Reference Thajsko Online

thajskoonlinepngCestování je naše životní vášen. Během této cesty životem jsme poznali, že na světě existuje tisíce neobyčejných míst, které mohou být objeveny pouze při svobodném a nezávislém cestování. Uvědomujeme si obrovský rozdíl mezi předem nalinkovaným zájezdem a osobním poznáváním, kde hluboká znalost, smysl pro detail a vnímavost okolí může každou cestu proměnit v nazapomenutelný zážitek. Naši zkušení čeští a thajští průvodci precizně naladěni dle Vašich přání a spojení s místními zvyky a kulturou Vám přinesou dech beroucí okamžiky. To jsou naše služby - malé privátní zájezdy postavené na vyjímečné znalosti Thajska a smysl pro každý detail, které jsou uskutečnitelné pouze pokuď jsou ´ušité´ na míru. Jménem našich expertů na Thajsko, průvodců a ostatních členů týmu, který se podílí na přípravě Vaši snové dovolené, si Vás dovolujeme pozvat do Thajska, kde zažijete neopakovatelné momenty a uvidíte neobyčejná místa.

Užijte si neobvyklé i známé destinace v Thajsku společně s luxusem osobního průvodce a automobilu s řidičem - to vše o 25-30% levněji nežli ve většině skupinových zájezdů. To jsou naše výhodné zájezdy.Kombinace našich praktických zkušeností pro udržení provozních nákladů na co nejnižší úrovni a spolupráce s nejlepšími IT experty nám dovoluje nabídnout každému z našich klientů co nejefektivnější a nejhodnotnější řešení při zajišťení dovolené v Thajsku.

  Co to znamená pro vás? To je jednoduché: neobyčejné cestovní zážitky za bezkonkurenční cenu.

Dovolená ´ušitá na míru´
Většina lidí dnes již nechce být závislá na skupině cizinců v předem naplánovaných a pevně stanovených zájezdech a programech. Naše zájezdy jsou v podstatě každý velmi flexibilním originálem dle vašich požadavků a přání. Začněte vaši dovolenou kdykoliv chcete, změnte v programu cokoliv chcete, použijte letecká spojení, která vám vyhovují a zažijte neopakovatelnou dovolenou, kterou máte dokonale pod kontrolou.
Garance nejnižší ceny
Naše zájezdy jsou přibližně o 25% levnější než skupinové zájezdy jiné kvalitativně srovnatelné cestovní společnosti. V případě, že naleznete u jiné cestovní kanceláře zájezd, který se vám líbí, obraťte se na nás a my vám tento samý zájezd zajistíme levněji včetně ubytování, transferů, letenek apod.
Zkušení průvodci a nepřetržitá pomoc v případě nouze
Zkušení průvodci a nepřetržitá pomoc v případě nouze: Zkušení čeští a thajští průvodci, vám poskytnou  osobní a profesionální rady po celou dobu vašeho pobytu. Umožní vám tak, aby se vaše cesta opravdu stala zážitkem na celý život.
Klid na duši
Když cestujete s námi tak těžíte z výhody plně licencované cestovní kanceláře,  jejíž profesionální průvodci a zaměstnanci vám poskytnout nepřetžitou podporu a rady, které na svých cestách jistě oceníte.
Zodpovědné cestování
Zaměstnáním jednoho průvodce na každé čtyři klienty (v porovnání jednoho průvodce pro 10-12 lidí jiných cestovních kanceláří), naše společnost od samého počátku podporuje a investuje do thajské společnosti a ekonomiky.
Licencovaná cestovní kancelář
Vlastníme plnou licenci na provozování cestovní kanceláře vydanou Tourism Authority of Thailand (TAT). (Ministerstvo pro cestovní ruch)
Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více