země a Bangkoku. Všechny transfery, které jsme na této dlouhé cestě po Thajsku měli, byly bezproblémové. Nemuseli jsme nikde čekat a vše bylo do detailů zorganizované a popsané. Také oceňujeme kvalitu hotelů a to i v poměru k ceně, kterou jsme zaplatili. Sami bychom tak levně určitě nepořídili, takto navíc ještě bez problémů a starostí s dopravou. Thajsko se nám zalíbilo a rádi bychom v budoucnu zase někdy do Thajska vyjeli, abychom ještě více poznali tuto krásnou a různorodou zemi, kde na nás čeká ještě spousta zajímavých míst. Budeme rádi, když se opět budeme moci obrátit na Vaši agenturu ohledně zprostředkování cesty a služeb. Děkujeme za krásnou dovolenou a přejeme Vám stále více spokojených turistů. S přáním všeho nejlepšího v novém roce 2020 Vozábová

DANA ILAVSKÁ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

06.01.2020 chtěla jsem poděkovat za bezproblémový servis v Thajsku, veškeré transfery i ubytování proběho hladce. Úspěšný nový rok přeje Dana Ilavská