Pláže Koh Tao

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

taoplazNa ostrově je i pár jiných atrakcí, než jsou jenom pláže. Nachází se zde některé z nejlepších thajských pláží s bílým pískem, palmami a třpytícím se mořem. Na výběr máte z několika pláží, kdy se na většinu dostanete pomocí malých a drsných cest. Mezi nejznámější a hlavní pláže patří tyto:

Zátoka Chalok Baan Kao Bay

Zátoka Chalok Baan Kao Bay má nejjižnější pláž na ostrově Koh Tao, která je chráněná skalnatým údolím, což vytváří klidnou oázu s bílým pískem a průzračným mořem. Stále ale má dobrý výběr plážových barů a restaurací.

Haad Tien

Často je známá jako zátoka „Rocky Bay“ a je nejvzdálenější pláží od Mae Haad, patří ale k těm nejlepším. Má průzračné moře a nejčistší pláže ale jen s malým výběr zcela exkluzivních letovisek. Někdy se jí také říká „Žraločí zátoka“ kvůli velkému počtu žraloků černoploutvých, mezi kterými se dá i šnorchlovat.

Koh Nangyuan

Skupina tří malých ostrůvků na severozápadním pobřeží ostrova Koh Tao, na který se dá dostat za 300 CZK (cesta tam i zpátky). Pláž, která je spojuje, je symbolickou a nejfotografovanějším místem oblasti. Přirozeně na malé pláži je většinou rušno, ale určitě stojí za návštěvu.

Pláž Mae Haad Beach

Hlavní město ostrova, kde najdete přístav stejně jako spoustu penzionů, obchodů, barů a dalších služeb. Pláže opět patří k těm nejrušnějším.

Pláž Sairee Beach

Pravděpodobně nejznámější pláž na ostrově Koh Tao, kde najdete většinu nočního života, včetně plážových barů a restaurací. Ne jenom, že je nejdelší pláží na ostrově ale je také jednou z nejrušnějších. Nachází se severně od Mae Haad a má převážně levná ubytování.

Zátoka Tanote Bay

Zátoka Tanote Bay má nejdelší pláž na východním pobřeží. Je také jednou z nejrušnějších a nejvíce obydlenou oblastí na této části ostrova.

Kontaktujte nás
 
Telefon:+420 774 545 103 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

Reference klientů

Zde naleznete dopisy a emaily od klientů, kteří využili naše služby při zajišťování dovolené v Thajsku. Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a dovolenou v Thajsku si opravdu užijete....Čti více